سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » راه اندازی غرفه مجازی آثار شهید بهشتی...

راه اندازی غرفه مجازی آثار شهید بهشتی

چکیده :بهشتیِ ما هم مجاهد است و هم عالِم پس دو دشمن خواهد داشت عده ای که قصد ریختن خونش را کردند و عده ای که قصد شکستن قلمش را دارند "مداد العلماء افضل من دماء الشهداء. اگر قلم عالم از خون شهد بالاتر است، پس شکستن قلم عالِم نیز از ریختن خون شهید هم پست تر...


با توجه به دومین سالِ ممنوعیتِ حضورِ آثار شهید بهشتی در نمایشگاه بین المللی کتاب ، گروهی از علاقمندان شهید بهشتی با راه اندازیِ بخش آنلاین  اقدام به ارائه این آثار و نوشته ها به صورت آنلاین کردند.

بنا به گزارش های رسیده به کلمه، این افراد که خود را هبوط یافتگان در بهشت نامیده اند بیانیه ای را هم به این منظور منتشر کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

در دومین سال پیاپی ازعدم صدور مجوز برای بنیاد نشر آثار واندیشه های شهید بهشتی، جهت حضور در نمایشگاه کتابِ تهران و به جهت آگاهی بخشی به علاقه مندان این شهید و درمقابله با خط منحرفی که عَلَمِ عِلم ستیزی و روحانیت ستیزی افراشته و شائبه اسلام ستیزی اش هر روز بیشتر می شود،

بر آن شدیم جلوه های از آثار سید الشهدای ایران را در تارنمایی تحت عنوان “سیب بهشتی” عرضه داریم.

بهشتیِ ما هم مجاهد است و هم عالِم پس دو دشمن خواهد داشت عده ای که قصد ریختن خونش را کردند و عده ای که قصد شکستن قلمش را دارند “مداد العلماء افضل من دماء الشهداء. اگر قلم عالم از خون شهد بالاتر است، پس شکستن قلم عالِم نیز از ریختن خون شهید هم پست تر است.

آنچه در سیب بهشتی عرضه داشته ایم نتنها سبب هبوط نخواهد شد بلکه تماما صعود خواهد بود و اگر هبوطی باشد هبوط از بهشت نیست بلکه هبوط در بهشت است.

و هر اثری از آثار شهید بهشتی سبب هبوط بیشتر در بهشت خواهد شد اگر چه بارز ترین اثر از آثارِ شهید بهشتی همان شهادتش می باشد که “و لاتحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا، بل احیاء عند ربهم یرزقون” (آل عمران : 169) که شهدا زنده اند و شهید بهشتی زنده ترین شهید انقلاب ایران است. چراکه زنده بودن شهید به زنده بودن آرمان آن شهید است و آرمان های بهشتی زنده ترین، پویا ترین، اسلامی ترین و در عین حال مدرن ترین و سبزترین آرمان هاست. و به رغم همه محدودیت ها، هر روز شکوفا تر و محبوب تر می شود.

به رغم مدعیانی که منع عشق کنند جمال چهره تو حجت موجه ماست

جمعی از هبوط یافتگان در بهشتDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “راه اندازی غرفه مجازی آثار شهید بهشتی”

 1. علی گفت:

  خدا خیرشان دهد

 2. ناشناس گفت:

  آدرس سایت یا تارنما؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. سبزانديش گفت:

  نشاني: http://sibebeheshti.mihanblog.com