سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » حکم 20 سال زندان بهنام ابراهیم زاده ، فعال کارگری از سوی دیوانعالی کشور نقض شد...

حکم 20 سال زندان بهنام ابراهیم زاده ، فعال کارگری از سوی دیوانعالی کشور نقض شد

چکیده :ابراهیم زاده روز 22 خرداد سال گذشته توسط ماموران امنیتی در تهران بازداشت شده و همچنان در بند 350زندان اوین به سر می برد.طبق قوانین با نقض حکم صادره، بهنام باید از زندان آزاد شود اما بازجوهای وزارت اطلاعات مانع آزادی وی شده اند....


حکم بیست سال زندان بهنام ابراهیم زاده، فعال کارگری و مدافع حقوق کودکان،که در دیوانعالی کشور نقض شد و برای بررسی مجدد به شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه ارسال شد .

به گزارش خبر نگار کلمه، پرونده وی که به دلیل اعتراض وکلا به حکم طولانی 20 سال زندان و هماهنگ نبودن اتهامات با این میزان مجازات به دیوان عالی کشور ارجاع شده بود طبق تشخیص قضات دیوان برای دادرسی دوباره به شعبه 28 ارجاع داده شد .هنوز زمان دادرسی مجدد تعیین نشده است.

طبق حکم دادگاه قبلی، بهنام ابراهیم زاده باید مدت ۱۰ سال را در زندان رجایی شهر کرج و ۱۰ سال دیگر را در زندان اوین می گذراند.

ابراهیم زاده روز 22 خرداد سال گذشته توسط ماموران امنیتی در تهران بازداشت شده و همچنان در بند 350زندان اوین به سر می برد.طبق قوانین با نقض حکم صادره، بهنام باید از زندان آزاد شود اما بازجوهای وزارت اطلاعات مانع آزادی وی شده اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.