سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نامه ای خطاب به رهبری: تعبیر خوابتان را به یوسف زمانتان بسپارید؛ از بند جادوگران نج...

نامه ای خطاب به رهبری: تعبیر خوابتان را به یوسف زمانتان بسپارید؛ از بند جادوگران نجات خواهیم یافت

چکیده :وظیفه بنده آگاهی بخشی از آنچه می گذرد است . به اعجاز قرآن و آنچه در آن آمده است اعتقاد دارم و تمامی قصص قرآنی را قابل تعبیر می دانم. از شما می خواهم ، یک روز به جای آنکه به ناآگاهان اعتماد کنید ، تعبیر خوابتان را به یوسف زمانتان که به زندان خانگی افکنده اید بسپارید. به خدا قسم از بند طاغوت های کوچک و بزرگ و جادوگران مردم فریب نجات خواهیم یافت....


دو سال پیش میرحسین موسوی در بحبوحه تبلیغات انتخاباتی از دولتی که خواهان برپایی آن بود یاد کرد: «دولت بعدی دولت عقلانیت، دولت استفاده از کارشناسان، دولت استفاده از نهادهایی خواهد بود که این ملت با پایمردی خودشون آنها را پایه گذاری کردند نه اینکه یه دولت کف بینی و رمالی باشد.»

وی واژه دولت «کف بین» و «رمال» را برای آنچه که بر مملکت حاکم بود استفاده کرد. رمال ها و جادوگران، امروز از پس پرده درآمده اند و به طور علنی همه چیز را در اختیار دارند.

در این بین یکی از مخاطبان کلمه بنا بر وظیفه نامه ای را خطاب به رهبری نگاشته است.

نویسنده نامه که خود را ساکن خانه ای 9 متری در روستایی خارج از ایران معرفی می کند می نویسد: وظیفه بنده آگاهی بخشی از آنچه می گذرد است  به اعجاز قرآن و آنچه در آن آمده است اعتقاد دارم و تمامی قصص قرآنی را قابل تعبیر می دانم . از شما می خواهم ، یک روز به جای آنکه به ناآگاهان اعتماد کنید ، تعبیر خوابتان را به یوسف زمانتان  که  به زندان خانگی افکنده اید بسپارید. به خدا قسم از بند طاغوت های کوچک و بزرگ و جادوگران مردم فریب نجات خواهیم یافت.

او که خود برادر شهید است و مجبور به مهاجرت به دیار غربت شده می نویسد: اشک های مادرم که حال مادر شهید است و به همراه اشک های دیگر مادران شهدای ایران زمین، انقلاب را بیمه کرد. امید است این اشک ها در شرایط حاضر هم بتواند این سرزمین را از دشمنان و جادوگران نجات دهد.

متن این نامه که نسخه ای از آن در اختیار «کلمه» قرار گرفته به شرح زیر است:

به نام خداوندگار جان و خرد

الَّذِينَ أُخْرِجُوا مِن دِيَارِهِمْ بِغَيْرِ حَقٍّ إِلاَّ أَن يَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ وَلَوْلا دَفْعُ اللَّهِ النَّاسَ بَعْضَهُم بِبَعْضٍ لَّهُدِّمَتْ صَوَامِعُ وَبِيَعٌ وَصَلَوَاتٌ وَمَسَاجِدُ يُذْكَرُ فِيهَا اسْمُ اللَّهِ كَثِيرًا وَلَيَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن يَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِيٌّ عَزِيزٌ

آن مومنانی که بناحق از خانه‏هایشان بیرون رانده شدند [آنها گناهى نداشتند] جز اینکه مى‏گفتند پروردگار ما خداست و اگر خدا بعضى از مردم را با بعض دیگر دفع نمى‏کرد صومعه‏ها و کلیساها و کنیسه‏ها و مساجدى که نام خدا در آنها بسیار برده مى‏شود سخت ویران مى‏شد و قطعا خدا به کسى که [دین] او را یارى مى‏کند یارى مى‏دهد چرا که خدا سخت نیرومند شکست‏ناپذیر است

سوره حج، آیه 40

جناب آقای خامنه ای مدتی بود بنا داشتم مطالبی را برحسب وظیفه بنویسم و خدمت جنابعالی بفرستم . شرایط برای من مسجل شد که باید اداء وظیفه کنم. بر من و دیگر بندگان خداوند باریتعالی آگاهی بر دیگر افراد مخصوصا روسای ممالکی که خداوند مقدر فرموده چند صباحی بر قدرت باشند حجت است .

جناب آقای خامنه ای ، دوست داشتن علی(ع) و علی وار زندگی کردن دو موضوع کاملا متفاوت است چه بسیار افرادی که دوست دار علی بوده اند و ره به اشتباه رفتند و معاویه وار زندگی کردند.

آقای خامنه ای!

نه حکومت ایران در این زمان بزرگ تر از زمان حضرت علی(ع) است و نه دشمنان این مملکت خطرناک تر از آن زمان. حضرت علی (ع) شبانه به دیدار مردم می رفت و آنها را یاری می داد . او با آن عظمت و بزرگی ، به تنهایی و بدون محافظ زندگی می کرد. در نهایت هم یک نفر ملعون قصد کشتن او را کرد و وی را به شهادت رساند. با آنکه حضرت علی (ع)واقف بر کشته شدن خود بود اما خلاف آنچه خداوند می خواست عمل نکرد که آن جز برابری با دیگران در زیستن نبود . او هم سن و سال جنابعالی بود که در مزرعه اش برای امرار معاش کار می کرد نه اینکه به دلیل امامت بر امت مسلمین امرار معاش کند.

جناب آقای خامنه ای!

متاسفانه جادوگران کوچک و بزرگ اطراف شما را گرفته اند و نمی گذارند آنچه حقیقت و واقعیت است به جنابعالی برسد. بنده بنا به وظیفه گوشه ای از این مطالب را بازگو می کنم.

کاش روزی که با مردم با صفای شیراز ملاقات داشتید از آنها می پرسیدید که جادوگران چه بر سر آنها و برسر کشاورزان مظلوم فارس آورده اند؟ کاش می پرسیدید چه کسی سفره آنها را فقیرتر کرده است؟ هر سال جادوگر بزرگ بر سر سفره آنها نشسته و ژست همراه بودن با آنها را گرفته است در حالی که خود عامل فقیرتر شدن آن سفره است.

مواردی از این دست بسیار است که به گوشه های کوچکی از آن اشاره می کنم:

چند سالی است که دیگر مردم مرودشت نمی توانند چغندر بکارند. می دانید چرا؟ چون جادوگر اعظم به دلیل آنکه حمایت یک اجنبی را برای چند صباحی به دست آورد اجازه ورود با تعرفه پایین شکر خام که اسمأ خام است را به مملکت داده است. این اتفاق باعث می شود تا کارخانه های قندسازی، چغندر قند را از کشاورزان به قیمت مناسب و منصفانه نخرند و کشاورزان می مانند با چغندری که از سال قبل کاشته اند چه کنند؟

می دانید سال گذشته با ورود پیازهای خارجی چه بلایی بر سر پیازکاران آورده اند؟

کاش یکبار همسر گرامیتان را به خواربار فروشی می فرستادید تا متوجه شوید از 20 نوع برنج موجود در آن خواربار فروشی چند نوع آن ایرانی است؟

10 سال پیش اگر کسی برنج تایلندی می خرید همه متعجب می شدند اما هم اکنون 80 درصد برنج خواربار فروشی ها برنج هندی و تایلندی است. می دانید ثمره این کار چه شده است ؟ شالی کاری که برنج اش به قیمت فروخته نمی شود دست از برنج کاری بر می دارد . شالیزار خود را خشک می کند و ساختمان سازی می کند که آن هم متاسفانه با فسادی که در دستگاه جادوگران ریز و درشت وجود دارد دیر زمانی نمی گذرد که خطه شمال سر سبزمان به نابودی کشیده می شود.

