سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ادعای فرمانده ناجا: جنبش سبز برای همیشه خاموش شده است...

ادعای فرمانده ناجا: جنبش سبز برای همیشه خاموش شده است

چکیده :تحركات فتنه‌گران به طور مستمر زير نظر بوده و اكنون مي‌توان گفت كه فتنه سبز به دليل از دست رفتن حمايت‌هاي مردمي ظرفيت اجتماعي خود را در داخل كشور را از دست داده و براي هميشه خاموش شده است....


به رغم گسترش جنبش سبز به لایه های مختلف جامعه، فرمانده نيروي انتظامي مدعی شد: فتنه در كشور براي هميشه خاموش شده است و فتنه سبز هيچ‌گونه ظرفيت اجتماعي و مردمي در سطح كشور ندارد و برای همیشه خاموش شده است.

به گزارش فارس از ياسوج، اسماعيل احمدي‌مقدم صبح امروز در حاشيه صبحگاه مشترك نيروي انتظامي اين استان در گفت‌وگو با خبرنگاران بدون اشاره به ناامنی های موجود و بالا بودن مرگ و میرهای ناشی از تصادفات، ادعا کرد: سطح امنيت در جامعه با بهبود قانون‌گرايي، كاهش تصادفات و افزايش نيرو و امكانات فراهم مي‌شود كه هم اكنون در اين شاخص‌ها پيشرفت محسوسي قابل مشاهده است.

احمدي‌مقدم با اشاره به اينكه مطالبات اجتماعي در زمينه برخورد با پديده بدحجابي در حال افزايش است، افزود: با شروع فصل گرما و افزايش سفرها بدحجابي نيز تا اندازه‌اي افزايش پيدا مي‌كند كه نيروي انتظامي با اين تعداد انگشت‌شمار كه قصد دارند فضاي جامعه را آلوده كنند برخورد كرده و در اين راستا طرح مبارزه با بدحجابي را از تهران و در هفته گذشته آغاز كرديم و مردم مطمئن باشند كه با مظاهر فساد و ناهنجاري‌هاي اجتماعي با قاطعيت برخورد مي‌شود.

وي در ادامه ادعا کرد: تحركات فتنه‌گران به طور مستمر زير نظر بوده و اكنون مي‌توان گفت كه فتنه سبز به دليل از دست رفتن حمايت‌هاي مردمي ظرفيت اجتماعي خود را در داخل كشور را از دست داده و براي هميشه خاموش شده است.

فرمانده ناجا نگفت اگر این جنبش خاموش شده است چرا همچنان با هر تجمعی از سوی آنان بشدت برخورد می شود و موج بازداشتها و محدودیتها همچنان ادامه دارد.

احمدي‌مقدم به موضوع ترويج خرافات و جن‌گيري و رمالي اشاره كرد و گفت: توجه برخي مردم به رمالي و جن‌گيري در حال افزايش است كه اين نشان از ساده‌انديشي برخي افراد دارد و پليس با چنين ناهنجاري‌هايي به نحو مطلوب برخورد مي‌كند.

فرمانده نيروي انتظامي به ترورهاي اخير در سنندج اشاره كرد و گفت: اولويت دوم ما در تقويت مرزها مربوط به مرزهاي شمال غربي كشور است كه برخي گروه‌هاي سلفي تحركاتي در آن منطقه و به خصوص شهر سنندج داشته‌اند كه عناصر اصلي آنها كشته و يا دستگير شدند و هم اكنون اوضاع در كنترل كامل سپاه و دستگاه‌هاي امنيتي قرار دارد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

52 پاسخ به “ادعای فرمانده ناجا: جنبش سبز برای همیشه خاموش شده است”

 1. ناشناس گفت:

  VALA MAN CHAND RUZ PISH RAFTAM AZADI FUTBAL NEGA KONAM 20 DAGHIGHE FUTBAL DIDAM 70 DAGHIGHE SHOAR BUDO FOSHO FOSHKARI YESERI BASIJI HAM KE PARCHAME BAHREYNO FELESTINO … AVORDE BUDAN K N 1 NAFAR N 2 NAFAR BALKE TAGHRIBAN 40 50 HEZAR NAFAR FAGHAT FOSHESHUN MIDANAN UANAM HAME BAHAM FEKR KONAM KOLE TEHRAN SHENIDAN 50 HEZARTA MARD DAD BEZANE CHI MISHE??AGHAYE FARMANDE NAJA CHERE VUJUD NAKARDI UNJA HARF BEZANI??CHIN HAME BAHAM BUDAN??PAS HAME BAHAM FARDA

 2. انقلاب خودجوش گفت:

  بسیجی جان
  ولایت از وقتی صدای فریاد کمک خواهی مسلمانان جهان را ناشنیده گرفت از صف مسلمانی خارج شد شما هم از خواب جهالت بیدار شوید
  نمیتوانند علیه اسراییل غلطی بکنند به تلافی اش بچه شیعه ها را مورد تجاوز میدهند
  واگذرتان کردیم به ابوالفضل(ع)