سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » ادعای جدید احمدی‌نژاد: من همین الان 35 میلیون رای دارم...

ادعای جدید احمدی‌نژاد: من همین الان 35 میلیون رای دارم

چکیده :گرچه اخبار ملاقات اشخاص مختلف با ریاست‎جمهوری و سخنان صریح ایشان خطاب به چند نفر از ملاقات‎کنندگان با وی، حساسیت‎‎ها را بیشتر برانگیخت و اظهارات‎شان در داشتن ۳۵ میلیون رأی و اهتمام‎شان در مقاومت در برابر انجام این حکم حکومتی به سبب صیانت از جایگاه رییس‎جمهوری! عمق القائات نادرست و خطرناک را به ظهور رساند، لیکن بعد از طی مسیر عادی کشور در فقدان وی و شدت ناراحتی عمومی و بالا رفتن سطح انذار‎ها از عدم تمکین ایشان، جناب آقای دکتر احمدی‎نژاد پس از یازده روز در هیأت دولت حاضر و اظهارات شفافی را در حمایت از ولایت فقیه و ضرورت تبیین آن برای جلوگیری از سوءاستفاده عناصر سیاسی و ممانعت از دفاع بد از این‎جایگاه مهم ابراز داشتند....


محمود احمدی‌نژاد در ایامی که 11 روز خانه‌نشین بود با تعدادی از نمایندگان و شخصیت‌های سیاسی دیدار داشت که محتوای این دیدار‌ها کمتر در معرض اطلاع و افکار عمومی قرار گرفت.

به گزاش آفتاب به نقل از جهان، علی‌رضا زاکانی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی اخیرا طی یادداشتی که در هفته‌نامه پنجره منتشر شد، به بخش‌هائی از این دیدارها و اظهارات احمدی‌نژاد در آن جلسات پرداخته است که در یکی از این دیدارها احمدی‌نژاد به چند تن از ملاقات‌شوندگان گفته است که اگر همین الان انتخابات شود، من 35 میلیون رای دارم.

در بخشی از یادداشت علی رضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب و نماینده مجلس آمده است: سوم تا چهاردهم اردیبهشت امسال شاهد رخدادی بودیم که با ویژگی خاصی كه داشت در تاریخ انقلاب اسلامی بی‎مانند بود. جناب آقای دکتر احمدی‎نژاد در اقدامی بی‎سابقه در اعتراض به حکم حکومتی مقام معظم رهبری برای ابقای وزیر اطلاعات به منزل رفت و پس از یازده روز خانه‎نشينی به محل کار خود بازگشت.

زاکانی در ادامه می‌نویسد: انتخابات سال ۸۴ آغاز طلیعه‎ای نو در عرصه خدمت‎گزاری در ایران اسلامی بود و کشور با رویکردی جدید، روحی تازه را در کالبد اجرایی خویش حس كرد. دولت خدمت‎گزار با سرلوحه قرار دادن شعار‎های اساسی انقلاب و کار و تلاش خویش خدمات شایانی را به انجام رساند؛ همت کاشت و افتخار و آبرو درو کرد، ولی علی‎رغم خدمات شایانش از همان ابتدا رگه‌هایی از انحراف در برخی از عناصر آن قابل مشاهده بود که رفته‎رفته غلظت بیشتری یافت تا جایی‎که تسویه حساب و حذف عناصر خدوم، به برنامه‎ای آشکار برای آن‎ها و سپس به عملی واجب برای یکدست کردن دستگاه اجرایی کشور در جهت رسیدن به اهداف ناصواب‎شان تبدیل گردید.

نمود این جریان خطرناک و مشکوک پیرامون جناب آقای احمدی‎نژاد روز‌به‌روز نمود بیشتر يافت و کم‎کم کار به‎جایی رسید که چندی قبل مدیر حفاظت اطلاعات وزارت اطلاعات در سخنرانی مبسوطی در داخل این وزارتخانه ضمن کالبدشکافی فتنه ۸۸، علایم و نشانه‎‎های فتنه بزرگ‎تری را برای آینده پیش‎بینی کرد، که به گفته وی ترکیبی از نفاق و انجمن حجتیه آن را راهبری می‎كند و البته، این گفته که مبتنی بر دریافت‎‎های اطلاعاتی و بدور از گمانه‎زنی‎‎های صرف بیان شده بود سبب شد تا وی از مسئولیت خویش عزل و خانه‎نشین گردد.

