سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » بیانیه خانواده های زندانیان سیاسی در گرامیداشت مقام معلم...
» در حاشیه جلسات هفتگی قرآن خانواده ی زندانیان سیاسی

بیانیه خانواده های زندانیان سیاسی در گرامیداشت مقام معلم

چکیده :جلسه قرآن این هفته را که به مناسبت بزرگداشت مقام معلم، معنویتی مضاعف یافت به یاد معلمانی برگزار کردیم که حاضر نشدند عزت و شرافت خود را به بهای اندک دنیائی بفروشند و با پایبندی بر تعهد انبیاء گونه، رنج زندان و فشار و شکنجه را بر خود هموار...


جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی در بیانیه ای ضمن بزرگداشت روز معلم با یادآوری حضور زهرا رهنورد در جلسه قرآن هفتگی خود، و فاطمه کروبی در کنار خانواده ها، گفته اند که اکنون ماهها از حبس و زندان خانگی استاد عزیزمان خانم دکتر زهرا رهنورد می گذرد و ما شاگردان کوچک این معلم بزرگ قرآن، هر هفته با امید به رهایی ایشان و دیگر عزیزان آزادۀ در بند به خصوص مهندس موسوی عزیز، شیخ جسور کروبی و بانوی گرانقدر فاطمه کروبی، آیات نوید بخش الهی را قرائت نموده و جان های خسته از جور و جفا را روحی تازه می بخشیم.

متن کامل این بیانیه که در اختیار کلمه قرار گرفته به شرح زیر است:

به نام خدا

اکنون ماهها از حبس و زندان خانگی استاد عزیزمان خانم دکتر زهرا رهنورد می گذرد و ما شاگردان کوچک این معلم بزرگ قرآن، هر هفته با امید به رهایی ایشان و دیگر عزیزان آزادۀ در بند به خصوص مهندس موسوی عزیز، شیخ جسور کروبی و بانوی گرانقدر فاطمه کروبی، آیات نوید بخش الهی را قرائت نموده و جان های خسته از جور و جفا را روحی تازه می بخشیم.

جلسه قرآن این هفته را که به مناسبت بزرگداشت مقام معلم، معنویتی مضاعف یافت به یاد معلمانی برگزار کردیم که حاضر نشدند عزت و شرافت خود را به بهای اندک دنیائی بفروشند و با پایبندی بر تعهد انبیاء گونه، رنج زندان و فشار و شکنجه را بر خود هموار نمودند و با تحمل سختی های فراوان و محرومیت خود و خانواده هایشان از حقوق مسلم شهروندی، یاد و خاطره شان در زمره قهرمانان و تاریخ سازان اسطوره ای، جاودان گشت.

ما خانواده های زندانیان سیاسی ضمن بزرگداشت یاد معلم عزیز، شهید مطهری، خواستار آزادی هرچه سریع تر همه زندانیان بی گناه جریانات پس از خرداد سال 88 بوده بویژه در این ایام که به نام مقدس معلم مزین گشته است، انتظار داریم ارج گذاری واقعی این قشر دلسوز و زحمتکش جامعه را شاهد باشیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.