سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » مخالفت مسئولان دولتی با حضور بنیاد شهید بهشتی در نمایشگاه کتاب تهران...
» عرضه کتاب‌های شهید بهشتی به هر نحو ممنوع شد

مخالفت مسئولان دولتی با حضور بنیاد شهید بهشتی در نمایشگاه کتاب تهران

چکیده :بنیاد نشر آثار و اندیشه‌های شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با وجود اقدام مکرر این بنیاد برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همچون سال گذشته از صدور مجوز شرکت این بنیاد جلوگیری به عمل آمده است. مسئولان دولتی حتی با اعطای نمایندگی این بنیاد به ناشران دیگر نیز مخالفت کرده‌اند....


بنیاد شهید بهشتی اعلام کرد که وزارت ارشاد دولت دهم از شرکت این بنیاد در نمایشگاه کتاب تهران جلوگیری کرده است.

به گزارش کلمه، بنیاد نشر آثار و اندیشه‌های شهید بهشتی در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که با وجود اقدام مکرر این بنیاد برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، همچون سال گذشته از صدور مجوز شرکت این بنیاد جلوگیری به عمل آمده است.

بنیاد شهید بهشتی در اطلاعیه خود اعلام کرده که مسئولان دولتی حتی با اعطای نمایندگی این بنیاد به ناشران دیگر نیز مخالفت کرده‌اند.

بدین ترتیب کتاب‌های شهید بهشتی در نمایشگاه کتاب امسال عرضه نخواهد شد.

این بنیاد اعلام کرده که علاقه‌مندان به آثار و اندیشه‌های شهید بهشتی می‌توانند همانند گذشته، برای تهیه آثار ایشان به نمایندگی‌های فروش این بنیاد مراجعه فرمایند. بنیاد شهید بهشتی همچنین خبر داده که برای سهولت دسترسی علاقه‌مندان به کتاب‌های شهید بهشتی، قصد دارد تا نسخه الکترونیکی کتاب‌ها را برای استفاده مخاطبان در سایت خود قرار دهد.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، قرار است از چهاردهم تا بیست و چهارم اردیبهشت‌ماه در مصلای تهران برگزار شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “مخالفت مسئولان دولتی با حضور بنیاد شهید بهشتی در نمایشگاه کتاب تهران”

 1. کاشانی گفت:

  قابل توجه قوه محترم قضاییه که فقط و فقط عکس شهید بهشتی رو به سر در اطاق هاتون آویز کرده اید و هر جا کم میارید از بیانات او استفاده میکنید !!!!!و به نام قوه قضاییه نام او را یدک میکشید…..!!!!

 2. علی گفت:

  اصلآ شرکت در نمایشگاه دولت کودتا باعث سرافکندگی است و تعجب است چرا فرزندان برومند شهید بهشتی چنین تقاضائی به دولت متقلب داده اند.

 3. رضا گفت:

  شرم باد این قوم را…..

 4. سلام گفت:

  علی عزیز این درخواست شرکت در نمایشگاه رسوا کننده دولتی است که مدعی پیروی از راه شهدا است…….