سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پیگیری طرح عدم کفایت سیاسی احمدی نژاد از سوی باهنر...

پیگیری طرح عدم کفایت سیاسی احمدی نژاد از سوی باهنر

چکیده :محمدرضا باهنر از سران اقتدارگرایان در مجلس طرحی را مطرح کرده که براساس آن، بدون سوال از رییس جمهور، مستقیما برای عدم کفایت رییس جمهور رای گیری...


در حالی که نمایندگان مجلس طرح سوال از احمدی نژاد را بار دیگر مطرح کرده اند، باهنر خواستار طرح عدم کفایت سیاسی برای رئیس هیات دولت شد.

سایت تماشا از سلسله وبسایتهای نوظهور نزدیک به دولت است که طرح محمدرضا باهنر علیه احمدی نژاد را بازی کردن با آتش خوانده است.

این سایت نوشته است: محمدرضا باهنر از سران اقتدارگرایان در مجلس طرحی را مطرح کرده که براساس آن، بدون سوال از رییس جمهور، مستقیما برای عدم کفایت رییس جمهور رای گیری شود.

بر اساس این گزارش یک منبع نزدیک به دفتر احمدی نژاد با تقبیح شدید این گونه رفتارها تاکید کرد، اکنون که پرسش هایی از سوی این افراد نسبت به عملکرد دولت مطرح شده است، بهتر است مردانه عمل کرده و مطابق قانون اساسی و پس از ارایه فرصت لازم پاسخ های احمدی نژاد را گوش کنند.

وی تلویحا تهدید کرده است که در صورت ادامه رفتارهای خطرناک باهنر، ضمن پیگیری قضایی، جزییات تحرکات وی، با ملت در میان گذاشته خواهد شد.

وی در پایان از نمایندگان و ارباب رسانه درخواست کرد، مسایل را با آرامش پیگیری کنند، چرا که بازی با آتش عاقبت خوبی ندارد و موج اخیر نیز به زودی فروکش خواهد کرد.

لازم به یادآوری است پیش از این در خصوص وزارت ورزش و جوانان باهنر تهدید به عدم کفایت سیاسی کرده و گفته بود: این کار مانند طلاق به عنوان مکروه ترین حلال خداوند است که تلاش می شود رخ ندهد در این مورد نیز ما تلاش می کنیم که از همه ابزار نظارتی بهره بگیریم و به استیضاح و عدم کفایت از احمدی نژاد نرسیم کما اینکه در نامه ای اعلام کردیم که هرگونه دخل و تصرفی در بودجه غیر قانونی بوده و قابل پیگرد است.

در همین حال آقا تهرانی به نقل از احمدی نژاد گفته است که رهبری به رئیس دولت مهلت داده که یا با مصلحی بعنوان وزیر اطلاعات همکاری کند یا استعفا دهد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

32 پاسخ به “پیگیری طرح عدم کفایت سیاسی احمدی نژاد از سوی باهنر”

 1. ناشناس گفت:

  آیا این مجلس خودش کفایت دارد که بخواهد کفایت کسی مثل احمدی نژاد؟ رو بررسی کنه؟

 2. ناشناس گفت:

  آيا ممكن است مجلس بي غيرتي چند ساله خود را با عدم كفايت دادن به دولت جبران كند ؟

 3. ناشناس گفت:

  نظر ناشناس رو میپسندم

 4. ناشناس گفت:

  بله خداوند جای حق است و حق این ملت نجیب و رنج دیده را خواهد ستاند. آسیاب به نوبت

 5. ناشناس گفت:

  ایا ممکن است مجلس بی کفایتی چون این مجلس به خاطر مردم و مصالح کشور دست به این اقدام بزند؟
  من که فکر نمی کنم اگر همچین کاری هم انجام شود هر هدفی دارد جز رضایت و خواست مردم و جنگ قدرتی بیش نیست!

