سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » امیر ارجمند: عده ای بقای خود را در حذف همه گروهها می بینند...

امیر ارجمند: عده ای بقای خود را در حذف همه گروهها می بینند

چکیده :امیرارجمند با اشاره به رواج خرافات در جامعه از هاله نور تا ادعای ظهور تاکید کرد که این روند بنیادهای ایمانی و دینی مردم را تحت تاثیر قرار می دهد و منجر به ایجاد گسست بیشتر در جامعه می شود....


اردشیر امیرارجمند مشاور ارشد میرحسین موسوی با اظهار رضایت مندی نسبی از روند جنبش سبز آن را زنده و باطراوت خواند و تصریح کرد که در حال حاضر حاکمیت از اقتدار کافی برخوردار نیست.

به گزارش جرس، مشاور ارشد میرحسین موسوی در گفت وگو با تلویزیون رسا با مروری به روند دوساله جنبش سبز بر این باور است که این جنبش در مرحله بلوغ و تثبیت و تعمیق قرار دارد.

وی به عدم مشروعیت حاکمیت فعلی پرداخت و گفت: دولت احمدی نژاد یک دولت غیرمشروع و غیرقانونی است. اما چون قدرت را در دست دارند مسئول هستند.

امیرارجمند با اشاره به رواج خرافات در جامعه از هاله نور تا ادعای ظهور تاکید کرد که این روند بنیادهای ایمانی و دینی مردم را تحت تاثیر قرار می دهد و منجر به ایجاد گسست بیشتر در جامعه می شود.

وی به ضعفهای حاکمیت پرداخت و تصریح کرد که در حوزه قدرت عده ای بقای خود را در حذف همه گروهها و حتی اصولگرایان ریشه دار می بینند و حاضر به تقسیم قدرت نیستند.

مشاورمیرحسین موسوی با اشاره به درگیری اخیر بر سر ابقای وزیر اطلاعات این روند را غیرقانونی دانست و اظهار داشت برای ابقای وزیری که رئیس دولت استعفایش را پذیرفته باید بار دیگر در مجلس رای گیری شود.

امیرارجمند بر این باور است که اختلافات موجود در جناح حاکم گسترده تر از این است که با مداخله بالاترین مقام حکومت قابل حل باشد و هر روز مشکل جدیدی ایجاد شده و اختلافات سرباز می کند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

14 پاسخ به “امیر ارجمند: عده ای بقای خود را در حذف همه گروهها می بینند”

 1. ناشناس گفت:

  Really? Don’t try to take the credit of the efforts all people have done. There is no place for Mosavi in a free political life of Iran. You know it well. If you do not know, refer to his Phd. of murdering free Iranian people. And do not try to show the efforts of europian Social and social democrat parties is only merely based on Mousavi in the priosen. The world is trying its efforts to free all the prisoners in Iran. Stop misleading humble Iranians and join its path taken to free Iran from theocracy which you bleave in.

  Listen to yourself again and again and see which nature of advises you are spreding.

  Shame on you!

 2. امیر گفت:

  با این سخنان روشنگرانه اقای امیر ارجمند معنای اخرین پیام یک کلمه ای میر حسین برایم اشکار تر شد(صبرو فقط صبر)!

 3. علی اسلام دوست گفت:

  آقای امیر به خوبی نکته رو بیان کردند
  سلام بر نور چشم ما میرحسین عزیز

 4. سبز یعنی استقامت تا بهار گفت:

  جناب آقای امیر ارجمند حال که اکثر مردم ایران به شبکه رسا دسترسی دارند بهتر نیست اعتصابات را شروع کنیم ؟

 5. ناشناس گفت:

  بت سازی نکنید لطفا

 6. ناشناس گفت:

  in hameh salam va doroud naferestid keh akhareh kar be haleh noor naresim

 7. ناشناس گفت:

  زهی تصور باطل، زهی خیال محال!

 8. ناشناس گفت:

  ایشون از کدوم قانون صحبت می کنند؟ اگه منظور قانون اساسی است و ایشان معتقدند رهبری خلاف قانون اساسی عمل کرده اند، باید به دو نکته توجه شود: اول اینکه کلام ایشون متناقض است چرا که آقای احمدی نژاد طبق همین قانون اساسی رای آورده و دولت تشکیل داده اند؛ بنابراین اینکه گفته شود هم عملکرد رهبری غیر قانونی است و هم دولت آقای احمدی نژاد، یک تناقض غیر قابل حل است. اگر عملکرد رهبری بر اساس قانون اساسی نبوده باشد ( از نظر ایشان ) پس باید گفت که دولت آقای احمدی نژاد که بر اساس همین قانون اساسی شکل گرفته، قانونی است. ثانیا تا اونجایی که ما در سر کلاس حقوق اساسی همین اساتید آموخته ایم، بر اساس همین قانون اساسی که ملت به تصویب رسانده است، عملکرد رهبرب هم کاملا قانونی است چه رسد به دولت آقای احمدی نژاد؛ مگر اینکه ایشان از قانون دیگری صحبت کنند که تصویب ملت نبوده و ساخته اوهام ایشان باشد!

 9. سبزه زار گفت:

  سلام خدمت همه ملت آزاد اندیش در قفس ایران
  ما به همه سران جنبش سبز احترام میگذاریم ولی از آنها بت نمیسازیم و من به عنوان یک روستایی احساس میکنم و اعلام میدارم که همه کسانی که امروز سیاه پوش سبز هستند،سران این جنبش به حساب می آیند.و وظیفه ی ما اینست که در دانشگاه در اجتماع و خانواده آگاهی ببخشیم.تا مردم بدانند که دموکراسی و آزادی در این مملکت وجود نداره. به امید پیروزی

 10. آزادي1485 گفت:

  به اميد روزاي خوب…..روز به روز آگاهي مردم بيشتر ميشود،آزادي سرنوشت محتوم همه ملت هاست…

 11. ناشناس گفت:

  Dear nashenas
  !!I believe you insist on the idea that tells all the truth of de mocracy is with you
  ??do you really believe in Maktabe Irani

 12. ناشناس گفت:

  in morakhasihaaye kutaah modat baraaye inast keh ruhiehe aanaan raa beshkanand keh bebinid hamehjaa che arum shodeh va hattaa Mousavi va Karrubi ru ham be habs keshidim va ab az ab takin nakhurdeh va mardom be zendegie khudeshun mashghuand!
  bisto panjom e Khordaad e emsaal ruze sarnegunie khamenei!

 13. مردم گفت:

  مردم: عده ای بقای خود را در حذف همه گروهها نا مشروع می بینند

 14. SABERE GHAVAMI گفت:

  عده ای بقای خود را در حذف همه گروهها می بینند

  vvvvvvv
  aghebat mellat piruz ast va kudeta mahkum be shekast