با تصمیم و اقدام جناب آقای مصلحی برای تغییر یکی از معاونین خود در وزارت اطلاعات، دور جدیدی از فعالیت‎‎ها آغاز شد و شرایط به‎سمتی رفت که با القائات انجام گرفته، ریاست محترم جمهوری تصمیم به عزل وزیر اطلاعات گرفت، که مخالفت محرمانه کتبی و شفاهی رهبر فرزانه انقلاب، جهت مصلحت کشور با این عزل را درپی داشت و پس از مقاومت آقای احمدی‎نژاد، با دستور و حکم علنی معظم‎له وزیر اطلاعات ابقا شد که اعلام آن در سی‎ام فروردین در نمازخانه این وزارتخانه، غریو شادی سربازان گمنام امام زمان (عجل‎الله‎تعالی‎فرجه‎الشریف) را که در اثر فشار‎های جریان انحرافی در سینه‎‎ها حبس شده بود بلند کرد و دل‌های نگران پرسنل خدوم آن وزارتخانه را آرامش بخشید.

اما مقاومت‎‎های بعدی حساسیت موضوع را آشکارتر کرد و از تصمیم حکیمانه اعلام شده در قالب یک حکم حکومتی پرده برداشت، تا جایی‎که تاكنون زوایای آشکار شده این موضوع، حکایت از حسن تدبیر در عبور انقلاب از گردنه‎ای خطرناک و سخت، به‎دستان مبارک ولایت مطلقه فقیه به لطف الهی دارد.

با تشدید القائات این جریان انحرافی و قهر رییس‎جمهوری، شرایط به‎سمتی رفت که همه دوست‎داران انقلاب با گوش‎زد ضرورت تبعیت از ولی فقیه و تبعات تمرد از آن، به نصیحت و سپس انذار دكتر احمدي‎نژاد پرداختند و اوضاع ویژه داخلی در کنار موقعیت ممتاز نظام اسلامی در شرایط خطیر منطقه و جهان را خاطرنشان کرده و عدم داشتن حجت شرعی و کاستی منطق عقل و تدبیر را در این مقاومت بیان داشتند، در فضای عمومی نیز حضرت آیت‎الله العظمی خامنه‎ای (مدظله العالی) ضمن دعوت به آرامش، بر رعایت قانون و جلوگیری از انحراف تأکید كردند.

گرچه اخبار ملاقات اشخاص مختلف با ریاست‎جمهوری و سخنان صریح ایشان خطاب به چند نفر از ملاقات‎کنندگان با وی، حساسیت‎‎ها را بیشتر برانگیخت و اظهارات‎شان در داشتن ۳۵ میلیون رأی و اهتمام‎شان در مقاومت در برابر انجام این حکم حکومتی به سبب صیانت از جایگاه رییس‎جمهوری! عمق القائات نادرست و خطرناک را به ظهور رساند، لیکن بعد از طی مسیر عادی کشور در فقدان وی و شدت ناراحتی عمومی و بالا رفتن سطح انذار‎ها از عدم تمکین ایشان، جناب آقای دکتر احمدی‎نژاد پس از یازده روز در هیأت دولت حاضر و اظهارات شفافی را در حمایت از ولایت فقیه و ضرورت تبیین آن برای جلوگیری از سوءاستفاده عناصر سیاسی و ممانعت از دفاع بد از این‎جایگاه مهم ابراز داشتند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

49 پاسخ به “ادعای جدید احمدی‌نژاد: من همین الان 35 میلیون رای دارم”

 1. ناشناس گفت:

  edeaye inchenini neshane dashtane moshaverane rammalo motevaheme

 2. ناشناس گفت:

  خالی بندان در جهان صنعتگرند.

 3. محمد گفت:

  دروغگو تر از احمدی نژاد زاکانی است و دروغگو تر اززاکانی احمدی نژاد است. در هرصورت هر دو را می توان به یک گاری ست

 4. ud گفت:

  کلمه جان خبرهای 100 سال پیش می زنی نه تحلیلی نه خبر جدیدی کلا خوابی انگار

 5. akbar گفت:

  بچه ها تو پایگاه ها دارن از الان مینویسن بنا بر آخرین گزارش تا این ساعت 22 میلیونش نوشته شده .

 6. امیر گفت:

  جالبه که هنوز فکر می کنند احمدی نژاد پاکه و این مواضع بهش القا میشه… مثل کبک سر در زیر برف کردند… سرسلسله این جریان انحرافی (به قول آقایان) خود رئیس دولت هست… کاش حرفهای یاران قدیم و سران فتنه امروز در دل آقایان اثر می کرد.

