سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده مردم زابل و زهک:کشاورزان تحمل افزایش دوباره قیمت‌ها را ندارند...

نماینده مردم زابل و زهک:کشاورزان تحمل افزایش دوباره قیمت‌ها را ندارند

چکیده :“احمدعلی کیخا” افزایش دوباره قیمت حامل‌های انرژی و سوخت کشاورزی را خارج از تحمل کشاورزان خواند و گفت: با افزایش یکباره قیمت‌ها در پایان سال گذشته فشار زیادی بر پیکره کشاورزی کشور وارد شده و این بخش تحمل افزایش دوباره قیمت‌ها را ندارد. به گزارش خانه ملت، “احمد علی کیخا” بر لزوم حمایت از کشاورزان...


“احمدعلی کیخا” افزایش دوباره قیمت حامل‌های انرژی و سوخت کشاورزی را خارج از تحمل کشاورزان خواند و گفت: با افزایش یکباره قیمت‌ها در پایان سال گذشته فشار زیادی بر پیکره کشاورزی کشور وارد شده و این بخش تحمل افزایش دوباره قیمت‌ها را ندارد.

به گزارش خانه ملت، “احمد علی کیخا” بر لزوم حمایت از کشاورزان در جریان اجرای قانون هدفمندی یارانه ها تأکید کرد و گفت: کشاورزان که بخش قابل توجهی از تولید و اشتغال کشور را بر عهده دارند پس از اجرای قانون هدفمندی فشار زیادی را متحمل شدند که ادامه این روند برای صنعت غذایی کشور خطرناک خواهد بود.

نماینده مردم زابل و زهک در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تصمیم دولت برای افزایش دوباره قیمت‌ها بخش کشاورزی را به نابودی می‌کشاند، زیرا کشاورزی ما در شرایط امروز هم با قیمت تمام شده بالاتری نسبت به سایر نقاط جهان فعالیت می‌کند و افزایش دوباره قیمت سوخت باعث خواهد شد که کشاورزی ما دیگر به هیچ عنوان قادر به رقابت در بازار بین‌المللی نباشد.

نایب رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه مجلس در حال تدوین طرحی برای جلوگیری از واردات بی‌رویه است، افزود: در شرایط کنونی که همه مقامات کشور و بویژه مقام معظم رهبری بر حمایت از کشاورزان تأکید دارند، شایسته نیست که دولت با افزایش مجدد قیمت سوخت کشاورزی این قشر زحمت‌کش را در برابر فشار ناشی از تورم و افزایش قیمت‌ها تنها و بی‌پناه بگذارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.