 6. ناشناس گفت:

  وعده خدا که اشتباه نمیشود

  خداوند ظالمان را به جان همدیگر می اندازد

 7. مات ومبهوت گفت:

  در هر حکومتی اعم از مذهبی یا سکولار یک سری مبانی اعتقادی وجود دارد که رعایت انها به نفع مردم و حکومت است که متاسفانه این مبانی که بر اساس اسلام و قانون اساسی است در چند سال اخیر رعایت نشده است بر خوردهای چند گانه با رخدادهای گوناگون از سوی حاکمان متاسفانه همه دستگاههای حکومتی را تحت تاثیر قرار داده است مردم عادی که رنج یا ظلمی به انان میرسد نمیدانند به کجا پناه ببرند چون قوه قضاییه بدست افراد دون پایه ای است که قاضی ان از هر دو طرف دعوا باج میگیرد ودر نهایت برنده کسی است که بیشتر بدهد رییس جمهور هم که از ابتدای دوره با عوامفریبی و دروغ و افترا بستن به این منصب رسیده و متاسفانه حمایت بی چون وچرای رهبر را به دنبال داشته طرح سوال و یا پیگیری استیضاح از سوی نماینده را بازی با اتش میداند و اینگونه تهدید میکندنماینده مجلس هم که به دلیل نظارت استصوابی و سلیقه ای شورای نگهبان و بدون داشتن رقیب به این سمت رسیده و در کنار هر تصمیمی که میخواهد بگیرد منافع فردی و گروهی خود مد نظر قرار میدهد نمی تواند موثر واقع شود لذا مملکت به روزی میافتد که صندوق ذخیره ارزی کشور که در پایان ریاست جمهوری اقای خاتمی با ان مبالغ چشمگیر تحویل شده بود امروز خالی است و گرانی هم بیداد و تاب وتوتن مردم را گرفته است هر ادم عاقلی هم که با دلسوزی مطلبی را بیان کند با اتهام جاسوس جایش در زندان است فقط سپاه میماند با ان منافع میلیاردی حاصل از نفت و یک ملت با زندگی فلاکت بار یک دیوانه با کمک همه اقایان و حمایت های بی دریغ رهبری سنگی را به چاه انداخته که هزا ر ادم عاقل نمیتوانند بیرونش بیاورند تازه بعد از این همه سال اقای باهنر به این نتیجه ای که اقای مرعشی در قبل از انتخابات نهم رسیدند رسیدند ولی چه سود و نتیجه ای دارد تمام درامدهای نفتی میلیاردی توسط یک ادم کج فهم از بین رفته تازه دو ریالی اقایان افتاده

 8. رضاخوشنویس گفت:

  آقای باهنرودوستانشان یادشان رفته است…چه کسانی بعدازانتخابات سال 84باآب وتاب فراوان وباصراحت هرچه تمامتر میگفتنداین دسته گل راماازسالهاقبل تربرای چنین روزی پرورش داده بودیم….ودرنشریه شان((جام))ستونی رایرای شعیب بن صالح !!اختصاص داده بودیم…وشهردارشدن وی زمینه ای برای انتخاب شدن وی برای ریاست جمهوری بوده است…وحتی دربرنامه تلویزیونی ودرپاسخ به سوال مجری که آقای باهنر!شمارابنوعی بعنوان پدرخوانده وکارگردان پشت پرده جریان جدیدالورودمی دانند…بالبخند رضایت آمیز تلویحا” آنراتائیدکرده بودند!!!آقای باهنر …وآقایان دیگر که امروز وجدانشان بیدارشده است …هیچگاه…تاکیدمیکنم…هیچگاه نمایندگان واقعی مردم نبوده اند.آقای باهنر اصولگرایادشان رفته است درروزهای پایانی ریاست جمهوری خاتمی ودرفردای روزی که همین ضرغامی اصولگرایک روزکامل رااختصاص داده بود به حضورخاتمی درصداوسیمایی که پای ثابت جوسازی برعلیه دولت اصلاحات بود(برای مثلا”تقدیرازایشان)…ازجایگاه ریاست مجلس فریادبرآورد..آقادیگربس کنیداین بساط تقدیررا (ولابدتازه ماراحت شده ایم از8سال روشنگری وشفافیت….)باری!آقای باهنر!بقول مهران مدیری …این بابااز روز اول نه استانداربود..نه شهرداربود…ونه رئیس جمهور…فقط اشتباهی بود…واز روز اول کفایت نداشت…ولی اشباه اصلی راشماکردید..اول اینکه اوراعلم کردید واین مصیبتهابرسراین ملت آمد …دوم اینکه تصورتان دراینکه او آلت دست شماخواهدبودهم اشتباه بود…ولی یک نکته دیگر…این بازی اینجاختم نخواهدشد…آقای باهنر عزیز…چندین سال باترویج شایعه وتوهم اینکه هاشمی وباندهاشمی نمیگذارداحمدی نژاد کارکند…ولی باحذف کردن هاشمی می دانیدامروز مردم این روزهاچه میگویند؟؟!!!…شنیده ایدمردم میگوینداحمدی نژادمیخواهدکارکند…ولی رهبرنمیگذارد!!!!!؟؟؟؟؟؟؟ضرب المثلی چینی میگوید….آتش رابرای دشمنت آنقدرشعله ورنکن که خودت درآن بسوزی!
  آقای باهنر….بقول مسعودبهنود همه ماقصه شده ایم در روزگاران….واتفاقا”قصه خیلیها برگهای آخرش فرارسیده است!!!ایکاش میشددرموردشماباورکردقصه شاهنامه آخرش خوشه!!!ناصرحجازی رادیدید…فقط بایک مصاحبه صادقانه وگفتن دردمردم به نظرم قشنگترین قصه زندگیش راسرود…..عزت عالی مستدام …آقای باهنر…عزیز!

