سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ناتو بار دیگر مقر قذافی را هدف قرار داد...

ناتو بار دیگر مقر قذافی را هدف قرار داد

چکیده :خبرگزاری شین هوا خبر داد که دیروز، چهارشنبه، «رادوسلاو سایکورسکی» وزیر خارجه لهستان از مقر مخالفین قذافی در شهر بنغازی دیدار کرده است که این می تواند به معنای یک پیروزی دیگر در جبهه دیپلماسی برای دولت انتقالی مخالفین باشد....


امروز پنج شنبه، 4 موشک به محل استقرار رهبر لیبی، معمر قذافی، اصابت نمود که به ادعای مقامات دولتی در نتیجه آن 2 نفر کشته شده اند.

به گزارش سرویس بین الملل فرارو به نقل از سی ان ان؛ پس از این انفجارها، که صدای آن در سراسر پایتخت شنیده شد، بلافاصله آمبولانسهای بیمارستانی راهی منطقه باب العزیزیه، محل استقرار کاخ قذافی، شدند.

دولت لیبی به روزنامه نگاران خارجی حاضر در طرابلس اجازه داد تا از محل انفجار که هنوز دود از آن به آسمان برمی خواست بازدید کنند. خبرنگاران گزارش داده اند که جسد دو مرد را که گویا به دلیل اصابت موشک کشته شده بودند مشاهده کرده اند.

این سومی حمله طی دو هفته اخیر به مقر قذافی است. در نتیجه اولین حمله که روز 1 می (11 روز پیش رخ داد) یک پسر و سه نوه قذافی کشته شدند.

در همین حال از جبهه جنگ در شهر محاصره شده مصراته نیز خبر می رسد که انقلابیوم موفق شده اند کنترل فرودگاهی را در جنوب این شهر به دست گیرند.

کنترل این فرودگاه برای دریافت کمکهای بشردوستانه توسط انقلابیون تحت محاصره، بسیار حیاتی است.

خبرگزاری شین هوا خبر داد که دیروز، چهارشنبه، «رادوسلاو سایکورسکی» وزیر خارجه لهستان از مقر مخالفین قذافی در شهر بنغازی دیدار کرده است که این می تواند به معنای یک پیروزی دیگر در جبهه دیپلماسی برای دولت انتقالی مخالفین باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.