می دانید که ده ها هزار تن چای در انبارهای شمال در حال پوسیدن است و دلیل آن هم مافیای حاکم در بر دستگاه جادوگران است؟

می دانید این جادوگران و رمال های منفعب طلب، سالانه بالغ بر ۵۰میلیارد دلار به کالاهایی اجازه ورود می دهند یا عامل ورودشان هستند که بعد از ۳ سال نه تنها قابل استفاده نیستند بلکه دوباره با قیمت بالاتر وارد می شوند. هر سال سرمایه ملی کشور عزیزمان به این طریق نابود می شود.

می دانید در منطقه عسلویه که عید امسال به آن سر زدید اتفاق هایی در برخی پروژه ها در حال رخ دادن است که تبعات ناگواری را به دنبال خواهد داشت.

به شما می گویند در چند سال اخیر در عسلویه چاه های فازهای مختلف را راه اندازی کرده اند در حالی که این ادعا، دروغی بیش نیست . می دانید 8 سال پیش در آن محدوده مهندسان سه هفته کار می کردند و یک هفته استراحت ؟ اما اکنون شرایط به گونه ای پیش رفته که با حتی با کم شدن کارگران و مهندسان تنها دو هفته کاری برای هر فرد در نظر گرفته شده و دو هفته استراحت؟

می دانید آلودگی هوا در منطقه عسلویه ۲۰۰ برابر استاندارد است. کاش مدتی آنجا پیش مردم زحمت کش عسلویه زندگی می کردید. کاش با کارکنان واقعی آن منطقه ویژه صحبت می کردید نه آنهایی که به صورت دکور آنجا بودند. قطعا در آن زمان که شما آنجا تشریف داشتید کارمندان اصلی به مرخصی اجباری فرستاده شده بودند.

می دانید جادوگران کوچک در این سال ها میلیاردها دلار ابزار های بلااستفاده را در آن محدوده خریداری کردند که هیچ فایده ای برای مملکت در این زمان ندارد و این سرمایه ملی در انبارهای این شهر و همچنین کیش در حال فرسودگی است؟

می دانید کشور همسایه قطر؛ فقط با همین منابع مشترک بالاترین رشد اقتصادی دنیا(12 درصد) را به دست آورده است در حالیکه بر اساس آمار منابع معتبر رشد اقتصادی ایران کمی از صفر بالاتر است اما رمال ها و جادوگران با ارائه آمار اشتباه به شما می گویند رشد اقتصادی کشور 8 درصد است!؟

من هم اکنون با ترک دیار در سرزمینی زندگی می کنم رمال ها به آن می گویند «دیار کفر»! اما به خدای احد و واحد قسم ، آنچه رمال ها و جادوگران بر سر ملت ایران می آوردند دیر زمانی نخواهد پایید که برای دیندار واقعی بودن و ماندن باید از این کشور کوچ کرد.

می دانید در دوران رمال ها و جادوگران چه فجایعی بر سر این کشور آمده است ؟ آیا از تعداد معتادان که آمار می گوید 7 میلیون نفر هستند خبر داشتید ؟

به نظر شما مواد مخدر برای این حجم معتاد چگونه تامین می شود ؟ اگر به شما گفتند که توسط برخی مردم قاچاق می شود اشتباه به عرض شما رسانده اند چراکه تامین این حجم مواد تنها توسط جادوگران منفعت طلب می تواند صورت گیرد.

شاید باورکردنی نباشد که بالغ از صدها میلیون تومان مواد مخدر به طور ماهانه در زندان های اوین ، رجایی شهر و قزلحصار مصرف می شود و این جز توسط جادوگران منفعت طلب امکان پذیر نیست که برای منفعت دور روز دنیا، سرمایه ملی که جوانان هستند را به تباهی می کشند.

می دانید با شرایطی که رمال ها و جادوگران ایجاد کرده اند ، احترام به مرجعیتی که ناصر الدین شاه و محمدرضا شاه هم نتوانستند آنها را به حاشیه ببرند رو به فراموشی است.

جادوگران بر سر دین هم همین فجایعی که بر سر مملکت آوردند را می آورند. آنها جز قدرت به هیچ چیز فکر نمی کنند که هر زمان جلوی قدرت آنها را هر چند اندک بگیرید چهره واقعی آنها را مشاهده می کنید.

جادوگرانی که ادعای دشمنی با اجانب را دارند برای دوستی با آنها لحظه شماری می کنند و آنچه بر زبان می رانند واقعیت نیست.

دیدید که جادوگر  با کسانی که حامی و کمک کننده او بودند چه کرد؟ تصور نکنید که با شما که خیرخواه او هستید چنین نخواهد کرد .

به نظرم، هیچ تفاوتی بین جادوگر و هیتلر نیست که او به دنبال پاک سازی نژاد و ایجاد نژاد برتر بود و جادوگر به دنبال آن است که بگوید فقط یک فکر درست است و آن فکر هم تنها فکر اوست و هر کس خلاف آن فکر و تفکر باشد باید حذف شود که در چند سال اخیر بسیار دیده اید که به زیرکی و ابلیس وار در حال اجرای این اندیشه است.

باور کنید هر زمان قدرت و همچنین قدرت پول را از آنها بگیرند ، چهره واقعی خود را نشان می دهند چه که تاکنون هم نشان داده اند .

جناب آقای خامنه ای!

رمال ها و ناآگاهان مشمول این آیه می شوند و اصلاح پذیر نیستند آنجا که خداوند باریتعالی در سوره اعراف می فرماید: وَلَوْ شِئْنَا لَرَفَعْنَاهُ بِهَا وَلَـكِنَّهُ أَخْلَدَ إِلَى الأَرْضِ وَاتَّبَعَ هَوَاهُ فَمَثَلُهُ كَمَثَلِ الْكَلْبِ إِن تَحْمِلْ عَلَيْهِ يَلْهَثْ أَوْ تَتْرُكْهُ يَلْهَث ذَّلِكَ مَثَلُ الْقَوْمِ الَّذِينَ كَذَّبُواْ بِآيَاتِنَا فَاقْصُصِ الْقَصَصَ لَعَلَّهُمْ يَتَفَكَّرُونَ

این آیه به این موضوع اشاره دارد که خداوند اگر می خواست ‏می توانست افراد را در همان مسير حق به اجبار نگاه دارد و به وسيله آن آيات و علوم، مقام والا بدهد ولى مسلّم است كه نگاهدارى اجبارى افراد در مسير حق با سنّت پروردگار كه سنّت اختيار و آزادى اراده است، سازگار نيست و نشانه شخصيت و عظمت كسى نخواهد بود، لذا خداوند بلافاصله اضافه مى‏كند: ما او را به حال خود رها كرديم «و او به پستى گراييد و از هواى نفس پيروى كرد».سپس اين شخص را تشبيه به سگى مى‏كند كه هميشه زبان خود را همانند حيوانات تشنه بيرون آورده، مى‏گويد: «او همانند سگ است كه اگر به او حمله كنى دهانش باز و زبانش بيرون است و اگر او را به حال خود واگذارى باز چنين است» .او بر اثر شدت هوى پرستى و چسبيدن به لذات جهان ماده، يك حال عطش نامحدود و پايان ناپذير به خود گرفته كه همواره دنبال دنياپرستى مى‏رود.

