سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » افزایش 75 میلیارد تومانی بودجه سپاه پاسداران برای تامین هزینه های ماموریتی...

افزایش 75 میلیارد تومانی بودجه سپاه پاسداران برای تامین هزینه های ماموریتی

چکیده :نمایندگان با 139 رای موافق، 9 رای مخالف، 6 رای ممتنع از مجموع 203 نماینده حاضر در مجلس این پیشنهاد را به تصویب رساندند. 49 نماینده نیز در رای گیری شرکت نکردند....


نمایندگان مچلس شورای اسلامی به پیشنهاد کمیسیون شوراها و امور داخلی 75 میلیارد تومان به بودجه سپاه پاسداران در لایحه بودجه 90 اضافه کردند.

به گزارش مهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در ادامه بررسی لایحه بودجه 90، با الحاق جزئی به ردیف بودجه سپاه، مقرر کردند 75 میلیارد تومان به منظور تامین هزینه های ماموریتی به ردیف بودجه این نهاد اضافه شود.

نمایندگان با 139 رای موافق، 9 رای مخالف، 6 رای ممتنع از مجموع 203 نماینده حاضر در مجلس این پیشنهاد را به تصویب رساندند. 49 نماینده نیز در رای گیری شرکت نکردند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

15 پاسخ به “افزایش 75 میلیارد تومانی بودجه سپاه پاسداران برای تامین هزینه های ماموریتی”

 1. کاشانی گفت:

  اگر تمام نمایندگان محترم این مصاحبه آقای دکتر ستاری فر را بخونن میفهمند که کجا هستیم و به کجا میرویم!!!!!!!!!!!!!!

 2. ترانه سبز گفت:

  بالاخره باید این نهاد نظامی را سیر و راضی نگه دارند که انها سربزنگاه نگران درآمدهای هنگفت باداورده اشان بشوند و راحت بتوانند بزنند و بکشند

 3. ناشناس گفت:

  وقتی آدم این خبر را کنار خبر ول کردن ۳ بیمار در بیابان میگذاره میفهمه چقدر این حکومت اسلامی و مردمیست.

 4. سحر سبز گفت:

  آخه اونایی که مردم خودشونو می کشن باید اینقدر حق و حساب بگیرن که ارزش ننگشو داشته باشه

 5. مهدی گفت:

  نوش جانشون!!!

 6. رزمنده سابق گفت:

  مجلسي كه توسط شوراي نگهبان به مردم تحميل شود . همين است در جهت اهداف رهبر و ديكتا تور حركت ميكند .جالب تر انكه بعداز تصويب بودجه سپاه اين مجلس مزدور حق نظارت هم بر اين بودجه ندارد؟

 7. ناشناس گفت:

  بايد مزدوران بيشتري براي سركوب نخبگان كشور استخدام كنند .ولي زهي باطل .عا قبت سركوبگران نا بودي است

 8. سبز گفت:

  بايد مزدوران بيشتري براي سركوب استخدام كنند .ذهي باطل .عاقبت سركوب گري نا بودي ديكتا تور است وبس.مانند زمان شاه هي بودجه نظا مي را زياد مي كردند

 9. irani گفت:

  ajibe sepah ba gharardadhaye milyardi baz ham afzayeshe boodjeh dareh!!!!

 10. کاوه گفت:

  هرچقدر این مجلس مزدور در حق مردم ظلم میکنه و قوانین ننگین تصویب میکنه ولی باز مردم کورکورانه میرن پای صندوق و رای میدن و بعد دوباره پشیمون میشن و جالب اینجاس که هیچوقت درس نمیگیرن.
  ( از ماست که بر ماست ).
  مقصر خود ما هستیم نه کس دیگر.

 11. کاوه گفت:

  ننگ بر این مجلس.

 12. سبز پایدار گفت:

  مثل اینکه درآمدهای میلیاردی قرارگاه خاتم الانبیاء کفاف حضرات رو دیگه نمیکنه

 13. مهران ازاد فر گفت:

  سپاه پاسدارن بازوی سرکوب رژیم حاکم بر ایران است . افسران سپاه خود را مالک ایران بحساب می اورند .بنابراین این عجیب نیست که رژیم از تمامی مردم ایران می دزد تا بتواند شکم انان راپر کنند .

 14. حقایق گو گفت:

  بد نبود به جای این کار، حقوق های عقب افتاده کارگران زحمت کش را که یکی دوسالی عقب افتاده میدادند. آن وقت اگر بگوییم شاه سهام کارخانه ها را به کارگران داد وشما دوسال دوسال حقوقشان را نمیدهید حتما یک نام سلطنت طلب روی من میگذارید و بعد هم میگویید همان کار را کرد که به آن روز افتاد ما این کارها را می کنیم و سالها سرکاریم و سالها هم سرکار خواهیم ماند. بله؟ بله!

 15. ناشناس گفت:

  اينكه بودجه يك گشور است