سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » اشکان ذهابیان، دانشجوی محروم از تحصیل، بازداشت شد...

اشکان ذهابیان، دانشجوی محروم از تحصیل، بازداشت شد

چکیده :در هفته گذشته هنگامی که مامورین حدود ساعت ده شب به خانه این فعال دانشجوئی مراجعه کردند، خانواده وی را تهدید نمودند که در صورت عدم مراجعه اشکان ذهابیان به اداره اطلاعات، مامورین حکم تیر این فعال دانشجویی را دارند و در اثر این تهدیدها مادر اشکان ذهابیان راهی بیمارستان...


اشکان ذهابیان دانشجوی محروم از تحصیل و عضو ستاد دانشجوئی مهدی کروبی در استان مازندران، روز دوشنبه دوازدهم اردیبهشت ماه بازداشت و به زندان اداره اطلاعات شهرستان ساری(شهید کچوئی) منتقل شد.

به گزارش جرس، در روزهای اخیر تعداد زیادی مامور مسلح از اداره اطلاعات استان مازندران به منزل پدری اشکان ذهابیان مراجعه کردند و کلیه وسایل شخصی وی از جمله کتاب ها، دست نوشته ها، کیس کامپیوتر و سی دی های وی و اعضای خانواده اش را ضبط نمودند.

این گزارش حاکیست در روزهای اخیر مامورین چندین بار به خانه پدری این عضو دفتر تحکیم وحدت مراجعه کرده و خانه را مورد بازرسی قرار داده اند.

این منبع مطلع در ادامه می افزاید که در هفته گذشته هنگامی که مامورین حدود ساعت ده شب به خانه این فعال دانشجوئی مراجعه کردند، خانواده وی را تهدید نمودند که در صورت عدم مراجعه اشکان ذهابیان به اداره اطلاعات، مامورین حکم تیر این فعال دانشجویی را دارند و در اثر این تهدیدها مادر اشکان ذهابیان راهی بیمارستان شد.

بنا به این گزارش مامورین اداره اجرای احکام شهرستان بابل در روزهای اخیر با مراجعه به خانه پدری این فعال محروم از تحصیل، خانه را مورد کارشناسی قرار داده و گفته اند که در اسرع وقت خانه به مزایده دادگاه انقلاب اسلامی شهرستان بابل قرار داده خواهد شد.

اشکان ذهابیان فعال دانشجویی و عضو دفتر تحکیم وحدت در جریان اعتراضات به نتایج انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه مازندران در تاریخ ٢۶ خرداد ٨٨ در دانشگاه مازندران مورد ضرب و شتم نیروهای لباس شخصی قرار گرفت. این دانشجوی محروم از حق تحصیل مدت سه ماه در سلول انفرادی زندان اداره اطلاعات ساری و زندان متی کلای بابل تحت بازجوئی قرار گرفته بود.

این فعال داشنجوئی شمال کشور برای بار دوم در تاریخ ۱۱ آبان ٨٨ پس از احضار به دادستانی بابلسر به اتهام اقدام علیه امنیت ملی به واسطه تشکیل انجمن های اسلامی شمال کشور بازداشت شد.

اشکان ذهابیان در شعبه صد ویک دادگاه انقلاب شهرستان بابل به ریاست قاضی رضیان به صورت غیابی به 6 ماه حبس تعزیری محکوم شده بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.