به خدا قسم که من، برای شما که مخلوق پروردگاری هستید که هر روز سر بر سجده در برابر او می گذارم، احترام قائلم.

وظیفه بنده آگاهی بخشی از آنچه می گذرد است . به اعجاز قرآن و آنچه در آن آمده است اعتقاد دارم و تمامی قصص قرآنی را قابل تعبیر می دانم . از شما می خواهم ، یک روز به جای آنکه به ناآگاهان اعتماد کنید ، تعبیر خوابتان را به یوسف زمانتان  که  به زندان خانگی افکنده اید بسپارید.  به خدا قسم از بند طاغوت های کوچک و بزرگ و جادوگران مردم فریب نجات خواهیم یافت.

جادوگران می خواهند شما طوری رفتار کنید که آن ها آرزو دارند. پس بنا بر وظیفه از شما چند خواسته دارم:

– زمان سخنرانی همانند دیگران باشید. اگر آنها بر زمین خدا نشستند شما هم چنین کنید وگرنه ، آنها همانند شما باشند و بر روی صندلی بنشینند.

– به دیدار مردم کوچه و بازار روید، بدون محافظ چراکه جان شما دست خداوند باریتعالی است ولاغیر.

– با مردم شهرهای مختلف و مخصوصا فقیر نشین برای یک هفته زندگی کنید.

– در مناسبت های مختلف که می توانند روز کارگر ، معلم ،… و حتی 22 بهمن باشد همراه با اقشار مردم در راهپیمایی ها حضور داشته باشید .

– مردمانی را که به دروغ و حیله جادوگران و رمال ها در زندان هستند را آزاد کنید که آنها خیرخواه این مملکت و اسلامند.

جناب آقای خامنه ای اگر به این خواسته بنده عمل کنید، من و دوستانم به ایران باز خواهیم گشت و برای تحقق  اهداف عالیه کشور عزیزمان تلاش خواهیم کرد هرچند برای رسیدن به آنها توسط جادوگران کشته شویم.

به یاد دارم زمانی که کودکی بیش نبودم ، اشک های مادرم را که بر گونه اش می غلطید، می دیدم. جنگ بود و مادر در مسیر خانه تا بیمارستان شهید رجایی در حالی که صلوات می فرستاد تنها خواسته اش این بود که وقتی می رسد فرزند شیمیایی اش را بر روی تخت ببیند چه روزهایی که رفتیم و می دیدیم در آن بخش بیمارستان یک تخت خالی شده است. خدا می داند او چه کشید و سالها بعد در رنج شهادت فرزند که حتی جسدش را ندید چه دردی را تحمل کرد.

اشک های مادرم که حال مادر شهید است و به همراه اشک های دیگر مادران شهدای ایران زمین، انقلاب را بیمه کرد. امید است این اشک ها در شرایط حاضر هم بتواند این سرزمین را از دشمنان و جادوگران نجات دهد. انشاالله

دیر زمانی نخواهد رسید که مردم آگاه شوند و با آگاهی مردم بساط جادوگران و رمالها از سرزمین پاکان ریشه کن شود.

با احترام

حسن زاده ساکن خانه ای ۹ متری در یکی از روستاهای خارج از کشورDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

87 پاسخ به “نامه ای خطاب به رهبری: تعبیر خوابتان را به یوسف زمانتان بسپارید؛ از بند جادوگران نجات خواهیم یافت”

 1. ناشناس گفت:

  خدا ماراهدایت کرده توراهدایت کندکه خوابی

 2. بی شماران گفت:

  من عاشق میرحسینم

 3. فرهاد گفت:

  به نظر من این مرد روستائی شاید در تکنیک کلامش اشگالی باشد اما در مفهوم و روشنگری صحبت هایش هیچ شکی نیست که درک درست و خردگرایانه ای از وضعیت ایران و علل های بوجود اورنده این وضعیت فعلی را داشته و دارد. اینکه اخبار صحیح به خامنه ای میرسد یا نه ! چندان مهم نیست مهم این است که اوضاع فعلی بسیار اشفته هست و مسبب این همان جادوگرانی هستند که نویسنده به ان اشاره درستی داشته.
  موفق باشی روستائی جان……

 4. مهسا گفت:

  آقا چند روز پیش گفت تا من زنده ام نمیگذارم و…….
  پس حالا حالا ها وضع همینه و بامحمود و اسفندیار و بقیه رمال ها خواهد بود.
  این حرف ها همه جنگ زرگریه و گرنه اینا برای این که قدرت رو بین تندرو ها(رمال ها) نگه دارند و دست کسان دیگر نیفته، گوشت همدیگر رو بخورند استخون همدیگر رو دور نمی اندازند.
  آقا خودش به همه خط میده ………

 5. ناشناس گفت:

  میگویند هیچ کس جرات نداشت برضا شاه دروغ بگوید و در مقابل هیچکس هم قادر نبود به محمد رضا شاه راست بگوید.این بود که رضا شاه بیسواد خدمات شگرفی در زمانیکه کشور در بد ترین شرایط اقتصادی بود بکشورش انجام داد.الان هم وضع درست مشابه زمان محمد رضا شاه است ولی مهره ها عوض شده اند.گرفتاری ما این است که رهبر را با حضرت علی (ع) مقایسه میکنیم اما قیاسی است مع الفارق .همه این مصیبتها و گرفتاریها برای رهبر در درجه اول بوسیله اطرافیان چاپلوس بوجود آمده و عدم عکس العمل بموقع ایشان مشکلات را صد چندان کرده است.خدا عاقبت دین و دنیای ملت را بخیر بکند.

 6. احمد گفت:

  من اهل لرستانم اطلاعاتی که این عزیز در مورد داماد برادر آقای ریس جمهور (آقای….)داده را هم بارها در مجالس و محافل بکرات شنیده ام مخصوصا در بین اهالی محترم شهرستانهای الیگودرز و ازنا که تقریبا عموم مردم در جریان رانت خواری های آقای…بوده و ثروتی که به دست آورده و اینکه در مدت خیلی کوتا ه یک نفر از خانواده فقیر و بی چیز به سرعت مراتب رشد پول دار شدن را طی نماید تعجب آور است( برای افرادیک جامعه فقر ننگ نیست زیرا فقیر بودن خود معلول است و رفع آن از توان و اختیار افراد خارج است ولی پدیده زشتی است که لازم است به حکم عقل وشرع حاکم اسلامی برابر معیارهای عادلانه و نظام منددر یک فرآیند علمی مثل ایجاد کار افزایش درامد و … سرمایه بستر لازم را برای از بین بردن فقر در جامعه فراهم نمایدبطوری که این بستر و فرصت متساویا برای همه مردم جامعه فراهم گرددنه اشخاص خاص )حال بررسی شود بر اساس کدام ظابطه علمی و اخلاقی یک آدم معمولی در یک زمان کوتاه به مال و منال زیادی دست پیدا کرده است ؟جز با رانت خواری تبانی پارتی بازی کار چاق کنی و دلالی و….