 7. هومن گفت:

  خالی شدن خزانه کشور _ تهیدست تر شدن مردم به ویژه اقشاری که حقوق بگیرثابت هستند _ عدم اعتنای دولت به مجلس
  (نمایندگان مردم) وصدها مورد منفی دیگر نتیجه کاشتن همت ودروکردن آبرو توسط دولتهای نهم ودهم بوده است؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

 8. RoJIraN گفت:

  احمدی راست میگه خوب چرا بهش گیر میدن….
  هر کسی برای خودش خیالاتی داره ! نمیشه که جلوی ذهن احمدی رو گرفت( تصورات ذهنی احمدی واقعا همه رو انگشت به دهن کرده )…
  برای خودش فکرای قشنگی میکنه !
  حتما مشایی هم فکر میکنه 75 میلیون رای داره …………….!!!!

 9. احمدیسم گفت:

  من هم با تقلب به اینجا میرسیدم چنین ادعایی رو داشتم ولی یه قانون الهی هست که میگه حکومت با کفر میمونه اما با ظلم نه ما بیشماریم بیشمارتر از 88 این رو بااطمینان میگم چون کسایی که قبلا نظرات من رو نداشتند الان نظراتشون عوض شده

 10. ايران مكران گفت:

  ما توى انتخابات 88 اون 25 ميليون راى دزدى راديديم اكه منظورش اون 25 ميليون راى اينطورى است درست ميكه

 11. معلم ازایلام گفت:

  اگرمیگفتند:بنده همین الان انتخابات شودمن۳۵میلیون رأی “ندارم”،حداقل یک بارراست گفته بودند.ولی دریغاکه هنوزنظرشان به معظم له نزدیکتراست!

 12. farhad گفت:

  آیا باید منتظر بنشینیم تا یکی از دوطرف این دعوای شاید ساختگی، پیروز و قدرتش تحکیم شود؟!
  شواری راهبردی منتظر چیست و چرا هیچ حرکت و دعوت به اقدام عملی را از ایشان شاهد نیستیم؟

 13. ناشناس گفت:

  اگر احمدی نزاد 35 میلیون رای مردمی داشت اینهمه رمال و جن گیر دور و بر او نمی پلکید.

 14. ناشناس گفت:

  تنها کسانی که اعتراض کردند و به اصطلاح شما شدت اعتراضات از جانب مداحان حکومت بود و بس

 15. كوتاه و موجز گفت:

  ظهور ديكتاتور ها محصول جهل و ظلم پذيري ملت هاست .

 16. ناشناس گفت:

  35ke chizi nist, age gharar bar nashmordane raeye manam edea mikonam ke 48 milyon raey daram.

 17. ناشناس گفت:

  Dar barabare rahbar,,, faghat yek nafar estad
  zira ATO az rahbar darad, ,,,Entesab,,, bejaye ehteram be raye mardom

 18. حمید گفت:

  این گوی و این میدان.
  اگر نمی ترسید یکبار به صورت رفراندوم و نه انتخابات، از مردم نظرشان را در مورد هم احمدی نژاد و هم رهبری بپرسید ببینید چقدر رای دارید.
  البته اگر نمی ترسید.

 19. سبز گفت:

  دیگر سپاه وبسیج وپول بیت المال برای شما خرج وتبلیغ نمیشود تقریبا از نظر اقتار گرایان وواپسگرایان مهره سوخته هستید جناب احمدی نزاد

 20. محمدی گفت:

  اللهم اشغل الظالمین بالظالمین.خدایا ظالمین را به ظالمین مشغول دار.آمین

 21. ناشناس گفت:

  اگر ایشون 35 میلیون رای داشت که الان اثری از رهبری و مجلس نبود

 22. ناشناس گفت:

  35 میلیون که بعیده
  ولی از زمان انتخابات رای بیشتری خواهد داشت

 23. lOve گفت:

  از 35.000.000 ، 3 صفر کم کن تا به روز باشه! البته شاید هم 4 تا!

 24. سید مهدی گفت:

  این آقای احمدی نژاد کامل دچار توهم شده، البته از قبل هم دچارش بود اما کم کم دارد خیلی بحرانی می شود. البته از قدیم هم می گویند “شتر در خواب بیند پنبه دانه، گهی لپ لپ خورد گه دانه دانه”. به نظر می آید که الان ایشان در حال لپ لپ خوردن باشند.

 25. ناشناس گفت:

  اينها همش بازيه تا ديكتاتوري محكم و استوار بشه . برندۀ هر كدام از اينها به ضرر مردم است و بس زيرا با اين كارها و حكمهاي حكومتي فقط پايه هاي ديكتاتوري مستحكمتر ميشه و اين وسط معلوم نيست خواسته هاي مردمي كجاست .

