سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نامه اي براي ميرحسين /کمپین نامه نویسی به موسوی و رهنورد...

نامه اي براي ميرحسين /کمپین نامه نویسی به موسوی و رهنورد

چکیده :ميرحسين موسوي،قصد آن ندارم كه از كلامم مفهوم پرستش تراوش كند و نيز مي دانم و مي دانيم كه پرستش، همانا شايسته خداست اما صادقانه به تو مي گويم كه پاكي،بينش و خضوع تو، روح صبر، آگاهي و ايمان من را نسبت به خالق مان،فراتر ازمحيط هستي هدايت كرد و جزء اين نيست براي يارانت و همراهاني كه نگاه تيزبين خود را بر نمي دارند از ظلمي كه تو از آن افشاگريها كرده اي و نيك اميد دارند براي روزي كه تو آزاد شوي به همراه همه هم بندانت. ...


کلمه: کمپین نامه نویسی به میرحسین موسوی و زهرا رهنورد که در فراخوانی از مردم دعوت کرده بود برای رهبران جنبش اعتراضی نامه بنویسند، نامه های برگزیده را که به آدرس این کمپین ارسال می شود در وب سایت این کمپین منتشر می کند.

در بخشی از فراخوان این کمپین آمده است :همین حالا قلم و کاغذ بردارید و برای رهبران جنبش اعتراضی خود نامه بنویسید، آن را در پاکت قرار دهید و روی آن آدرس خانه موسوی را بنویسید : تهران-خیایان پاستور، کوچه اختر، پلاک ۲۶، برسد به دست موسوی و رهنورد.

ما با تعداد زیاد نامه هایمان که از هر گوشه به این آدرس ارسال خواهیم کرد،ادارات پست ایران را در قبضه پیام های آزادی خواهی مان در خواهیم آورد و پیام روشنی به حکومت خواهیم داد:رهبران ما را آزاد کنید.

متن یکی از نامه هایی که به تازگی در این وب سایت منتشر شده، به این شرح است:

رنگ سبز تركيبي ست از آبي و زرد…

رنگ آبي نشانه ايمان و آرامش…رنگ زرد نشانه آگاهي ست و بينش…

و رنگ سبز نشاني دارد از رشد در مسيرعشق.مسير سختي در پيش است اما نشانه ها ما را به يقين رسانده اند كه

ظلم به قله گاه خود رسيده است…سقوط آنرا خواهيم نگريست…پس بكوشيم در اين راه عظيم…و مردمان را آگاه كنيم ازآنچه كه به رنگ سياه جاريست.

ظلم به شكلي نوين گسترش يافته است اما ظالم نمي داند كه ناخودآگاه به ما مي اموزد راه بهتر را و سياهي آنچه كه هست را و سپيدي آنچه كه نيست را.

به همه ما تلاش كنندگان در اين راه مژده داده اند و يقين بدانيد كه خدايمان باتمام صفات مطلقش و ابزارهاي پيدا و پنهانش دست بكار شده است تا با عزم ما و قدمهاي كوچك و بزرگ ما، بر اساس آنچه در قرآنمان آمده است كه هيچ تغييري رخ نخواهد داد مگر به خواست مردم ما، برساند جهان را و ايران عزيزمان را به برترين نقاطي از راه سبز اميد ما…

سلام به مير حسين، درود والاترين بنده هاي پروردگار بر تو و همسرهميشه همراهت و ياران گرانقدرت كه به حق و به يقين،بزرگي تان را نزد خدايمان وگروه عظيمي از بنده هايش به ظهور رسانده ايد.

جمله هايم را كه ماهها پيش براي راه عزيزمان نوشته ام و در اول نامه آورده ام پس از مدتها دوباره برايت مي فرستم،باشد كه همه ما باز،به آن بينديشيم و براستي،تو به آن انديشيده اي كه همانند ماه در آسمان روحمان درخشيده اي.

ميرحسين موسوي،قصد آن ندارم كه از كلامم مفهوم پرستش تراوش كند و نيز مي دانم و مي دانيم كه پرستش، همانا شايسته خداست اما صادقانه به تو مي گويم كه پاكي،بينش و خضوع تو، روح صبر، آگاهي و ايمان من را نسبت به خالق مان،فراتر ازمحيط هستي هدايت كرد و جزء اين نيست براي يارانت و همراهاني كه نگاه تيزبين خود را بر نمي دارند از ظلمي كه تو از آن افشاگريها كرده اي و نيك اميد دارند براي روزي كه تو آزاد شوي به همراه همه هم بندانت.