 7. خواهر زاده شهید گفت:

  بسیار زیبا بود…..پندها بسیارند و پند گیرنده اندک……

 8. ناشناس گفت:

  خدا قوت اخوی.به نظرمیزسه شما ادبیات دروغ گویی را خوب آموخته اید.لطفا از این سایت خارج شوید.

 9. ناشناس گفت:

  بعضیها به چشم وگوششان مهر خورده ونمی توانند ونمی خواهند واقعیات را ببینند مگر وقتی که دیگر خیلی دیر است چه دستهایی که از دست تو بر اسمان است .

 10. علي گفت:

  دوستان بجاي اسمشون ننويسن خواهر زاده شهيد و برادر زاده شهيد و… چون فرزند نوح راه رو اشتباه رفت و اين دليل نميشه چون با شهيد نسبت داري يعني هر چي ميگي درسته

 11. سرباز رهبر گفت:

  من 2 سال خدمت سربازيم و توي بيت رهبري بودم به خداوندي خدا انساني مانند او هرگز نديدم باور كنيد اين امارايي كه ميدن نميگم همش ولي خيلي هاش دروغه و درست نيست مثلا بيشتر از 7 مليون معتاد يعني از هر 10 نفري كه تو خيابون ميبينيد يكي معتاد و اطمينان داشته باشيد او هميشه طبقه دستورات نهج البلاغه امام علي رفتار ميكنه و اين چيزايي كه اين يارو تو نامه از رهبري خواسته به عنوان حاكم جامعه اسلامي با ان چيزي كه امام علي تو نهج البلاغه از مالك ميخواد خيلي فرق ميكنه(فقط خواسته با انتشار اين نامه نظر جوانان رو نسبت به رهبري خراب كنه)

 12. سرباز وطن گفت:

  واااااااااای اقای سرباز رهبری تو هم توی برج عاج رهبری هستی که ویرانی رو نمی بینی از برج عاج و کاخ معظم له بیا بیرون تا چشمات باز بشه…
  خدا شما سربازهای گمنام رهبری رو به راه راست هدایت کنه

 13. ناشناس گفت:

  زنده باد مير حسين، كه با گفتن همون يه كلمه رمالي و … يه آتيش حسابي به جون گربه هايي انداخت كه گوشت دزديدن…

 14. بسیجی گفت:

  به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.دوست من که نامه ای را به مولا و مقتدای من نوشتید من هم میخواهم جواب نامه شما را نه از زبان ان بزرگوار بلکه به عنوان یک هموطن مرید رهبری بدهم:
  از مقایسه جمهوری اسلامی و حکومت امام علی گفتید بله این کجا و ان کجا کسی حتی برای مزاح هم این دو را مقایسه نخواهد کرد از اشتباهات سهوی و عمدی دولت گفتید از بی عدالتی ها گفتید بله در این مملکت فساد هست و متاسفانه زیاد هم هست چگونه میتوان بی عدالتی رادید و دم نزد بعضی ها در دهکوره ها نان ندارند و بعضی هم در همایشها میلیاردها تومان از بیت المال این مملکت را حیف و میل میکنند خیلیها عقده سفر در دلشان مانده ولی بعضی الان با پول بیت المال در حال تفریح هستند!عزیزم فساد فقر بی مسئولیتی افتی است که در کشور ما است این رو نه نظام میتونه حل کنه نه هیچ نظام دیگری چون این فرهنگ ماست که الان داره بر ما حکومت میکنه نه تفکر قرانی و وجدانی!همه ما از جادوگران و مفسدان مینالیم اما اگر مقتدا و کسی که مریدش هستیم را به جرم فساد دستگیر کنند جهنمی برای نظام ایجاد میکنیم که این سرش ناپیداست!گواه مدعای من پرونده شیخ مهدی کروبی(600 میلیون رشوه از شهرام جزایری)و اقای کردان و مهدی هاشمی و… .بله اگر اینها رو محاکمه کنند برای اقایان لیدر سبزها سبزها و برای بقیه هم ما معترض خواهیم شد!
  همه از پارتی بازی حرف میزنیم و هر روز از ان انتقاد میکنیم ولی موقعی که به پستی میرسیم شروع به پارتی بازی میکنیم!انتقاد میکنیم که چرا مسئولان ما فرهنگ عذر خواهی ندارند ولی خودمان ایا از اعمال خودمان عذر خواهی کرده ایم چرا در ژاپن مقابل دیدگان تلویزیون تعظیم میکنند؟ایا میشود گفت اینها اقلیت هستند و فرهنگ ژاپن فرق میکند؟نگاه کن که چقدر ما نقد ناپذیر هستیم پس چگونه از دل این مردم حکومتی بیاد که نقد پذیر باشه؟میگوییم که چرا سیاسیون میخوان رقبا رو حذف کنند و چرا اینقدر دشمنی بین سیاسیون است؟مگر ما چگونه ایم تو را به خدا وقتی میخواهی دشمنت را خطاب قرار دهی ایا پسوند یا پیشوندی از فحش و تهمت نثار او نمیکنیم؟احمدی نژاد… موسوی… اینها ادبیات رایج ماست در مقابل نوجوانان و کودکانمان ایا اینها در اینده فحاش و نقد ناپذیر نمیشوند؟
  دوست من همه این چیزهایی که گفتی درست است ولی خدا عاقبت خودمان را بر عهده ما گذاشته و ماییم که در این دنیا بهشت و جهنم خود را میپذیریم.
  شاید بگویی تو که اینها را قبول داری چرا طرفدار جمهوری اسلامی هستی!چون عدالت برایم مهم است ولی کسی را ندیده ام که بتواند این اصل مهم را اجرا کند ازادی مطلق برایم مهم است اما امیدی ندارم از دل این جامعه بشود ازادی به وجود اورد فقط میزان ارادت من به این نظام این است که میتوانم در این نظام احکام اسلام را اجرا کنم کسی هست که از من حمایت کنه و از حجاب ناموسم دفاع کنه!اینجا من راحت میتوانم ظاهر اسلامی خودم را حفظ کنم .اینجا میتوانم برای امامان خودم گریه کنم و ببینم از حاکمان قدرت کسی هست از من حمایت کنه و قوانین به من این ازادی را داده که ازادانه احکام اسلام را اجرا کنم در اینجا و تحت حاکمیت جمهوری اسلامی ارزش من و یک امریکایی و غربی یکی هست با اینکه در زمانی پدرانمان را از سگ امریکایی کمتر میدانستند اینجا من راحت از نابودی اسرائیل صحبت میکنم را حت از ابر قدرت ها انتقاد میکنم و وقتی میبینم که میتوان صدایم را برای مظلومی بلند کنم احساس رضایت میکنم همین که ما را دشمن صهیونیست میدانند برای من که عزتم را بیشتر از هر چیزی دوست دارم کافی هست شاید برای خیلی ها اینها نشانه تحجر باشد اما برای من همه چیز است.
  باز هم میگم من معتقدم هر حکومتی که بیاد نمیتونه مواردی که گفتی عملی کنه باید ما و جامعه خودمان را درست کنیم یادت باشد در اسلام از پایین به بالاست یعنی اول خودت رابساز بعد جامعه را.
  امیدوارم بزاری.یا حق.