 26. م گفت:

  آخه اگر نگن القا میشه که حمایتهای بی دریغ گذشته مثل تف سربالا میمونه براشون

 27. ناشناس گفت:

  خوب درست گفته ۳۵ میلیون رای داره اما نه تو ایران تو کشورهای دوست و همسایه

 28. علی گفت:

  یک سوال از دولتی که آبرو درو کرده : میشه بگید چه خبر از 500 میلیارد دلار درآمد فقط نفت و گاز (بدون پتروشیمی و معادن و گمرک و… ) در مدت 6سال رئیس جمهوری این آقا ؟

 29. ناشناس گفت:

  الحمدالله الذی جعل اعدانا من الحمقا!

 30. ناشناس گفت:

  چه اهمیتی دارد که چند میلیون رای دارد؟ آنچه آقای احمدی نژاد باید از آن خوشحال باشد این است که نظراتش از همه به رهبری ” نزدیکتر ” است …

 31. ناشناس گفت:

  با این انتخاباتی که احمدی نژاد برگزار می کند 35 ملیون که سهل است 120ملیون هم رای دارد

 32. کیوان گفت:

  این رو هم جن گیر و رمال ها پیشبینی کرده اند؟

 33. ناشناس گفت:

  وای خدای من کسی نگفته بود این مردک چقدرشوخ است؟!!

 34. سبز اندیش ایرانی گفت:

  مگر 35 ملیون رای اجنه رو برای خودش خریده باشه!!

 35. سعید گفت:

  انتخابتی که براساس کودتا شکل بگیرد نتیجه اش میشود انچه که امروز شاهد ان هستیم

 36. محسن گفت:

  به نظر من احمدی نژاد کمی اشتباه کرده ، امروز ایران یکپارچه با رای 70 میلیونی پشت سر اوست!!!

 37. میلیون گفت:

  میلیون را نمی دونه چیه فردا می گه 35 میلیارد

 38. یحیی گفت:

  احمدی ن… جزیی از حجتیه است به خاطر همین مصلحی رو عزل کرد

 39. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  من اگه جای محمودخان بودم، اعلان می‌کردم که: امروز یک میلیارد و 250میلون و هجده‌صدم رای دارم! آخه جمعیت چین؛ چچن، شنگولستان و ونزوئلا و برازیلیا و …. رو هم که با پول نفت خریده، فراموش نموده!؟
  محمودخان مغول اشتباه نفرموده: نفت رو سر سفره پسرخاله‌ها و دخترخاله‌ها و هر چه هالوست، برده!؟

 40. هم میهن گفت:

  وقتی استعفای وزیری توسط رئیس دولت پذیرفته شد دیگر این شخص وزیر نیست. پس رهبری وزیر را ابقا نکرده بلکه با دور زدن قانون آقای مصلحی را به عنوان وزیر اطلاعات منصوب کرده است ! (بدون پیشنهاد رئیس جمهور و رای اعتماد مجلس)

 41. ناشناس گفت:

  یا حسین ، میر حسین
  یا مهدی ، شیخ مهدی

 42. تقی گفت:

  خودکرده راتدبیر نیست. معلوم شد تا حالا اقا مار در استین میپرورانده.حالا همه دنبال این هستند تا این مار خطرناک خود اقا را نیش نزند. وگرنه تا حالا ملت بهای زیادی برای حکومت عزیز اقا داده و هیچکدام از حضرات خم به ابروی مبارک نیاورده

 43. ناشناس گفت:

  این حرفها یعنی پایان عمر حکومت

 44. سلام.... گفت:

  وقتی برگه ها و شمارش و نظارت و…..همه در دست ایشان هستند …35 میلیون بیشتر هم رای دارند……

 45. آهای آزادی گفت:

  پول بیت المال رو میخورن مردم رو میکشن، دروغ میگن، کفر میگن، خرافه پرستی رو ترویج میدن، دین رو به تاراج گذاشتن، کشور رو تباه کردن، یه زندان به اندازه ایران ساختن،…….. خدارو به بازی گرفتن، همون دو رای …. کافیشه تا آتش خشم میلیونها ایرانی دامن ناپاکش رو بگیره

 46. ناشناس گفت:

  بابا توهم! بابا اکس!!
  هاله نور!!!
  25 میلیون رای!!!!
  35 میلیون رأی!!!!!

 47. reza گفت:

  tavahom natijash hamin mishe

 48. ناشناس گفت:

  چقدر این کلمات برایم اشناست!! یادم هست بنی صدر و شاه هم همین حرف را می زدند!!!! مگن تاریخ همیشه تکرار میشه دروغ نیست!11

 49. محمود گفت:

  ایشان ارای دارو دسته نوری المالکی وبشاراسد واسماعیل هنیه وهزاران دزد دیگه رو حساب کرده نه رای مردم ایران را ایشون بدونه الان هم که رئیس جمهوره بخاطر خیانتی است که رهبری وشورای نگهبان به ملت کردن