از روزهاي سخت و خيلي سخت گذر خواهيم كرد، تو و همه آنان كه مي شناسند و مي شناسيم ازبند بي قيد و بندان و نابخردان رها خواهيد شد. شما نقاطي هستيد بزرگ دراين مسير بيكران سبز و ما كه بيشماريم،نقاطي كوچكتر.

زماني فرا خواهد رسيد كه از پيوستن اين نقطه نقطه ها،خطوط و صفحه اي عظيم نمايان خواهد شد كه ابعاد جسماني آن به گستردگي ايران و ابعاد روحاني آن از هسته زمين است تا مركزآسمان.

ميرحسين عزيز،به همراه يارانت دعايمان كن و دعا مي كنيم و نيز يقين داريم براي رسيدن به روزهايي بزرگ و رها نكردن اين راه تا ظهورآن و آناني كه قرار است بيايند.

آمين يا رب العالمين

همراهی از همراهان سبز

اختصاصی کمپین نامه نویسی به موسوی و رهنورد

ادرس وب سایت کمپین نامه نویسی :http://namehnevisi.infoDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “نامه اي براي ميرحسين /کمپین نامه نویسی به موسوی و رهنورد”

 1. علی گفت:

  گلایه شدید از سایت محترم کلمه : شما خواسته یا نا خواسته به زبان میر حسین عزیز تبدیل شده اید و هر مطلب شما به این بنده خدای دربند منتصب میشود ما هم که به او دل بسته ایم واقعآ بعضی جاها دهانمان برای دفاع بسته میشود ، مگر میر حسین بر تکثر آرا و بعد هم وحدت تآکید ندارد ، پس این چه تیتری است که در مورد بیانیه 13 زده اید ؟ واقعآ پخش این تیتر توسط ارتش سایبری اعصاب همه را به هم ریخته.
  خواهشآ بیانیه 13 آقای موسوی را با این تیتر بی سلیقه که زده اید بردارید و تیترهای بهتر و وحدت بخش و تیترهائی که مروج پذیرش تکثر آراست را جایگزین کنید شما بیانیه ای که خطاب یه رفتارهای فرعونی را بزنید ولی این تیتر در بیانیه 13 حس عقب گرد را تداعی میکند .
  ارتش سایبری تیتر این بیانیه در سایت کلمه را در بالاترین و… پخش و در حال ایجاد اختلاف از این موضوع در تمامی سایتهاست.آنهم در آستانه 25 اردیبهشت . و ما بعنوان مدافع صد تا فحش خوردیم که از ولایت و … دفاع میکنیم خواهشآ دنبال جذب حداکثری و وحدت باشید.

 2. سبز گفت:

  خداوند نگه دار میر حسین و هواداران او….
  می نویسیم تا رهبر خبردار شود….که ما همیشه سبزیم

 3. جوان گفت:

  کلمه جان این مطلب را نخواستی نزن ولی خودت بخوان:
  خیلی دلم گرفت که تیتر قبلی بیانیه 13 را زود برداشتی.مگر مهندس هر بار بیانیه می داد تو همین فضای مجازی و فضای خارج ازکشور هزارتا بد و بیراه نمی کفتند؟اما او عقیده اش را باز می گفت.من واقعا از شما ناراحت شدم که سریع آن تیتر را برداشتید.
  امیدوارم از من ناراحت نشوید همواره از شما متشکرم که در این اوضاع همچنان ب فعالیت ادامه می دهید.

 4. ناشناس گفت:

  درود و سلام خدا بر میرحسین عزیز و همسر بزرگوارش…خداوند حافظ و نگهدارتان باد

 5. میر حسین جوان گفت:

  علی آقا . این سخن آقای موسوی بدان معنا نیست که همه طرفدار او باشند راه سبز یعنی راه زندگی راه سبز یعنی راهی که افراد از هر طیف و فکر خاصی می توانند در آن باشند راه سبز یعنی طرفدار موسوی و طرفدار احمدی نژاد می توانند کنار هم کشور را ادراه کنند . مگر مهندس موسوی نگفت مستقل آمده ام تا بتوانم از توان تمام احزاب سیاسی استفاده کنم . حال که جمله سبز برای میرحسین صدق می کند چون او بود که پاک ماند و مانند احمدی نژاد پرده های عفت و حیا را پاره نکرد چون اوست که به مخالف احترام می گذارد . و یار او محمد خاتمی می گوید زنده باد مخالف من … راه سبز راه آزادیست راه کثرت در عین وحدت است راه اتحاد آزادانه است راه احترام است و یکی از راه هایی است که به خدای عز و جل ختم می شود . راه سبز . green way . الطریق الاخضر