سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » ديدار فعالين دانشجويی و مدنی با خانواده عماد بهاور...

ديدار فعالين دانشجويی و مدنی با خانواده عماد بهاور

چکیده :اين گزارش می افزاید، فعالين دانشجويي و مدني حاضر در اين جلسه نيز صدور حكم كم سابقه و سنگين ده سال حبس تعزيري براي اين دانشجوي محروم از تحصيل را محكوم كرده و آن را ناشي از كينه جويي مقامات امنيتي از فعاليت هاي سياسي و مدني عماد بهاور...


جمعي از فعالين دانشجويي و مدني با حضور در منزل مهندس عماد بهاور با خانواده اين دانشجوي زنداني ديدار كردند.

به گزارش دانشجونيوز، در اين ديدار مادر عماد بهاور به محروميت فرزندش از حق مرخصي اشاره كرد و خواهان ازادي عماد بهاور شد.

مريم شفيعي مقدم همسر عماد بهاور نيز از روحيه عالي همسرش و همچنین محروميت وي از حق مرخصي ، تماس تلفني و ملاقات حضوري خبر داد و نسبت به صدور حكم بي سابقه 10 سال زندان براي وي اعتراض كرد.

اين گزارش می افزاید، فعالين دانشجويي و مدني حاضر در اين جلسه نيز صدور حكم كم سابقه و سنگين ده سال حبس تعزيري براي اين دانشجوي محروم از تحصيل را محكوم كرده و آن را ناشي از كينه جويي مقامات امنيتي از فعاليت هاي سياسي و مدني عماد بهاور دانستند.

عماد بهاور دانشجوي مقطع كارشناسي ارشد دانشگاه مازندران در رشته علوم سياسي ميباشد كه به دليل عضويت در نهضت آزادي ايران و فعاليت هاي دانشجويي و سياسي به ده سال حبس تعزیری و ده سال محرومیت از فعالیت در احزاب، رسانه ها و فضای مجازی محكوم شده است.

پيش از اين رئيس شاخه جوانان نهضت ازادي ايران از ادامه تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد در دانشگاه مازندران محروم شده بود.

مهندس عمار بهاور هم اكنون در بند 350 زندان اوين نگهداري ميشود.‏Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.