سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » جلسه هیات دولت؛ حضور احمدی نژاد غیبت مصلحی...

جلسه هیات دولت؛ حضور احمدی نژاد غیبت مصلحی

چکیده :اگرچه احمدی نژاد پس از یک هفته غیبت، امروز در جلسه هیات دولت حضور یافت و این جلسه به ریاست وی برگزار شد، اما وزیر اطلاعات در این جلسه حضور نداشت. ...


جلسه عصر امروز هیات دولت با غیبت وزیر اطلاعات برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین، اگرچه  احمدی نژاد پس از یک هفته غیبت، امروز در جلسه هیات دولت حضور یافت و این جلسه به ریاست وی برگزار شد، اما وزیر اطلاعات در این جلسه حضور نداشت.

علت غیبت حجت​الاسلام حیدر مصلحی مشخص نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

37 پاسخ به “جلسه هیات دولت؛ حضور احمدی نژاد غیبت مصلحی”

 1. ناشناس گفت:

  هوالخیرالماکرین.لابداولین شرط برای آقا!محقق شده!

 2. ناشناس گفت:

  این همون احمدی نژادی هست که سنگش رو به سینه میزدند حالا بکشید حقتونه این مثال عروس تعریفی … از آب درومد وصف حال رئیس جمهور خدمتگذار ماست

 3. عاقل پیشه گفت:

  بد دورانی شده. ما ایرانی ها خوش استقبال و بد بدرقه هستیم. یادمان می آید آیت حق که بود و در چه وضعی بدرود حیات گفت؟ یادمان می آید سردار سازندگی که بود و الان در چه شرایطی به سر می برد؟ احمدی نژاد و جایگاهش را به یاد داریم و الان که با بنی صدر مشابهت پیدا کرده؟ خدا واقعا میر حسین را دوست داشت که رییس جمهور نشد.
  بداخلاقی و فساد در بین ما غوغا می کند. مداح اهل بیت توهین می کند و افراد را به باد دشنام می گیرد. علیه وی در دادگاه پرونده تشکیل می شود اما شب اول ایام فاطمیه برای برگزاری مراسم ایام فاطمیه به بیت رهبری دعوت می شود. به قول خودش: این تذهبون؟
  وای به احوال آنانی که با این تاریخ قبیح بخواهد برای رسیدن به این منصب تلاش کند.
  آینده تاریک تری را بری این مملکت می بینم.

 4. دانشگاه سبز گیلان گفت:

  به دلیل بروز اختلاف میان سید خراسانی و شعیب… ظهور حضرت ولی عصر به تعویق افتاد
  خدایا ما رو ببخش

 5. آرش ایرانی گفت:

  مشخصه که هیچ اختلافی بین مسولین وجود نداره، فقط از مصلحت بزرگی غفلت شده،همین.

 6. آراز گفت:

  ما نباید فریب این جنگ زرگری میان آقایایان را بخوریم……اگر هم این دعواها واقعی باشد.ما نباید وارد شویم و نیروی خود را هرز دهیم….اتفاقا حاکمیت بدش نمی آید افکار ما معطوف به این مسایل باشد…راستی روز کارگر چه شد..جنبش کجا بود…حالا که رهبران در حصرند .ما در فکر دعواهای خود ساخته حکومتیم….روز کارگر که تمام شد…راهبران و مبلغان چنبش از هم اکنون باید به فکر 22 خرداد باشند…و باید با استراتری محکم بود و البته از همین امروز…..

 7. ایرانی گفت:

  مبارک باشه
  دکتر بالاخره آشتی کردن
  دلیل غیبت آقای مصلحی یک هفته غیبت آقای دکتره

 8. ناشناس گفت:

  چرا مشخص شد میگن رفته قم

 9. ناشناس گفت:

  علتش سفر به قم است

 10. قلم فرانسه گفت:

  یکی بود یکی نبود ! یعنی وقتی این یکی بود او ن یکی نبود , وقتی اون یکی بود این یکی نبود !! بالاخره نفهمیدیم کی به کی بود !!! فقط یقین شد هر کی به هر کی بود !!!! و سرانجام یکی بود یکی نبود . قلم فرانسه

 11. سس گفت:

  سلام

  متاسفانه همه مهندس وشیخ را از یادبرده ایم وچسبیده ایم به اختلافات دیکتاتورها
  سه شنبه های اعتراض چی شد؟

 12. ali گفت:

  وزیر اطلاعات به قم رفته اند تا برخی مسائل را پیگیری نمایند

 13. bahram گفت:

  به خدا قسم بهترين كامنتي بوده كه تا حالا ديدم.واقعا موافقم.مخصوصا جمله خط اخر….