 9. ناشناس گفت:

  آقاي باهنر جرات نداري لاف مزن.

 10. محمد گفت:

  اونوقت اگه رای عدم کفایت سیاسی احمدی نزاد صادر شود تکلیف انها که میگفتند امام زمان تا صبح دعا کرد تا احمدی نزاد پیروز انتخابات شود چه میشود؟تکلیف انها که میگفتند نظرات ایشان به من نزدیکتر است چه؟تکلیف خونهای به ناحق ریخته چه میشه؟
  خدا لعنت کند انهایی را که رای مردم را دزدیدند و فکر میکردند میتوانند جای یک ملت تصمیم بگیرند.

 11. ناشناس گفت:

  عجب شیر تو شیریه

 12. ناشناس گفت:

  خدا عاقبت ما را بخیرکنه

 13. ايران مكران گفت:

  باركج به مقصد نميرسد انشاالله

 14. green گفت:

  تمام این بازیها فیلمه. از اول سال شروع کردن و آخر سال رو هدف قرار دادن که انتخابات مجلسه

 15. ناشناس گفت:

  از محلسی که در راس امور نیست بعید است همچین ناپرهیزی هائی کند

 16. داوود گفت:

  فرمودند که: بهتر است مردانه عمل کنیم و مطابق قانون اساسی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  عجب! کدام کار گروه شما قانونی و مردانه بوده که حالا که دو دسته شدید انتظار دارید رفتار دسته دیگر با شما مردانه و قانونی باشد؟؟؟؟
  ———————————————————————————————————————————————
  می گویند وقتی که متفقین وارد خاک ایران شدند و “رضا خان” فهمید که باید از ایران خارج شده و استعفا دهد؛ مسلسل وار به اطرافیان و زیردستانش می گفت که: مطابق قانون اساسی مشروطه من پادشاهم و مطابق قانون آنها نمی توانند این کار را با من بکنند و مطابق قانون…

  و کسی جرأت نمی کرد به او بگوید که: مطابق کدام قانون؟ همان که تک تک موادش را لگدمال خودخواهی و مال اندوزی و قدرت طلبی خود کردی؟ و فراموش کرده بود که آن روزهایی که هنوز ذلیل نشده بود و خدا را بنده نبود این جمله ورد کلامش بود که: ” قانون منم “!!!
  ————————————————————————————————————————————

  تازه شروع شده آقای احمدی نژاد! هنوز از نمایش شمایان چند پرده باقی مانده است. و همین طور از نمایش همین آقای باهنر که امروز ادای نمایندگان با وجدان و واقعی ملت را تقلید می کنند نیز پرده هایی چند باقی است. حتماً در خیالاتشان هم می پندارند که ملت ایشان را با مرحوم مصدق یا مدرس یک کاسه خواهند کرد!!!
  زهی خیال باطل!