 15. حیدر گفت:

  به برادر بسیجی
  من معمولا اینجا کامنت نمیزنم. ولی خواستم جواب شما را بدهم شاید به بعد عمیقتری از اسلام دست یابید و فقط به ظاهر توجه نکنید.
  اما بعد
  برادر عزیز در ابتدا یک سوال می پرسم. به نظر شما کشوری که در آن :
  – بسیاری مسوولان بالای کشور مشغول بخور بخور و رانتخواری (به اقرار نمایندگان مجلس و افراد دلسوز) هستند در حالیکه عده کثیری به نان شب محتاجند
  – دو بیمار را در روز روشن در خیابان ول میکنند (رفتاری که در آمریکا با سگ نمی کنند : یعنی اگر پول نداری باید بمیری)
  – زن و دختر مسلمان به جرم اعتراض، در خیابان مورد حمله و کتک کاری نیروهای دولتی که باید حامی او باشند، قرار میگیرد.
  – رییس جمهور آن در هنگام مناظره با رقیبش صحبت را به همسر او می کشد (بگم؟ ّبگم؟)
  – عالمان دلسوزی مانند آیت الله دستغیب، آیت الله بیات زنجانی، آیت الله صانعی، آیت الله وحید خراسانی و … و افراد دلسوز به کشور مانند آقای موسوی و نوریزاد به خاطر حق گویی تحت شدیدترین فشارها قرار می گیرند. (توجه داشته باشید اگر حقگو نبودند و به دنیا چشم داشتند، مشغول تملق و چاپلوسی میشدند و مانند بقیه مدام پله های ترقی را می پیمودند ، به جای فشار و زندان و حصر)
  – شکنجه در زندانها برای اقرار به امری عادی تبدیل شده
  – امام جمعه یه جای توصیه به تقوای الهی میگوید باز هم اعدام کنید دستتان درد نکند
  – دولت جاری کشور مجری انتخابات است و نیمی از افراد نهاد ناظر بر انتخابات از فرط شوق نمی توانند حتی حمایت از رییس دولت را پیش از انتخابات در دل پنهان کنند و به صورت علنی به حمایت از او می پردازند.
  – دانش ارزشی ندارد و برای ارتقا تنها چاپلوسی و تملق و پارتی بازی کفایت می کند.
  – یک مقام دولتی شب میخوابد و صبح بلند می شود و تصمیم می گیرد که ساعت را از امسال جلو نکشید. بعد از چند ماه معلوم میشود که هر روز جلو کشیدن ساعت باعث چند میلیارد تومان صرفه جویی می شده است. این 300 400 میلیارد تومان از جیب ملت به خاطر یک تصمیم بدون فکر میرود و کسی هم ککش نمی گزد (این مورد را به عنوان مشتی از خروار عرض کردم). در حالیکه صدا و سیمای حکومت به شدت به فکر خرج 20 میلیارد تومانی عروسی سلطنتی (که هر 30 سال یکبار برگزار می شود) از جیب مالیات دهندگان انگلیسی است.
  – و و و و ….
  فکر می کنی چنین کشوری اسلامی است؟ فقط به صرف اینکه در این نظام احکام اسلام را می توانی اجرا کنی، کسی هست که از تو حمایت کنه و اینجا راحت میتونی ظاهر اسلامیتو حفظ کنی و برای امامان خود گریه کنی؟ ( در مورد دفاع حکومت از ناموس مردم و توان حق گویی در برابر حکومت شک نزدیک به یقین دارم که اینطور نیست) اینکه راحت از نابودی اسرائیل صحبت میکنی و راحت از ابر قدرت ها انتقاد میکنی و .. به خاطر اینه که اینها گفتمان رسمی دولت (حکومت) است.
  به نظر من کشور وقتی اسلامیه که بتونی طبق فرمایش امام علی (ع) از حاکمان از جمله رهبر در مقابل آنها انتقاد کنی و البته از کار و درس و زندگی و آزادی و نفس کشیدن و …… محروم نشی. وقتی که حاکمان از شنیدن انتقاد خوشحال بشن و از مدح و ثنا و تملق ترشرو (مانند علی (ع)). وقتی که به گفته مولایم علی (ع) مردان مسلمان از غصه اینکه خلخال در حکومت اسلامی از پای زن یهودی باز بشه نه اینکه گریه کنند، بمیرند (این جمله آخرو خیلی دقت کن).
  این حکومت برای حفظ ظاهر و طرفداراش ظاهر اسلام رو حفظ می کنه ولی در عمل کارهایی می کنه که در حکومت کفار انجامش محاله.
  پس به خاطر ظاهر خودت و ظاهر حکومت خوشحال نباش. بلکه ناراحت باش که در کشوری زندگی می کنی که اتفاقات بالا درش روی میده و روز به روز از اسلام ناب دورتر میشه. گریه کردن برای امام حسین ثواب داره ولی کسی که به حال امام حسین گریه می کنه و به ظلمهایی که جلو چشمش اتفاق می افته عکس العمل نشون نمیده گناه کرده.
  فرهنگ مردم ایران با اینکه نقاط ضعفی داره ولی دلیل بر بی لیاقتی حاکمان و ظلم و جور بر مردم سرزمینشون نمیشه.
  سعی کن دیدتو وسیعتر کنی. اخبار بلندگوهای حکومت رو عین واقعیت مپندار بلکه از رسول درونی (عقلت) پیروی کن.
  و السلام علی من اتبع هدی

 16. ناشناس گفت:

  chie baz gooshe shenava nadarid.

 17. ته سيگار گفت:

  يعني فكر مي كني همين رهبر نميدونه چه خبره؟… .جمهوري اسلامي فقط صلاح خودشو ميبينه چون اين نظام …. مهمه نه مردم فلك زده ايران.ايران رو كجا دارن ميبرن؟!

 18. بانوی سبز گفت:

  بعد از خوندن یا نامه به خاطر آوردم که میر حسین قبلا این موضوع رو هشدار داده بودند -باور کردنی نیست –
  امیدوارم همه یوسف های سرزمین ما که در بند هستند و یا در غربت به سرزمینمان بازگردند و خداوند چو یوسف پیامبر آنها را سربلند نماید. (آمین)

 19. یاالنثارات حسین گفت:

  میخام به کسانی که تهمت ضد نظام به افراد میزنند بگم که این چه نظامی است که اساسش ولایت فقیه است و تمام ولایت فقیه هم در آقای خامنه ای خلاصه میشود .آخر همون رو بگید ضد آقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 20. marmi313 گفت:

