سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده مجلس: احمدی ن‍ژاد خاضعانه توبه کند...

نماینده مجلس: احمدی ن‍ژاد خاضعانه توبه کند

چکیده :امروز به اعتقاد ملت بصیر و فهیم ایران بزرگ‌ترین میزان و ملاک تقوا، صداقت، دلسوزی و موفقیت مسئولان ولایت‌مداری عملی آنهاست و بزرگ‌ترین توطئه، اهمال و تاخیر در اجابت تدبیر رهبری است؛ به ویژه اگر حکم حکومتی باشد که اطلاعت از آن حتی برای مراجع عظام تقلید واجب است. این تاخیر اگر از روی غفلت باشد وتکرار هم نشود، گناه بزرگی است که باید مرتکبین آن در پیشگاه خدا توبه کنند و از رهبر معظم و مردم خاضعانه عذرخواهی کند....


سیدجلال یحیی‌زاده در نطق امروزش گفت: نظام آسمانی اسلامی ایران نظامی برخواسته از مکتب غنی اسلام، فقه پویا و جهاد و اجتهاد است.

به گزارش خبرانلاین گزیده سخنان وی به این قرار است:

این نظام مبتنی بر ولایت فقیه هرگز به بن‌بست نخواهد رسید؛ حتی اگر برخی اتفاقات تلخ ادامه یافته بود و یا خدای ناخواسته تکرار شود، بند 10 اصل 110 قانون اساسی، تکلیف را به صورت شفاف روشن کرده که البته ملت ما مطمئن و معتقد است که مسوولان آن هم کسانی که در این شش سال بیش از پیش تلاش کرده و خود را به خطر انداختند و بیش از همه مسئولان از ولایت سخن گفتند، با درس گرفتن از تجربه‌های گذشته و با بصیرت و دیانتی که از آنها انتظار می‌رود، اجازه نخواهند داد که دشمنان کمین کرده خوشحال شده و دوستان صادق رنجیده شوند.

حوادث پس از انتخابات درکشور موجب شد در نظام مردم‌سالاری دینی ایران مردم در انتخابات مختلف به ویژه در انتخاب رئیس‌جمهور به دنبال گزینه‌ای باشند که حافظ رکن اصلی و محور اساسی انقلاب و ولایت فقیه باشد. امروز به اعتقاد ملت بصیر و فهیم ایران بزرگ‌ترین میزان و ملاک تقوا، صداقت، دلسوزی و موفقیت مسئولان ولایت‌مداری عملی آنهاست و بزرگ‌ترین توطئه، اهمال و تاخیر در اجابت تدبیر رهبری است؛ به ویژه اگر حکم حکومتی باشد که اطلاعت از آن حتی برای مراجع عظام تقلید واجب است. این تاخیر اگر از روی غفلت باشد وتکرار هم نشود، گناه بزرگی است که باید مرتکبین آن در پیشگاه خدا توبه کنند و از رهبر معظم و مردم خاضعانه عذرخواهی کند.

حال که به حمدالله رئیس‌جمهورحکم حکومتی رهبر انقلاب را پذیرفته‌، به دلیل اشتباهی که در این چند روز مرتکب شده‌ صادقانه، خالصانه و خاضعانه توبه کند و مطمئن باشد با این اقدام مجددا محبوب همه دوستدران نظام، خانواده شهدا و مردم قدرشناس ایران خواهید بود.

آنچه در مجلس و در ارتباط با بودجه 90 مشاهده شد به خوبی ضرورت ارائه طرحی نو در بودجه‌نویسی کشور را تبیین می‌کند؛ اتفاقات بسیار تلخ و خلاف شان و شرع که توسط تعدادی اندک از اعضای کمیسیون تلفیق صورت گرفت و اعضای این کمیسیون و نمایندگان مجلس را نگران کرد نشان دهنده ضرورت بازنگری و تجدیدنظر فوری و دو فوریتی در ترکیب این کمیسیون است که امید است تا دیر نشده در این راستا اقدام شود.

تاکید امام راحل و رهبری بر ضرورت التزام به قانون را باید به یاد داشت. متاسفانه در موارد مختلفی از جمله بازتوزیع درآمد حاصله از هدفمندسازی بویژه در مورد صنعت و کشاورزی تعلل طولانی و موضع‌گیری‌های سازمان‌یافته علیه قانون وزارت ورزش و جوانان، عدم اعتقاد به لزوم معرفی وزرا وزارتخانه‌های ادغام شده نمونه‌های جدید و اخیر از قانون‌شکنی است که امید است بیش از این ادامه نیابد.