 17. زنده چون بهار گفت:

  جناب آقاي باهنر ، شما و هم مسلكانتان قبلا هم از اين لاف ها زياد زده ايد ، منتها اشتباه شما اين است كه حافظه تاريخي ملت ايران را دست كم گرفته ايد ، مگر دوست شما برادر محسن رضايي نفرمودند كه من از يك راي اين ملت نخواهم گذشت ولي در آرامش مطالباتم را پيگيري خواهم كرد ؟ و بعد در مراسم تحليف رييس جمهوري كه خود او را غير قانوني مي دانست شركت كرد ؟ مگر دوست ديگرتان سردار قاليباف آن سخنراني جانانه را قبل از انتخابات بر عليه احمدي نژاد در جمع بسيجيان طرقبه ايراد نكرد و گفت كه من ايشان را نه صالح مي دانم و نه سالم و بنا به مصلحتي ايشان در مدت كوتاهي بعد هم صالح شد و هم سالم ! مي بينيد برادر عزيزم مردان سياسي امروز ما متاسفانه شب ها يك چيزي مي گويند و روزها چيز ديگري و متاسفانه فكر مي كنند كه آب هم از آب تكان نمي خورد غافل از اين كه حافظه تاريخي ملت ايران همه اين دروغ ها و نيرنگ را را به ذهن خود خواهد سپرد و به زودي وعده هاي خداوند نيز در مورد مردم منافقي كه حرف زبانشان با دلشان يكي نيست محقق خواهد شد .

 18. شریف - اهواز گفت:

  مگر از این سردمزاجان این گرمخانه همچین بخاری بلند میشه ….؟

 19. ناشناس گفت:

  خوشمان آمد!

 20. ناشناس گفت:

  عمراً …
  این مجلس از این عرضه ها نداره. دستش هم با دولت توی یک کاسه است.
  این حرفها هم هر از گاهی می زنند که دل امثال ماها مثلا خوش شود. سرمان را گول می مالند ابله ها!!! خر خودشان هستند.

 21. ناشناس گفت:

  ” یک منبع نزدیک به دفتر احمدی نژاد با تقبیح شدید این گونه رفتارها تاکید کرد، اکنون که پرسش هایی از سوی این افراد نسبت به عملکرد دولت مطرح شده است، بهتر است مردانه عمل کرده و مطابق قانون اساسی و پس از ارایه فرصت لازم پاسخ های احمدی نژاد را گوش کنند.”

  همه دائما دارند حرفها و پاسخهای دروغ این مردک را گوش می کنند. حال همگی مان از این همه دروغ بهم خورد. خجالت بکشید بابا . هاله ی نور………

 22. قطره گفت:

  بقیه وزرا هم که با پیام و نامه ایشان از مجلس رای اعتماد گرفته اند. دولت امام زمان که میگفتند همین است دیگر !

 23. ناشناس گفت:

  ما میگیم شاه نمی خواهیم نخست وزیر عوض مشه ما میگیم ……

 24. ali20 گفت:

  خدا رو شکر بعد از 6 سال کم کم مسلین از خوا بیدار میشن

 25. ناشناس گفت:

  اختيارات فرا قانوني رهبري و لجام گسيختگي آن و نظارت استصوابي شوراي نگهبان ،پس از چند دوره و به مرورمجلسي بي خاصيت را به ملت ارزاني داشته است كه نه تنها در راس امور نيست بلكه آحاد بر گزيدگان مجلس وكيل الرهبر و وكيل الدوله هستند.بحث هاي جاري نيز دعواي اين دو گروه است .جنبش سبز زنده است ونفس آن بلند ،به بلنداي نداي مظلومين و ميله هاي افراشته بر سردر منزل كوچه اخترومحبس هاي به ظاهر تسخير نا پذيراوين و….

