سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اسدالله عسگراولادی: فضای کسب‌و‌کار، به شدت در حال آسیب دیدن است...

اسدالله عسگراولادی: فضای کسب‌و‌کار، به شدت در حال آسیب دیدن است

چکیده :اسدالله عسگراولادی، رئیس کنفدراسیون صادرات ایران، هشدار داد که فضای کسب‌و‌کار، به شدت در حال آسیب دیدن و محیط کسب‌و‌کار در حال رنجیده شدن است. یک عضو سندیکای تولیدکنندگان موتور سیکلت نیز با اشاره به افزایش 10درصدی قیمت مواد اولیه، افزایش 10درصدی حقوق کارگران و نیز افزایش 10درصدی قیمت حمل‌و‌نقل این سؤال را مطرح کرد که آیا با وجود افزایش قیمت‌ها از شهریور سال گذشته تاکنون، ادامه کار واحدهای تولیدی امکان‌پذیر خواهد بود؟...


در نشستی که عصر روز دو شنبه با حضور نمایندگان تشکل‌های اقتصادی وابسته به اتاق بازرگانی ایران و رئیس و اعضای هیأت رئیسه اتاق ایران در محل این اتاق برگزار شد، اسدالله عسگراولادی هشدار داد فضای کسب‌و‌کار، به شدت در حال آسیب دیدن است.

به گزارش خبرآنلاین، «اسدالله عسگراولادی» رئیس کنفدراسیون صادرات ایران هم اتاق‌های استان‌ها، تشکل‌ها و اتاق‌های مشترک را سه بازوی پرقدرت اتاق ایران نام برد و گفت: «اتاق ایران از بین تقاضاها، می‌تواند 8نماینده بخش خصوصی را برای شرکت در شورای گفت‌و‌گوی دولت و بخش خصوصی معرفی کند، این‌کار باعث انسجام بین بخش‌های مختلف اتاق هم می‌شود.»

وی با تقدیر از تلاش اتاق سمنان برای رفع مشکل قطع برق یکی از واحدهای تولیدی سمنان تصریح کرد: «تعداد کلیدهای واحدهای تولیدی که در ماه اردیبهشت به دولت تقدیم می‌شود، در حال زیاد شدن است؛ فضای کسب‌و‌کار، به شدت در حال آسیب دیدن و محیط کسب‌و‌کار در حال رنجیده شدن است که از اتاق ایران می‌خواهیم آن‌چه در توان دارد برای حل مشکلات آن‌ها انجام دهد.»

«حجازی» از سندیکای تولیدکنندگان موتور سیکلت نیز با اشاره به افزایش 10درصدی قیمت مواد اولیه، افزایش 10درصدی حقوق کارگران و نیز افزایش 10درصدی قیمت حمل‌و‌نقل این سؤال را مطرح کرد که آیا با وجود افزایش قیمت‌ها از شهریور سال گذشته تاکنون، ادامه کار واحدهای تولیدی امکان‌پذیر خواهد بود؟

«آرش نجفی» انجمن بهینه‌سازی مصرف انرژی نیز در این نشست اعلام کرد: « در مورد صدور مجوز انجمن‌ها و تشکل‌ها که هم از وزارت کار و هم از وزارت کشور انجام می‌شود، پیگیری صورت گیرد.»

وی افزود: « باید متوجه باشیم که تشکل‌ها خیلی قوی حضور پیدا کنند تا اتاق، دولتی نشود.»

نجفی عنوان کرد: «نباید اجازه داد اتاق بازرگانی بیش از این عقب‌نشینی کند، باید همه کمک کنند و با حضور قوی در انتخابات به قدرت اتاق ایران بیافزایند.»Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “اسدالله عسگراولادی: فضای کسب‌و‌کار، به شدت در حال آسیب دیدن است”

 1. مشقاسم گفت:

  عسگرَآقا شما که تاجری علت را میدانی؟ ما که تاجر نیستیم و کارمان یک عمر خدمتگزاری آقا بوده واردات بی رویه مخصوصا از چین را علت میدانیم . راستی سرمایه گزاری شما در بانکهای چینی به حمدالله با خیر و خوشی انجام شد عسگرآقا

 2. هومن گفت:

  جناب عسگراولادی ممکن است بفرمایید بااعمال سیاست های مشعشعانه دولت برآمده ازکودتا کدام فضا آسیب ندیده یا درحال
  آسیب دیدن نیست؟ مرد حسابی وقتی فضای کسب وکار آسیب دید یعنی خلاص.چرارک وراست صحبت نمی کنید؟

 3. ناشناس گفت:

  آقای عسگر اولادی چرا انتقاد از عملکرد دولت؟ شما که سهمامدار قدرت هستید؟

 4. مهران گفت:

  برید دعاش رو به جون رهبر و آقای احمدی نژاد بکنین که این بلاها رو سر ملت آوردن، تحریم پشت تحریم، برید استقبال کنین از تحریمها.

 5. ناشناس گفت:

  آقای عسگراولادی این چند سال شما کجا تشریف داشتید ؟

 6. سبز گفت:

  دولت همه را به زيارت مي فرستد تا بازار سوريه وعراق وعربستان و دبي را رونق ببخشد

 7. ناشناس گفت:

  به ارزوي ديرينه خود رسيدي