  بسمه الله
  برادر حیدر سلام
  هم مطالب اون برادر بسیجی رو خوندم وهم مطالب شما رو
  برام خیلی عجیبه که شما دم از پیروی از عقل میزنیدولی مبتدیات رفتار عقلانی رو بهش پایبند نیستید!!
  اولا اون برادر بسیجی از آدمای بااخلاصه که خوب یسری اعتقادات داره وهمه محترم .اما اینطور نیست که ما ت این مملکت برای گریه کردن وانتقاداز اسراییل زندگی کنیم و… بلکه ماپیرو اون تفکر نورانی هستیم که فرمود” من هرجای دنیا باشم اونجارو کربلا ونجف میکنم” حتما میدونید این حرف از کیه درسته؟ یا… یقین بدونید ما هرجای دنیا هم که باشیم بااسراییل مبارزه خواهیم کردوتا محو اسراییل جهانی از پا نمینشینیم.
  ثانیا:هیچکس مدعی این نیست که تو این مملکت اسلام صددرصدپیاده میشه چون اسلام 100% مال امام معصومه اما اینو بدونید که تو دنیا هیچ حکومتی نمیتونه بهترازین اسلام وپیاده کنه.
  ثالثا:آیا درزمان امیرالمومنین که معصوم بدن فقروفحشاوظلم و… نبود؟اگر نبودپس کی امام رو کشت واصولا امام با چی مبارزه میکرد؟!درزمان تمام معصومین اینا بوده وهیچکدوم ازمعصومین نتوانستند اسلام ناب رادر وسعت جامعه پیاده کنندالا امام زمان که پس از ظهور این کارو خواهد کرد.از طرفی از کجا میدونیدکه آقا به خانواده ها سر نمیزنند!مگه میشه .شاید منتظر هستید بعد از هر سر زدن بیان وبه شما گزارش کار بدن!! نه برادر اینطور که شما میگید نیست.از طرفی کی گفته که هرکی گفت مسلمونم وحرفای قشنگ زد باید حلواحلواش کرد.پس جنگ جناب امیر(ع)با خوارج ومعاویه و… برای چی بود.غیر ازاینه که معاویه خوب به مردم میرسید یا خوارج از عبادت پیشونیهاشون پینه بسته بود!! نه برادر شما اگر غرض نداشته باشی تو حرفات(که منم همین فرض رو دارم) پس ناآگاهی
  رابعا: شما الان رو با دوران ریاست جمهوریه آقای خاتمی مقایسه کردید یا آقای هاشمی؟ انصاف رو هم که شرط عقله دخالت دادید تو این مقایستون؟ ما نمیگیم الان نور علی نوره ولی خداییش رییس جمهور نمیشینه پای فینال جام جهانی تا نصف شب فرداشم تو هیات دولت خمیازه بکشه!!مگه سلطان شکر و… تو دوران فعلی ایجاد شد؟ مگه دوران آقای هاشمی نبود؟ آقای طرفدار خون مظلوم مگه وقتی تو قطار مشهد که منفجر شد و400 نفر از همین مظلومین سوختن زنده زنده آقای خاتمی رخت عزا تنش کرد؟ اصلا یه تذکر داد به مسئولش ؟ حالا شما دماز خلخال زن یهودی میزنی؟ همونطور که آقا گفتن انصاف باید رعایت بشه. مگه دوران خاتمی نبود که پایان دورشون همه سوله های شکرو… خالی کرده بودن ویه ریگ شکرو… هم تو سوله ها پیدا نمیشد؟ خبر داری یا نه؟
  …: کی گفته که تو این مملکت از رهبر انتقاد نمیشه؟نمونش همین ساین کلکه وجرس وروزنامه های مختلف وافراد مختلف وهمین نامه ای که نوشنه شده که ما خیلی ازین نامه ها رودیدیم.اما عقل حکم میکنه برای حفظ احترام یک مقام مسئول از راههای خودش انتقاد بشه . برادر خبر داری که ت خبرگان دفتری برای انتقاد مردمی از عملکرد ولی فقیه هست یا نه اینارو بهتون نمیگن وفقط راه فحاشی خیابونی رو نشونتون میدن؟شما وهرکس دیگه ای هر انتقادی داشته باشه میده به ان دفتر واگر خبرگان قابل دفاع بدونن جواب میدن واگر نه ایراد وارد باشه از ولی فقیه جواب انتقاد رو میخوان . حالا به عقل شما این بهتره یا سوزوندن عکی وفحاشی و… از طرفی شما از چاپلوسها گفتید . بدونید آقا شاید تنها کسی باشه که لااقل این یک انگ بهش نمی چسبه .البته انتظار نداری که کسایی که فحشش میدن رو بغل کنه وببوسه!!حالا میخوای به عقل خودت اسم اینو هرچی میخوای بذار
  …: اما درمورد اون دوبیمار و… هرکی این کارو کرده غلط کرده . باید به شدیدترین نحو مجازات بشه .اما این عقلانیه که بخاطر وجود این ایرادات کل نظام زیر سوال بره؟ خیلی خلافهای بزرگتر تو این مملکت رخ میده مثل رشوه گرفتن یه مسئول تو قواره رییس مجلس از یه بچه سال !! آیا اینارو باید بذاریم پای اصل نظام یا پای خود اون فرد؟ببینید حجت درونی شما چی میگه؟ از طرفی اینها به شکلهای دیگه تو زمان امیرالمومنین بوده وگرنه اون کیسه های نان وخرما رو برای کی میبرده؟یا همین مسئله خلخال وزن یهودی رو برای چی فرموده؟؟ اینها که شعار نیست؟ هست؟!
  بگذریم کاش کمی کینه هارو از دلمون پاک میکردیم وکمی روی اعتقاداتمون کار میکردیم تا مثل خوارج و… نشیم!!
  التماس دعا

 21. بسیجی گفت:

  به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.دوست عزیزم حیدر سلام اینها که گفتی ارمان شهری بود که امام علی ساخت من نمیگم اینها نیست و یا قابل رسیدن نیست اما کی میتونه کشور رو اینجوری که تو میخوای بکنه رهبرانت در زمانی که مسئول بودند اشرافیگری رو نهادینه کردند و یکیشان هم که خودش گفت از شهرام جزایری رشوه گرفته!عزیزم با دستمال کثیف نمیشه شیشه رو پاک کرد رهبرانت اگر واقعا اینها رو که تو گفتی میتونستن عملی کنن در زمان مسئولیتشان این کار ها رو میکردن من نمیگم اسلام اینهاست نه اینها که گفتم به قول علما پوسته دین است و مغز دین چیزهای دیگر است ولی دوست من چه کسی میتونه اسلام واقعی رو اجرا کنه مگر در این زمانه امام علی داریم؟بله ظلم و فساد هست اما من معتقدم منشا هیچ حکومتی نیست بلکه ما مردم هستیم با مردمی مثل ما حکومت کاری نمیتونه کنه همینطور که امام علی نتونست اما بازم میگم از نظر من این حکومت با اینکه از نظر اسلامی بودن از 100 ده هم نمیگیره ولی باز هم غنیمتی هست برای ما چون حداقل عزت ما رو در مقابل زورگویان عالم حفظ کرده و جلوی انها زانو نزده خواستار وحدت اسلام است و از مبارزین حمایت میکنه و در ان اجرای احکام اسلامی ممنوع نیست و حد اقل قوانینش اسلامی است.از اینکه نظر منو نقد کردی ممنون.یا حق.

