سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نگراني نسرين ستوده، زنداني سياسي از وخامت حال مادر بيمارش...

نگراني نسرين ستوده، زنداني سياسي از وخامت حال مادر بيمارش

چکیده :نسرين ستوده ، حقوقدان و فعال حقوق زنان كه مدتي است به بند قرنطينه زنان زندان اوين منتقل شده اين روزها نگران حال مادر بيمار و پيرش است و امكان ملاقات و تماس تلفني با وي را نيز ندارد . ...


نسرين ستوده ، حقوقدان و فعال حقوق زنان كه مدتي است به بند قرنطينه زنان زندان اوين منتقل شده اين روزها نگران حال مادر بيمار و پيرش است و امكان ملاقات و تماس تلفني با وي را نيز ندارد .

رضا خندان اين نكته را در گفتگو با خبرنگار كلمه گفت و اضافه کرد : نسرين در ابتداي زنداني بودنش پدرش را از دست داد و مسوولان حتي اجازه شركت در مراسم ختم پدرش را به او ندادند، اين روزها به شدت نگران حالا مادر همسرم هستيم و مي ترسيم خداي نكرده همان اتفاقي كه براي پدر نسرين در اين مدت افتاد براي ايشان بيفتد بدون اينكه دخترشان را ملاقات كنند .

مادر پير نسرين ستوده به دليل بيماري امكان حضور در زندان اوين و ملاقات كابيني با دخترش را ندارد . همچنين زندانيان زن بند سياسي زنان زندان اوين اجازه هيچ گونه تماس تلفني هم ندارند .

از زماني كه ستوده از بند 209 وزارت اطلاعات به بند قرنطينه زنان زندان اوين منتقل شده امكان ملاقات حضوري با فرزندان ده ساله و سه ساله اش را نیز نيافته است . در حالي كه در بند 209 او دقايق كوتاهي مي توانست فرزندانش را به صورت حضوري ملاقات كند .

اکنون بهاره هدایت-نسرین ستوده-لیلا توسلی-عاطفه نبوی-مهدیه گلرو-نازنین حسن نیا-هنگامه شهیدی-فاطمه درویش-پروین جواد زاده-عالیه اقدام دوست-هانیه فرشی شتربان-لادن مستوفی-شعله طائب-منیژه نصرالهی-صهبا رضوانی-سوسن تبیانیان-نازیلا دشتی-فرح واضحان-کفایت ملک محمدی-زهرا جباری-فاطمه خرمجو در بند قرنطینه زندان اوین نگداری می شوند.

نسرین ستوده وکیل و فعال حقوق بشر با وجود چندین بار اعتصاب غذا در اعتراض به اتهامات غیرقانونی خود و فشارهای بین المللی برای آزادیش همچنان در زندان اوین به سر می برد. وی روز ۱۳ شهریورماه سال جاری بازداشت شد و با حکم قاضی شعبه ۲۶ قاضی پیر عباسی به ۱۱ سال حبس، ۲۰ سال ممنوعیت خروج از کشور و وکالت محکوم شده استDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نگراني نسرين ستوده، زنداني سياسي از وخامت حال مادر بيمارش”

  1. یاالنثارات حسین گفت:

    ای وای بر ما که اینقدر بیغیرتیم