سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پایان محکومیت سعید نور محمدی پس از تحمل یک سال حبس...

پایان محکومیت سعید نور محمدی پس از تحمل یک سال حبس

چکیده :سعید نور محمدی از اعضای شاخه جوانان حزب مشارکت و از بازداشت شدگان دعای کمیل مشهور که در منزل شهاب الدین طباطبایی برگزار شده بود، با پایان یافتن دوران محکومیت خود از زندان آزاد...


سعید نور محمدی ازفعالان انتخاباتی کمیته جوانان میرحسین موسوی با پایان یافتن دوران مجکومیت خویش آزاد شد.

به گزارش تحول سبز، سعید نور محمدی از اعضای شاخه جوانان حزب مشارکت و از بازداشت شدگان دعای کمیل مشهور که در منزل شهاب الدین طباطبایی برگزار شده بود، با پایان یافتن دوران محکومیت خود از زندان آزاد شد.

گفتنی است، نورمحمدی که به تبلیغ علیه نظام و اجتماع و تبانی به قصد برهم زدن امنیت کشور متهم شده بود، در دادگاهی که اردیبهشت ماه گذشته برگزار شد، علاوه بر یک سال حبس تعزیری که آن را گذراند، به چهار سال حبس تعلیقی و ۳۰ سال محرومیت از فعالیت‌های سیاسی و فرهنگی و حضور در احزاب محکوم شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “پایان محکومیت سعید نور محمدی پس از تحمل یک سال حبس”

 1. لیلا گفت:

  اقای احمدی نژاد همه میدانند که چند صباحی از دوره ریاست جمهوری شما مانده.بله این نیز بگذرد .و شما نهایتا جزعی از شورای مصلحت نظام یا رعیس فلان ارگان یا شاید به افتخار شما یک موسسه یا ارگان جدید هم بنا کردند! میشوید.
  حالا موضعتان را عوض کرده از مردم معترض دلجوییی میکنید.رعیس وزارت اطلاعات خلع میکنید!
  میخواهید خامنه ای را تنها گذاشته و تنها مقصر جلوه دهید!
  عجبا از هوش شما !……….شما کسی بودید که همه جا از هوش و درایت شما تحسین میشد.
  اقای احمدی نژاد دیگر دیر است جای خود موضع خود را عوض نکنید شما تنها دشمن مردم و انقلاب اسلامی هستید.این ان نظامی نیست که امام خمینی به دست امثال شما سپرد.این نظام پس از رحلت امام به انحطاط رفت.شما همان جا بمانید تا تکلیف شما را با خیلی از افراد دیگر انشاالله به زودی مردم مشخص کنند.

 2. مهران گفت:

  درود بر سعید عزیز
  آزادیت مبارک برادر

 3. علي گفت:

  از بي منطق بودن جنبش سبز خسته شديم خانم ليلا چرا فقط شعار ميدهيد؟ بابا مردم احمدي ن‍ژاد و انتخاب كردن اگر مدركي داريد كه غير از اين و تقلب شده چرا رو نميكنيد؟؟؟؟چرا وقتي شوراي نگهبان ميخواست ارا بازشماري كنه اقاي موسوي نرفت از چي ميترسيد؟ اگر غير از اين نيست پس بي زحمت چهره اصلاحات و از ايني كه هست خرابتر نكنيد بابا مردم و نادان و عوام پيش خودتون فرض نكنيد نميخوام بگم از نظر اقتصادي اوضاع كشور خيلي خوبه نه ولي شما اصلاحاتيا تو دولت خودتونم اوضاع انچنان تعريفي نداشت بعدش مگه تو دولت خاتمي ما زنداني سياسي نداشتيم كه الان دادتون عالم و گرفته داستان كوي دانشگاه و فراموش كردين؟(حالا شما اگر ادم عادلي باشي اين نظر و هم مثل نظر ليلا خانوم تو ديد همه بازديد كننده ها ميزاري)