سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ضرر 150 تومانی دامپروران در تولید هر لیتر شیر...

ضرر 150 تومانی دامپروران در تولید هر لیتر شیر

چکیده :قیمت شیر با توجه به سیاست کنترل قیمت بازار از سوی دولت افزایش پیدا نمی‌کند و با ورود گوشت‌های خارجی به صورت بی رویه به بازار، صنعت دامپروی ما را با مشکل جدی روبه‌رو کرده...


عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس گفت: برای تولید هر لیتر شیر 600 تومان هزینه می‌شود، ولی متأسفانه دولت با قیمت 450 تومان شیر را از دامپروان خریداری می‌کند، این امر موجب می‌شود که دامپروران ما ورشکست شوند.

“سیدحسین نقوی حسینی” گفت: با توجه به این که هزینه حامل‌های انرژی و نهادهای دامپروی از قبیل علوفه و کنجاله افزایش یافته است، توقع دامپروران از دولت این است که قیمت شیررا به‌صورت عادلانه تعیین کند.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرستان ورامین وپیشوا از لحاظ موقعیت کشاورزی و دامپروری موقعیت مناسبی دارد و در تولید گوشت قرمز دراستان تهران رتبه اول را دارد وبه همین دلیل امیدواریم هرچه سریعتر این مشکلات برطرف شود.

وی ادامه داد: قیمت شیر با توجه به سیاست کنترل قیمت بازار از سوی دولت افزایش پیدا نمی‌کند و با ورود گوشت‌های خارجی به صورت بی رویه به بازار، صنعت دامپروی ما را با مشکل جدی روبه‌رو کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس یادآور شد: دامپروان مجبورند دام‌هایی را که اصلاح نژادی شده‌اند را به کشتارگاه بفرستند، این امر به این علت است که دامپروران توان مالی برای نگهداری دام‌هایشان را ندارندDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “ضرر 150 تومانی دامپروران در تولید هر لیتر شیر”

  1. ناشناس گفت:

    iهمان 450 هم نمیخرن. به بهانه بار میکروبی و غیره کمتر از 400 پول میدن ولی شرکتها دامداران را مجبور میکنند که روی کاغذ نرخ 450 را امضا کنند ولی 380 یا کمتر پرداخت می شود.