 22. بسیجی گفت:

  به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.دوست عزیزم marmi313 سلام اینها رو که گفتی درسته ولی عزیزم به نظر من باید عمل هر کس رو با خودش سنجید نه با دیگران در زمان خاتمی خیلی کارهای بد انجام شد و خیلی کارهای خوب و همچنین در این دولت.اما قبول کن مسئولان ما پاسخگو نیستن با اینکه اقا بارها تاکید بر رسیدگی کردن اما اینها نمیخوان اشتباهاتشون رو قبول کنن و همش پشت مقام ولایت قائم میشن از اینها چه زمان اقای خاتمی و چه زمان احمدی نژاد انتقاد کردیم سریع سوابق انقلاب و جنگ رو تو سر ما کوبیدن انگار شهدا برای اینها شهید شدند نه جمهوری اسلامی!البته من هم بودم اینگونه عمل میکردم چون در این جامعه رشد کردم و خلق و خوی من هم شبیه انهاست اینجا ما مردم فقط حرف میزنیم و عمل نمیکنیم.درکل از اینکه یک طرفدار رهبر و جمهوری اسلامی رو در این سایت دیدم خوشحالم ما باید با اینها رابطه داشته باشیم شاید از اشتباهات خودشان برگردند.یاحق.

 23. یاالنثارات حسین2 گفت:

  خطاب به دوست بسیجی ام ما در این کشور 3 قوه مجریه قضاییه ومقننه داریم امام شما {خامنه ای } این وسط چه کاره است ؟مگر در کشورهای بیشرفته غربی رهبری وجود داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟{راستی یک موقع نگی که ما در کشورمان معنویات داریم که از خنده میمیرم}بهتره کتاب نقدی بر قراءت رسمی از دین مجتهد شبستری را بخوانی و راستی من 12 امامی هستم نه بیشتر …

 24. ناشناس گفت:

  من هم 12 امامی هستم نه بیشتر …

 25. تفکر سبز گفت:

  بسیجی عزیز محمد نوری زاد هم همین حرف ها را میزد اما او هم با آن سابقه ارادت به مقام ولایت شما تحمل نشد پیشنهاد میکنم .

 26. بسیجی دانا گفت:

  سیاست چیز کثیفی است که برای پول و منصب از هر طرفندی و دفاع ابلهانه ای استفاده میکنه.

 27. ناشناس گفت:

  اشکال اساسی این است که ما خودمان افراد را تا حد خدایی بالا میبریم واز خطا و اشتباه مصون فرض میکنیم وهرچه گفتند وحی منزل تلقی میکنیم و این رویه باعث رشد روحیه استبدادی میشود که هیچ انسانی از آن مصون نیست. دوستان عزیز بسیجی خدا انحصارا خدای امام خامنه ای شما نیست.یک خدا بیشتر نداریم که خدای همه است حتی خدای کسانی که شما به خونشان تشنه میباشید، پس لطفا خدا را انحصاری و یا تقسیم به خدای امام خود و خدای دشمنان خود نکنیند که از اولین اصل اسلام که همان توحید است باز میمانید.چه اینکه معنای دقیق توحید و یگانگی خدا این است که در این دنیا جز خدای واحد که از هر تشبیه منزه است کسی حق خدایی کردن ندارد! ولی متاسفانه شما این حق را برای برخی از افراد قائل میشوید و برای انها شان خدایی کردن قائل میشوید واین رفتار مشرکانه شما موجب ظهور خدایان کاذب است که گوششان از شنیدن کلام حق سنگین میشود ناراستی ها و ناروایی ها را نمی بینند،انتقاد را برنمی تابند،مردم را زبون و تسلیم می خواهندو هر اعتراضی را به غل و زنجیر حواله میکنند.برادران بسیجی که اکثرا جوان و جبهه ای هم ندیده اید! لطفا انسان غیر معصوم را از خطا مبرا ندانیند، از انسانها بت و طاغوت نسازید و برای انسان شان خدایی قائل نشوید. عزیزان در این سالها با مدیریت غیر علمی،ناکارامد، و غوغاسالار و عوام فریب احمدی نژاد که تا کنون متاسفانه از عنایات و حمایت های ملوکانه برخورداربوده خسران زیادی بر مملکت وارد امده و سرمایه های کلانی از کشور به یغما رفته که عمق آن در اینده بر شما روشن خواهد شد و خواهید فهمید که در این دوران با این درامدهای غظیم نفت چه تحولات و رشد و توسعه اقتصادی بزرگی می توانست در کشور اتفاق بیفتد که از دست رفت ،چه خیانت های بزرگی که در حق کشور روا نرفت، وچگونه براین حقایق تلخ چشم بسته شده و حتی وارونه تبلغ شده و از بانیان آن شب و روز حمایت بعمل آمد،مگر در مورد روحیه خودسری و خرافه گرایی و یاوه گویی احمدی نژاد قبلا تذکر داده نشده بود که الان مبتلا به خود آقایان شده ودادشان در آمده!! انزمان چرا نشنیدند و به معترضان و منتقدان تاختند و از او بی دریغ حمایت کردند تا اینکه با خودشان هم به همان شیوه برخورد نماید!.عزیزان بسیجی چه قبول کنید و جه روی برتابید شما و …با حمایت و جانفشانی برای تداوم حضور خسران زای احمدی نژاد در جایگاه ریاست قوه مجریه کشور مقصرید و در اینده نه چندان دور این نکته را وجدانا در خواهید یافت و افسوس خواهید خورد .پس زودتر بخود ایید و عذاب وجدان آینده خود را کم کنید.

 28. ناشناس گفت:

  shah khob ast vali atrafianash badand

 29. mehdi گفت:

  عادل باشی، ساده زیست باشی، عالم باشی، و هر چیزی که بسیجی و marmi گفتن باشی اما فریاد هر مخالفی رو خفه کنی، در زندانهات تجاوز کار روزمره باشه، تو خیابونات ماشین نیروی انتظامیت زن و بچه مردم رو زیر بگیره و بسیجی هات گلوله های تفنگاشون رو تو پیشونی مردمت خالی کنن.
  “دوستان و دشمنان عزیز” این ممکنه واسه بعضی هاتون قابل تحمل باشه و ساعتها در مورد تفاوتها و شباهتهای آقاتون با امام علی بحث کنید و کیف کنید اما با اون چیزی که مردم از انقلاب میخواستن هیچ شباهتی نداره. آخه این چه انقلابیه که ولایتش مطلقه هست و وقتی میگی مملکت اقتصادش، فقرش ، آزادیش از زمان شاه هم کمتر شده میگن ایشون معصوم نیست؟ میگی چرا ایشون رو صندلی میشینه و بقیه رو زمین میگن حضرت محمد هم اینجوری بود؟ میگی چرا نظرش به رمالها و … نزدیکتره میگن کروبی رشوه گیر بود و خاتمی شکر فروش و لابد میرحسین هم زیاد چیز چیز میکرد؟ میگی انتخاباتت توش تقلب میشه میگن خلاف ولایت حرف نزن و گرنه ضدانقلابی؟
  تو را به خدا دست از این سیاه بازیاتون بردارین. یارو رو زندان کردین تو زندان هم بهش تجاوز کردین، هرچی هم که تونستین کتکش زدین حالا دم از خدا و قران هم میزنین؟ آدم تو این مملکت دق میکنه از شنیدن اینهمه دروغ.
  جناب حسن زاده شما هم که واقعا … میکنی. برادر من، آخه چطور فکر کردی که رمالها به آقای خامنه ای دروغ میگن و ایشون بی خبر هستن از اوضاع کشور. رهبر پنج تا فرزند داره، کلی فامیل داره، مگه میشه بی اطلاع باشه.

