سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » کواکبیان: عده ای از مسئولان به جای پرداختن به مشکلات مردم به دنبال انتخابات ریاست ج...

کواکبیان: عده ای از مسئولان به جای پرداختن به مشکلات مردم به دنبال انتخابات ریاست جمهوری اند

چکیده :وی با انتقاد از پرداختن زود هنگام به انتخابات ریاست‌‌جمهوری یازدهم گفت: به جای آنکه در مقطع فعلی مشکلات اساسی مردم از جمله بیکاری و تورم را حل کنند به دنبال انتخابات ریاست‌جمهوری که دو سال‌واندی دیگر برگزار می‌شود هستند و این به خاطر آدرس غلط دادن به مردم است تا مجلس تحت‌الشعاع انتخابات زودرس قرار...


مصطفی کواکبیان در پاسخ به سوالی درباره علت پرداختن برخی جریانات سیاسی به انتخابات ریاست‌جمهوری دور یازدهم با بیان اینکه متاسفانه دست‌هایی در کار است که مجلس را تضعیف کنند، گفت: ما واقعا باید کاری کنیم که مجلس به فرموده حضرت امام در راس امور بوده و انتخاباتش اهمیت‌دار باشد ولی اینکه عده‌ای بخواهند در پرتو ریاست‌جمهوری انتخابات مجلس را تحت‌الشعاع قرار دهند کار اشتباهی است زیرا ما باید در پرتو مجلس انتخابات رئیس‌جمهوری را ببینیم. یعنی ببینیم که مجلس در چه سمت و سویی است تا انتخابات ریاست‌جمهوری را به آن سمت ببریم.

نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با سلام، افزود: متاسفانه اکنون جریانی در حال خط‌دهی است که به جامعه القاء کنند که در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده فرد مورد حمایت آقای احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور می‌شود پس مجلس هم باید نعل‌به‌نعل به این سمت‌و‌سو برود و حامیان احمدی‌نژاد کرسی‌های مجلس را در اختیار بگیرند.

دبیرکل حزب مردم سالاری خاطرنشان کرد: عملکرد این عده نشان می‌دهد که ریاست‌جمهوری چقدر برای آقایان لذت‌بخش بوده و تا چه میزان قدرت را دوست دارند.

وی با انتقاد از پرداختن زود هنگام به انتخابات ریاست‌‌جمهوری یازدهم گفت: به جای آنکه در مقطع فعلی مشکلات اساسی مردم از جمله بیکاری و تورم را حل کنند به دنبال انتخابات ریاست‌جمهوری که دو سال‌واندی دیگر برگزار می‌شود هستند و این به خاطر آدرس غلط دادن به مردم است تا مجلس تحت‌الشعاع انتخابات زودرس قرار بگیرد.

کواکبیان همچنین درباره رویکرد اصلاح‌طلبان به انتخابات مجلس نیز گفت: اصلاح‌طلبان نه با صندوق‌های رای قهر می‌کنند و نه با هر قیمتی لیست انتخاباتی ارائه می‌دهند باید اوضاع را رصد کرد تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

وی ادامه داد: دستگاه نظارتی و اجرایی و دستگاه تبلیغاتی و صداو سیما باید وظایف خود را درباره انتخابات به نحو احسن انجام دهند. اصلاح‌طلبان هم باید مشتشان پر باشد تا در عرصه انتخابات حضور پیدا کنند.

عضو فراکسیون خط امام(ره) همچنین با اظهار نگرانی از انتشار اخباری مبنی بر سوء‌استفاده از بیت‌المال برای مسائل انتخاباتی از سوی منتسبین به دولت درباره احتمال کاندیداتوری‌اش در انتخابات ریاست‌جمهوری، اظهار داشت: من برای کاندیدا شدن در انتخابات مجلس هم دارم فکر می‌کنم چه رسد به ریاست‌جمهوری. اگر شرایط امنیتی و ویژه‌ای بر کشور حاکم باشد هیچ وقت به دنبال کاندیدا شدن در انتخابات نمی‌روم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “کواکبیان: عده ای از مسئولان به جای پرداختن به مشکلات مردم به دنبال انتخابات ریاست جمهوری اند”

 1. بهار زرد گفت:

  آقای کواکبیان از بهترین مهره ها هستند نباید شجاعت خود را از دست بدهند

 2. ناشناس گفت:

  دمت گرم

 3. ناشناس گفت:

  انتخابات آينده رو براشون سياه مي كنيم