 14. محمد گفت:

  این موضوع یک فیلم می تواند باشد .اگر این اختلاف واقعی باشد که بهتر از این نمی شه ولی اگر فیلم باشه چون آقای خامنه ای یک اقلیت دور و برش را گرفتند می خواهد با این کار اکثریت را که جنبش سبز است را به خیال خود ناچیز نشان دهند و به یک گروه اقلیت مثلا مخالف را در جامعه ظهورش را اعلام کنند و بازار انتخابات را گرم کنند و حرکت های نمایشی شبیه انتخابات قبلی بوجود آورند و پنجاه میلیون رای از صندوق ها در آورند.البته باید مردم برای سناریوها احتمالی بدلی مناسب پیدا کنند.مردم نباید درگیر بازی متقلبین دروغگو شوند و نباید از آقایان موسوی و کروبی و همسرانشان غافل شوند که اینها همین را می خواهند.

 15. AM گفت:

  آقایون نشستند و به ریش بنده و شما می خندند !
  راستی چه خبر از موسوی و کروبی ؟!
  چه خبر از روز کارگر ؟!
  چه خبر از گرانی و اقتصاد ؟!
  چه خبر از سوریه و ……. ؟!

 16. ناشناس گفت:

  معلومه نازش خریدار داره !

 17. ناشناس گفت:

  جنگ جنگ زرگری است باور نکنید

 18. nasrin گفت:

  بين ياران امام زمان که اختلافي نمي افته.خوب شد برگشت.دلمون براي شعيب تنگ شده بودها

 19. ناشناس گفت:

  این یک اپوزوسیون سازی حکومتی است….فریب نخوریم

 20. ناشناس گفت:

  اين آقا كه به ديگران توصيه ميكردند كه اختلافات اشان را علني نكنند .خودشون كه از همه بيشتر اختلاف دارند

 21. ایرانی گفت:

  وقتی احمدی نژاد به این ملت خیانت کرد وبازیچه دست گروهی گردیده حالا باید به دست همین گروه مجازات شود . سزای خیانت به این ملت همین است .حالا اگر شجاعت دارد بگوید که چرا قهر کرده ؟ البته اگر عشق به ولایت اجازه بدهد.

 22. عبدالله گفت:

  علت غیبت مصلحی طبق اخبار رسانه ها مسافرت ایشان به قم و دیدار با فضلا بوده است

 23. محسن گفت:

  با سلام
  جرم مهندس میر حسین موسوی این بود که دروغگو بودن احمدی نژاد را بر ملا کرد

  امروز همه شاهد دروغهای احمدی نژاد هستند که چگونه به اسم پیروی از ولی فقیه میخواهد تیشه به ریشه ولایت فقیه بزند

  البته این پیش بینی همه آگاهان بود.

 24. سیامک گفت:

  غیبت بخودی خود امر متبرکی است انهم از نوع یک هفته ای ان، که نوعی نعمت و برکت خدای رحمان بشمار امده است؛ نه به جهاد اعلام شده اقتصادی لطمه ای وارد می کند نه ریشه پیوندهای پدر ٍ پسری را می گسلد. بلکه بعکس، ما را یاد غیبت مو عود می اندازد و مدتی تولید مسرت می کند. اما حتما جلسه هیات دولت هم مهم است و اگر حضور در ان نه واجب که تا اندازه ای مستحب است. یکی از برکات ان اینست که جلسه برگزار می شود وتازه ریاست ان نیز مسجل می گردد. اما گویند در این گونه جلسات هم که بسیار هم مورد انتظار بوده و برایش نذر کرده اند رویش شرط بسته اند ، ناگهان تخته ای به در میخورد و وزیر اطلاعات در ان حضور نمی یابد. خوب نیابد که چی بشود؟ علی ایحال چون از
  چند و چون غیبت حجت​الاسلام حیدر خبری در دست نیست و حق هر ادم و نا ادمی هم نیست این علل و جهات ان و اختلاف و پدر کشتگی بین ما فوق و مادون غد و یک دنده را مو شکافی نماید ما هم از حق نداشته گذشتیم و کنجکاوان را حوالت با خدا دادیم. قبلا هم گفته بودم که نه اصلا ادم کنجکاوی هستم و نه از پذیرایی فراوان لذتی بایسته می برم انهم از نوع تعطیلات چند روزه در حصر خانگی یا ان هتل کمی دور افتاده کهریزکی. هر چند تازه گی ها استانداردش هم سر جایش بر گشته باشد. کاه اگر مال خودمان نیست کاه دان که هست.