جای بسی تعجب و تاسف است در حالی که قانون، عقل و شرع اقتضا می‌کرد مسئولان فعلی ورزش کشور دولت را هر چند در جلسات خصوصی جهت اجرای قانون و معرفی وزرا، تهدید به استعفا کنند بعضا خیلی شفاف و در تریبون‌های عمومی اعلام می‌کنند ما حاضریم سازمان غیرقانونی و منحل شده و ادغام شده را به شکل فعلی اداره کنیم ولی حاضر نیستم به عنوان وزیر پیشنهاد شویم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “نماینده مجلس: احمدی ن‍ژاد خاضعانه توبه کند”

 1. ناشناس گفت:

  harf laghlaghe zabane ast ba ik mazerat khahi ke khat o mashie kesi avaz nemishavad ‘ faghat vaghe azafe baraie residan ba maghasedeshan khahad bod
  in hame zendani darim aya agar hame dar ik lahze begoind tobe mikonand hame ra mibakhshid ta zendanha ra khli konid
  masalh mamlekat ast va melat bache bazi ke nist
  anghadr be shore mardom ahanat nakonid
  sazesh konid ta bebinid badha che khahad shod ‘ in reshte sare deraz darad
  hadafe aval rahbarist nafarate bad aghayan larijani va roasaie pishin ‘ migid na bebinid

 2. ناشناس گفت:

  حیف از مردم…!!!

 3. مرشد سبز گفت:

  اين چگونه نظام” مردم سالاري” است كه” سالار” آن فقط يك نفر است و مردم بايد” بز اخفش” او باشند؟
  دوران تك محوري گذشته است ،دوران فرد سالاري و ديكتاتوري گذشته است ،نمونه آن همين مجلس ” شوراي اسلامي ” است.آقاي نماينده!
  با تعاريف شما از ولايت فقيه ،بايد برويد در خانه هايتان بنشينيد و هر چه ولي فقيه گفت شما هم بگوييد چشم! پس براي چه تبليغات براي انتخابات ميكنيد و به دروغ ميگوييد “مردم اگر من نمايندۀ شما در مجلس باشم از حقوق شما دفاع ميكنم ! شما حتي از حقوق خودتان نميتوانيد دفاع كنيد چه برسد به مردم! شما نمايندۀ مردم هستيد يا ………. زنده باد اصلاحات و زنده باد موسوي و جنبش سبز مردم ايران

 4. 2011 گفت:

  چرا خاضعانه باید در مقابل ملت وبخصوص از تمام اصلاح طلبان عذر خواهی وتوبه بکند.

 5. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  وکیل‌الدوله محترم، سلام
  دوست بزرگوار. مردم که از 6سال پیش فریب فتنه محمودی را نخوردند. اما برخی قدرتمداران از سر کینه دیرینه، از سر فریب و پرونده‌سازی فرزندان مغول و از سر غفلت و بی‌بصیرتی بزرگانی که خود در اوج غفلت و بی‌خبری از اطراف خویش بودند، سبب‌ساز اقتدار محموخان‌اینا شد!!!

 6. ناشناس گفت:

  گرحکم شود که مست گیرند، درشهرهرآنجه هست گیرند…

 7. ناشناس گفت:

  نه ،ملتمسانه وعاجزانه بهتراست. البته اگراین امرشامل جنابعالی وبقیه نمایندگان مجلس فرمایشی ورهبر…وبقیه اعوان وانصاروخدم وحشم حکومتی هم بشود اصلح وبلکم جایزاست.

 8. خودم گفت:

  من نمیدانم چرا این آقایون شدند زبان مردم ایران و هرچه اراجیف که دلشون میخواد به اسم مردم میزنند.
  یکی نیست به اینا بگه مرد حسابی اگه شما به آمار انتخابات ریاست جمهوری دهم بقول خودتان با چشم بصیرت نگاه کنید متوجه میشوید که اگر به فرض محال آمار 24 میلیون رای احمدی نژاد کاملا درست هم باشه بازم نسبت رای آقایان میر حسین موسوی و مهدی کروبی (13 میلیون رای)میشود چیزی بیش از یک سوم جمع آرا که اگر این عدد را به کل جمعیت ایران تعمیم دهیم میشود یک سوم جمعیت ایران.
  پس نتیجه میگیریم که طبق آماری که خودتان هم قبول دارید حداقل یک سوم ملت ایران شمارا قبول ندارند در صورتی که من به جرات ادعا میکنم که 95 درصد ملت ایران شمارا نمیخواهند پس دیگر خجالت بکشید و ازاسم ملت ایران خرج نکنید

 9. ناشناس گفت:

  dard in namyandeh defaee az mardom ast va ya tamalogeh rahbar