سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » مدیرعامل اتحادیه دامداران: صنعت گوشت دچار یک بحران جدی است...

مدیرعامل اتحادیه دامداران: صنعت گوشت دچار یک بحران جدی است

چکیده :صنعت گوشت دچار يک بحران جدي است و حتي زير قيمت نيز خريداري ندارد. به دليل واردات بي رويه، گوشت توليد داخل روي دست دامداران باقي مانده است. عده اي گوشت ارزان قيمت خارجي را با نام محصول داخلي با قيمت هاي بالا به فروش مي رسانند....


مدير عامل اتحاديه دامداران گفت: صنعت گوشت دچار يک بحران جدي است و حتي زير قيمت نيز خريداري ندارد.

سعيد سلطاني سروستاني در گفت‌وگو با موج، همچنین از عرضه گوشت خارجي به نام گوشت توليد داخل خبرداد و گفت: با توجه به عدم توان تشخيص در مصرف کننده، ديده شده عده اي گوشت ارزان قيمت خارجي را با نام محصول داخلي با قيمت هاي بالا به فروش مي رسانند.

به گفته وي، به دليل واردات بي رويه، گوشت توليد داخل روي دست دامداران باقي مانده است.

سلطاني سروستاني با اشاره به ورود بي رويه گوشت قرمز با قيمت ارزان به بازار، تصريح کرد: اين روند توان رقابت توليدکننده داخل را گرفته و وي را تسليم جريان بازار کرده است.

مدير عامل اتحاديه دامداران همچنین از رشد منفي توليد شير در کشور خبرداد و افزود: وقتي طي 5 سال گذشته قيمت شير خام ثابت بوده و با کمترين بها، بوسيله کارخانه هاي فرآوري خريداري مي شود، افت توليد امري طبيعي است.

در سال‌های اخیر بر اثر تصمیمات غیر کار‌شناسی دولت‌های نهم و دهم بسیاری از صنایع کشور با بحران‌های جدی مواجه شد و بسیاری از کارخانه‌ها٬ کارگاه‌ها و بنگاه‌های اقتصادی ورشکسته شده‌اند.

بخش کشاورزی٬ دامپروری٬ شیلات و صنایع از جمله بخش‌هایی مهم اقتصادی هستند که در سال‌های اخیر گزارش‌های متعددی از بحرانی بودن وضعیت آن‌ها منتشر شده است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “مدیرعامل اتحادیه دامداران: صنعت گوشت دچار یک بحران جدی است”

  1. ناشناس گفت:

    سپاه بعنوان دلال بين المللي نقش اول را دارد كه حتي بعضي از استاد ها دلال كوچك شده اند