 25. ناشناس گفت:

  به نظر من هم این دعواها جنگ زرگریه .از الان راه انداختن برای کشوندن مردم به پای صندوق رای برای سال دیگه .میخوان بگن دیدید ما هم فهمیدیم احمدی نزاد بده . حالا ای مردم برگردید که احتلافات حل شد .
  ولی زکی .مردم این دفعه گیر به بالایی دادن.

 26. کی خسرو گفت:

  چو دزدی با چراغ آید گزیده تر برد کالا. ایشان در قدرت حویش غرق شده و به باور اینکه 24 میلیون رای آورده مست قدرت گشته که بدین خاطر داشت کار دست خودش می داد.
  در روزگاران گذشته شخصی در خیابان لاله زار عربده کشی میکرد موسیو عرق فروش از مغازه بیرون آمد و چیزی به درگوش عربده کش گفت ورفت شخص عربده کش آرام شد و راه افتاد و رفت حضاری که شاهد صحنه بودند کنجکاو شدند و از موسیو پرسیدند چی به در گوش یارو گفتی که مثل آبی روی آتش بود موسیو گفت بهش گفتم آن چیزی را که خوردی آب بود نه عرق.!

 27. ناشناس گفت:

  عدمش به زوجود…

 28. سید خراسانی گفت:

  جناب صالح بفرمایید که این غیبت صغری بود بله؟ غیبت کبری به سلامتی کی آغاز خواهد شد. بی خبر تشریف نبرید.

 29. ناشناس گفت:

  بابافكرنان كن كه خربزه آب است،اينها درودكان است.

 30. سبز گفت:

  طبق اطلاعات واصله مصلحي ديگر در دولت حا ضر نخوا هد شد .رهبري در اينجا يك گام به عقب بر گشت؟

 31. با انصاف گفت:

  چه این ماجرا ها بازی باشد چه حاکی از شکاف و اختلافی عمیق آن چه مسلم است حقوق نادیده و پایمال شده ملت مظلوم ایران است که برای احقاق آن باید چاره ای قطعی و کارگشا اندیشید.جای بسی تاسف است که با پیشینه ای مالامال از آزادی خواهی و حق طلبی باید نظاره گر بیداری اعرابی باشیم که آن ها را به ظلم پذیری می شناختیم و خود چون پیکر هایی بی روح و افسون زده از آنچه بر ما می گذرد احساس درد نکنیم.

 32. ناشناس گفت:

  سایت محترم کلمه- دیگر خبر و تحلیلی از طرف اربابان انگلیسی که پدرو مادر دولتمردان جنایتکار امریکا و اسرائیل می باشند بدستتان نرسیده؟ اگر رسیده است کم روئی نکنید. که البته سابقه تان نشان می دهد که دراین حماقت شجاعانه نوکری می کنید و به مردم مسلمان ایران خیانت. والسلام.

 33. ناشناس گفت:

  احسنت

 34. سیدقطب گفت:

  آقا خدمتتان عرض کردم اینجوری که تشریف می برین فکر برگشتنتان هم باشید ها؟ حالا دیدین؟ ما فکرمان مثل هم است ما از هم خوشمان می آید. ما با ایشان بهتر می توانیم کار کنیم. چی شد؟

 35. عبدالنبی گفت:

  آن ضرب المثل معروف چیه حریف …….سگ مازندرانی است؟ لطفا یکی این را تکمیل کند. راستی به نظر من فیلم اخراجی ها قسمت دومش می شود جدایی محمود از آقا

 36. وفا گفت:

  این بازی اگر جنگ زر گری هم باشد،گوشه ای از حقیقتی است انکار نا شدنی ظلم پایدار نمی ماند.اللهم الشغل الظالمین بالظالمین.بازی چرخ بشکندش بیضه در کلاه/زیرا که عرض شعبده با اهل راز کرد-فردا که پیشگاه حقیقت شود پدید /شرمنده ره روی که عمل بر مجاز کرد

 37. مهسا گفت:

  احمدی نژاد میدونه که کسی نمیتونه باهاش کاری داشته باشه برای همین ناز میکنه .مطمئن باشید کار به سوال هم نمیرسه چه برسه به استیضاح.چون در این صورت آبروی نداشته …. میره که این همه ازش حمایت کرد و اون فرمان تیر رو داد و خون به پا کرد .
  به امید نابودی همشون.
  طناب ظلم از کلفتی پاره میشه