 30. سر مخفی گفت:

  خامنه ای خودش همه چیز می دند و شما اظهار می کنید چیزی نمی داند زیرا خودش همه چیز می داند و بر کلیه کارهای کشور اشراف دارد دستور تمام کارها توسط خودش صادر می شود و خدش دوست دارد… وار زندگی کند

 31. مسافر گفت:

  مپندار آنان را که شاد شوند بدانچه آوردند و دوست دارند که ستوده شوند بدانچه نکردند مپندار ایشان را بر رستنگاهی از عذاب و آنان را است عذابی دردناک ( 188 آل عمران )

 32. بسیجی گفت:

  به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.دوست عزیز رهبری یکی از ارکان قدرت حساب میشه باور نداری برو به قانون اساسی نگاه کنه و شرح وظایف رهبری.البته یادم رفت شما مدعیان دموکراسی قانون اساسی که ملت به اون رای داده رو قبول ندارین.حق هم با شماست این چه قانون اساسی که نمیزاره شما در قدرت باشین چرا این قانون رهبری رو پیشبینی کرده که نگذاشت شما با کدتا مخملی به قدرت برسین یاید این قانون اساسی عوض بشه تا اگر رای نیاوردین راحت بتونین با حمایت حامیان خارجیتون دولت منتخب رو سرنگون کنید!چه معنی داره شما در قدرت نباشید ازادی در این مملکت محدود به شما باید باشه اخه شما کلاستون خیلی بالایه!فینگیلیش صحبت میکنید و مثل ما مرتجع و متحجر نیستید!شما خواهان صلح هستید و دوستی چرا مرگ بر اسرائیل بگیم این افراطه!شهادت جهاد مال املایی مثل ماست که بهشت و جهنم رو قبول داریم و هنوزم الگومون ادمای 1400 سال پیشه!از اینکه 12 امامی هستی خوشحالم منتهاامامان تو انگار از کاخ سقید برایت دینو معنا کردند چون میگی نه غزه نه لبنان جمهوری اسلامی میشه جمهوری ایرانی و امام زمان رو هم که یکی از بزرگانتون انکار کرد قرانتونم که اقای گنجی فرمودند از طرف خدا نیامده!در اخر به نام خدای امام بر حق ما خامنه ای.یا حق.

 33. ایرانی گفت:

  به خداوندی خدا در این نامه 90در صد قلو و بزرک نمای شده مگر وضعیت کشور ما در دوران قاجار و بهلوی چطور بوده که حالا این همه آه ناله سر میدهیم تا فرهنگ و تمدن ما به صورت بنیادی حل نشه کشور ما همین مشکل را داره مشکل از خمینی و خامنه ای و احمدی نزاد و میر حسین و …..نیست مشکل خود ما هستیم برای ساختن کشور باید آن را از بایین از کف جامعه ساخت ……. {توخود آن تغییری باش که دوست داری در جهان شاهد آن باشی }

 34. چی بگم گفت:

  لطفا سری به کتاب مزرعه حیوانات بزنید

 35. یاالنثارات حسین 3 گفت:

  برادر بسیجی ایران در سال 57 را با کشورهایی همچون امارات اردن قطر کره جنوبی و .. مقایسه کن و در الان {سال 90}ببین اون کشور ها کجایند و ما کجاییم و … این نتایج همون تفسیری از دین است که بجایی که کشور را جلو ببرد دارد به عقب میبرد نمونش نیروگاه بوشهر{ تو رو خدا از آماری که تلوزیون میده به من نگو که گوشم بر شده
  } به قول شریعتی دینی که بدرد دنیا نخورد به درد آخرت هم نمی خورد و… و شما هم تا کم میاورین زودی انواع انگها را میچسبانید دکتر سروش در سال 64 گفت که تءوری توطعه از آسانترین تحلیل های کاربردی امروز {سال 64 } شده است و… و راستی روزی که از دکتر شریعتی برسیدند برایچه از لفظ حضرت برای محمد استفاده نمیکنی گفت که تا وقتی ما در کشور اعلی حضرت داریم عیب است از لفظ حضرت برای محمد استفاده کنیم و … و اینکه داری از کامبیوتر استفاده میکنی بس نشون میده که تو هم در قرن 21 زندگی میکنی نه در 1400 سال بیش اموری مثل دموکراسی جامعه داری و .. هم مربوط به این قرن هستند که باید همه ببذیریم و اینکه از قانون اساسی گفتی من در اون زمان متولد هم نشده بودم و اینکه آقای شما به گفته خود شما ها از قانون اساسی فراتر است بس این چه نوع قانونی است که مختص ایران است و در هیچ جای قوانین دنیا دیده نمی شود

 36. حمید - رزمنده دفاع مقدس گفت:

  به کسانی که شیخ شجاع را متهم به رشوه از شهرام جزایری کرده اند : شما حداقل به عقل خود رجوع کنید یا به منابعی که خودتان قبول دارید، آیا کسی که 600 میلیون (به قول اون آقای مثلا بسیجی) رشوه گرفته ، چطور از شورای نگهبان صلاحیتش تایید شده برای کاندیدای ریاست جمهوری؟ آخه چرا یه ذره فکر نمیکنید ، جواب خدا رو چطوری میدید؟ شاید اصلا خدا رو قبول ندارید. هاااان؟

 37. حمید گفت:

  خطاب به کسانی که ادعا میکنند در مورد اعتیاد غلو شده : حالا اینو بخونید ، 20 تن یعنی 20000000 گرم تریاک برای مصرف دارو؟؟؟!!!
  تازه این که قانونی بوده به قول رئیس پلیس و توجه کنید که این فقط یک مورد بوده که از دستشون در رفته ، در مورد شیشه و کراک و اکس و غیره که دیگه لازم به توضیح نیست که تو دست همه اعم از بچه مدرسه ای و دانشگاهی هست .

  http://spor.khabaronline.ir/news-134636.aspx
  تریاکهای خالص، هوایی می رسد: پلیس می گوید تریاک وارداتی قانونی آمده است
  جامعه > آموزش – 20 تن تریاک خالص از هندوستان در فرودگاه کشف شده و پلیس می گوید قانونی است. ولی هنوز منشا ورود آنها به درستی پیدا نیست
  امیدسلیمی بنی: پلیس می گوید 20 تن تریاکی که اخیرا در فرودگاه بین المللی پایتخت کشف شده، قانونی است. هر چند در ابتدا، میزان تریاکی که کشف شد و به پرونده آن به دادگاه انقلاب تهران رفت، 29 تن عنوان شده بود، ولی هر چه زمان گذشت، از سنگینی آن کاسته شد تا پس از اعلام وزن 20 تنی، سنگینی تریاکها تنها 17 و نیم تن، گفته شود.
  حالا دیگر 29 تن یا 17 تن، فرقی نمی کند، چون تریاکهایی که گفته می شود از کشور هندوستان به ایران آمده اند، قانونی وارد شده و قرار است خرج تولید داروهای صادراتی، شوند.