سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » نماینده کاشمر: افزایش قیمت برق، چاه‌های کشاورزی را تعطیل می‌کند...

نماینده کاشمر: افزایش قیمت برق، چاه‌های کشاورزی را تعطیل می‌کند

چکیده :توليدكنندگان شير مدتي است كه حتي پول شيرهايي را كه تحويل داده‌اند دريافت نكرده‌اند و بانك‌ها به نوعي توليدكنندگان شير را در محاصره‌ي اقتصادي قرار داده‌اند. افزايش بي‌رويه‌ي قيمت برق باعث تعطيلي چاه‌هاي كشاورزي مي‌شود. اگر دير به فكر بيفتيم كشاورزان توليد بهاره نخواهند داشت....


محمدرضا خباز در تذكري به استناد بند 11 ماده 23 خطاب به هيات رييسه‌ي مجلس گفت: مردم از مجلس انتظار دارند كه در مسائل مهم و سرنوشت‌ساز مردم نقش ايفا كند.

به گزارش ايسنا، اين عضو فراكسيون خط امام (ره) مجلس، با اشاره به مشكلات توليدكنندگان شير اظهار داشت: توليدكنندگان شير مدتي است كه حتي پول شيرهايي را كه تحويل داده‌اند دريافت نكرده‌اند و بانك‌ها به نوعي توليدكنندگان شير را در محاصره‌ي اقتصادي قرار داده‌اند.

وي با بيان اين‌كه نبايد اجازه دهيم زحمات چندين ساله‌ي توليدكنندگان شير زير سوال برود، افزود: مجلس بايد دولت را مواخذه كند كه چرا به نقش مهم خود در اين زمينه عمل نكرده است.

نماينده‌ي مردم كاشمر هم‌چنين به مشكلات توليدكنندگان و كشاورزان زعفران اشاره كرد و افزود: امروز زعفران به عنوان طلاي سرخ و قرمز قيمت بسيار پاييني در بازار دارد؛ ما تذكرات متعددي داده‌ايم تا اين زعفران از مردم خريداري شده و توليدكنندگان زعفران بيش از اين دچار مشكل نشوند.

وي در ادامه‌ي تذكر خود به افزايش بي‌رويه‌ي قيمت برق كه باعث تعطيلي چاه‌هاي كشاورزي مي‌شود اشاره كرد و گفت: دولت بايد طبق قانون هدفمندي، 30 درصد از درآمد خود را كه حاصل از اين قانون است، به توليدكنندگان كشاورزي و صنعت پرداخت كند اما اين كار را انجام نداده است.

خباز افزود: اگر دير به فكر بيفتيم كشاورزان توليد بهاره نخواهند داشت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.