 26. شجاع حق‌گو گفت:

  مشكل امروز كشور ما با چيزي فراتر از بركناري يا استعفاي احمدي‌نژاد حل مي‌شود، گرچه بركناري او هم لازم است. تا رهبر محترم انقلاب در رفتار و سلوك سياسي اجتماعي و اخلاقي فرهنگي خود تجديد نظر نكند، مشكل كشور حل نخواهد شد

 27. ایرانی مسلمان گفت:

  اولا که به هیچ عنوان چنین موضوعی اتفاق نخواهد افتاد . چون آبروی رهبری به آبروی احمدی نژاد گره خورده(حمایت های رهبری از احمدی نژاد در نماز جمعه معروف بعد از انتخابات و در سخنرانی های متعدد بعدی).
  مجلس دست نشانده ، بی غیرت و بی کفایته
  فشار رهبری هم به همچین مجلسی وارده
  دولت هم از خرید نقدی رای نماینده های بی غیرت باکی نداره
  در نتیجه از این نظام هیچ صدای حقی بیرون نمی آید مگر اینکه توسط یکی از این گروه ها خفه بشه

 28. سحر سبز گفت:

  درعجبم از غیرت و شهامت این نمایندگان چگونه است که بعد از گذشت نزدیک به 4 سال از عمر این مجلس وکیل الدوله حال که موقعیت خود را در انتخابات آینده متزلزل می بینند به تکاپو افتاده اند چگونه طی این مدت حتی یکبار وجدان خاموش اینان برای خونهای به ناحق ریخته ی جوانان این مرزو بوم به صدا درنیامد آیا اینان از آ ن وقایع اسفبار بی خبر بودند یا اکنون می ترسند دولت با آنان همان کاری را انجام دهد که در انتخابات گذشته با موسوی عزیز انجام داد آیا احمدی نژاد در یک ماه گذشته کفایت سیاسی خود را از دست داده است یا تقلب دیگری در راه است ؟؟؟؟؟؟؟

 29. ناشناس گفت:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  ان وعد الله حق
  آیا یادتان رفته که خداوند در قران وعده داده که شر ظالمان رابا ظالمان کم خواهد کرد .خود شما آقای باهنر شریک ایشان هستید آیا یادتان رفت سکوت شما در برابر کشتار جوانان وطن ؛آیا نفسهای آخر ندا آقا سلطان را یادتان هست؟خدا شاهد است جوری برای آن شهید شیرزن اشک ریختم که برای مرگ پدرم آنقدر گریه نکردم؛ساختار و پی وبن وریشه خراب است ؛ شما را تو صیه میکنم به راه حق برگشته و واقعا نماینده مردم باشیدو حساب آخرت را فراموش نکنید که خداوند در قران میفرماید:
  بسم الله الرحمن الرحیم
  وتری المجرمین مشفقین مما فیه و یقولون ما لهذا الحساب لا یغادر صغیره و لا کبیره الا احصاها و وجدوا ما عملوا حاضرا ولا یظلم ربک احدا
  و مجرمین را در شگفت خواهی دید از دیدن نامه اعمالشان و میگویند ای وای بر ما این چه حسابی است از کوچکترین اعمال نگذشته و نیز بزرگترین آنها و چیزی نیست جز اعمالشان و هرآنچه انجام داده اند حاضر جلوی دیدگانشان خواهند دید و خداوند به کسی ظلم نخواهد کرد

 30. htm گفت:

  از قدیم گفتن آفت درخت – از خود درخته یعنی سپاسگذار پروردگارم که این احمق ها به دست خودشون دارن میرن

 31. محمد گفت:

  سلام. یه سوال جدی داشتم از همه:
  من آقای باهنر رو نمیشناسم و پیشینه ش رو نمیدونم. ولی بدون توجه به اسم و رسم و سابقه ی آقای باهنر یه سوال دارم و اون اینه، الان که اقدام به مقابله با احمدی نژاد کرده ، کارش درسته یا غلته؟
  یا باید از بابت کارهای قبلیش عذرخواهی کنه،بعدش با احمدی نژاد مقابله کنه؟
  یا اینکه چون قبلاً کارهای بدی کرده، نباید بتونه کار درست انجام بده؟
  تکلیفش چیه؟

 32. ناشناس گفت:

  اقای باهنربااین کارملتی راخوشحال میکنی