سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دریافت و توقیف گذرنامه در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور ممنوع شد...

دریافت و توقیف گذرنامه در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور ممنوع شد

چکیده :براساس امضای توافق نامه شورای عالی ایرانیان خارج از کشور با اداره کل گذرنامه ریاست‌جمهوری مقرر شد، تمام ایرانیان بدون نگرانی و استرس به ایران سفر کنند و وارد فرودگاه‌های بین‌المللی کشور...


در حالی که بسیاری از فعالان سیاسی و مدنی، روزنامه نگاران و استادان دانشگاه برای مسافرت های خارجی دچار مشکل هستند، دبیرکل شورای عالی رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور گفت: دریافت و توقیف گذرنامه هموطنان مقیم خارج از کشور به هنگام ورود به فرودگاه‌های بین‌المللی کشور ممنوع شد.

به گزارش ایرنا، محمد شریف ملک‌زاده روز چهارشنبه در جمع مدیران کل فرودگاه‌های کشور در فرودگاه مهرآباد افزود: براساس امضای توافق نامه شورای عالی ایرانیان خارج از کشور با اداره کل گذرنامه ریاست‌جمهوری مقرر شد، تمام ایرانیان بدون نگرانی و استرس به ایران سفر کنند و وارد فرودگاه‌های بین‌المللی کشور شوند.

وی گفت: البته دریافت و توقیف گذرنامه افرادی که حکم قضایی دارند و مورد تایید مراجع قانونی است و حکم آنان بررسی شده است، مانعی ندارد.

ملک‌زاده ادامه داد: براساس این توافق‌نامه، هر ایرانی مقیم خارج از کشور می‌تواند پس از سفر به ایران و درصورت مواجه با هر مشکلی به دفاتر مراکز رسیدگی به امور ایرانیان خارج از کشور که در فرودگاه‌های بین‌المللی راه‌اندازی شده، مراجعه کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “دریافت و توقیف گذرنامه در فرودگاه‌های بین‌المللی کشور ممنوع شد”

 1. ناشناس گفت:

  telefon wa adresse شورای عالی ایرانیان خارج از کشور ?dar iran wa dar kharej as iran che ast

 2. رضا گفت:

  كدام ايرانيها؟! مخالف يا موافق ؟

 3. کنی گفت:

  این کار شرح وظایف وزارت خارجه است لا غیر

 4. پدرام گفت:

  بخوان، بشنو اما باور نکن، خوب از فرودگاە رفتیم بیرون دستگیر میکنند، بیش از سیزدە سال است ایران نرفتم، هیچ گونە فعالیت سیاسی و دیگر فعالیتها را نیز نداشتم، جزو هیچ گروە و حزبی نبودم. بخاطر پاپوش درست کردن یە ایرانی در انگلیس کە با ادارە اطلاعات شهرستان ما تماس گرفتە بود بندە بدون دلیل قاچاق شدم. وقتی دستگیر شوم و تا بیام ثابت کنم بیگناە هستم یکسال گذشتە کور و فلج شدەام بخاطر شکنجە های وحشیانە. بهتر است ایران نروم، در انتخابات ٨٨ نیز در شهر بیرمنگهام انگلستان بە آقای موسوی رای دادم . خدا بزرگ است عمر نوح دارم و صبر ایوب.

 5. فتنه سبز زنده گفت:

  مشکل هم همین هست ! ؟

  در این حکومت هر جیزی که ممنوع میشه یعنی باید انتظار رواج اون کار خلاف قانون رو بیشتر داشته باشیم !

  مثلا کشتن و زندانی کردن و دزدی ممنوعه ؟ یا ممنوع نیست ؟

 6. ناشناس گفت:

  خود خبر یه تناقض خالصه.
  به عبارت دیگه یعنی پاسپورت هیچ کس در فرودگاه ضبط نمی شه مگر این که حکم ضبطش رو صادر کرده باشن بعدش هم برای پیگیری مسئله به مراجع مربوطه مراجعه کنن.
  مگه تا حالا غیر این بود. این شورای عالی ایرانیان خارج از کشور هم طبق معمول ما رو مسخره کردن. آدم یاد اون حرف ظاهر شاه می افته که افغانستان زیر بار زور نمی ره مگه اون زور خیلی پر زور باشه.
  بنده شفای عاجل برای اعضای این شورای عالی ایرانیان از خداوند منان مسئلت دارم. الهی آمین.

 7. سبز ایرانی گفت:

  ای مردم اینها دروغگویانی بیش نیستند اعتماد بی اعتماد