سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقاد داود رشیدی از رانتخواری در اعزام به حج...

انتقاد داود رشیدی از رانتخواری در اعزام به حج

چکیده :رئیس انجمن بازیگران درباره پیگیری این انجمن برای رفتن بازیگران به مراسم حج گفت: ما قرار نیست و نباید این موضوع را گدایی كنیم. باید حتما خودشان عنوان كنند. البته ممكن است به هیأت مدیره خانه سینما اعلام كنند ولی قطعا اگر به آنها بگویند به انجمن منتقل خواهد شد. این موضوع را هم بعید می‌دانم كه هیئت مدیره خانه سینما از این موضوع مطلع بوده...


داود رشیدی رئیس انجمن بازیگران سینمای ایران درخصوص سفر تعدادی از بازیگران و هنرمندان به سفر حج گفت: رفتن بازیگران سینمای ایران به مراسم حج بدون هرگونه هماهنگی با انجمن بازیگران سینمای ایران است. با من امسال تماس گرفتند و درخواست داشتند كه به این سفر بروم كه من عنوان كردم پیش از این به مراسم حج رفته‌ام.

رشیدی افزود: اگر با ما هماهنگی صورت بگیرد، قطعا می‌دانیم چه بازیگرانی می‌توانند به حج بروند و در حال حاضر مشغول بازی در فیلمی نیستند و حتی چه كسانی در اولویت قرار دارند.

رشیدی عنوان كرد: مرحوم محمد ورشوچی از جمله بازیگرانی بود كه خیلی علاقه داشت به مراسم حج برود و همیشه این موضوع را عنوان می‌كرد. اما متاسفانه این امر برای وی محقق نشد. اگر انتخاب‌ها با ما و هماهنگی ما صورت بگیرد، نام كسانی را كه پیشكسوت هستند اعلام می‌كنیم. حتی افرادی هستند كه لیاقت رفتن دارند، اما نام‌شان در فهرست نیست.

رئیس انجمن بازیگران درباره پیگیری این انجمن برای رفتن بازیگران به مراسم حج گفت: ما قرار نیست و نباید این موضوع را گدایی كنیم. باید حتما خودشان عنوان كنند. البته ممكن است به هیأت مدیره خانه سینما اعلام كنند ولی قطعا اگر به آنها بگویند به انجمن منتقل خواهد شد. این موضوع را هم بعید می‌دانم كه هیئت مدیره خانه سینما از این موضوع مطلع بوده باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “انتقاد داود رشیدی از رانتخواری در اعزام به حج”

 1. خا نواده شهيد جنگ تحميلي گفت:

  سياست رانتي .اقتصاد رانتي .مديريت رانتي .انتخابات رانتي وتبليغات رانتي و… شما فكر ميكنيد مردم براي چه انقلاب كردند ؟ براي اين كه يك عده شهيد شوند اقايان بيايند ورانت بخورند

 2. سبزینه گفت:

  نه آقاجان ! مردم انقلاب کردند که ” رمالها و جن گیرها ” بر آنها حکومت کنند و هر که از “مردم جدا شد ” و خود را به آنان ” فروخت ” از تمام امکانات برخوردار شود و هر که نه ……. سری به کهریزک و اوین بزند و ممنوع الکار شود.

 3. ناشناس گفت:

  واقعا” دیگر حالمان ازاین مملکت واین نظام به هم می خورد.خدایا مارا ازوجود این نظام من درآوردی بی نصیب کن. آمین یا رب العالمین.

 4. سبز گفت:

  كشوري كه رهبرش ميتواند در سده 21 زن رئيس جمهور را بر او حرام كند .چه انتظاري داريم

 5. سبز دیگر گفت:

  و همچنین از کشوری که در قرن 21 ، خطیب نماز جمعه اش میگوید ولایت فقیه بر قانون اساسی هم مقدم است!! چه انتظاری داریم؟

 6. سبز33 گفت:

  جناب آقای رشیدی اگر دولت از این امور حیاتی غافل شود که مملکت از دست میرود یکهو!!

 7. ستاد توزیع بدبختی گفت:

  خدا خیر دهد شما را یعنی‌ میگی‌ همین یک کاری را هم که بلدند نکنند؟ فردا اگه ملوک خانوم گفت مملکت دولت نداره پس جوابش با آقای رشیدی!