سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » سی واحد صنعتی استان قزوین مشکل پرداخت حقوق دارند / تا سه ماه تاخیر، نگران‌کننده نی...

سی واحد صنعتی استان قزوین مشکل پرداخت حقوق دارند / تا سه ماه تاخیر، نگران‌کننده نیست!

چکیده :برخی مشکلات واحدها مانند عدم پرداخت یک تا سه ماه نگران کننده و حاد نیست. در استان قزوین تنها پنج واحد شامل فرنخ، مه نخ، پوشینه بافت، زیاران، چینی البرز و نازنخ در ردیف واحدهای بحرانی و در آستانه تعطیلی بشمار می‌روند....


یک مدیر دولتی استان قزوین، در اولین روز از هفته کارگر، گفت که تا سه ماه پرداخت نشدن حقوق کارگران نگران‌کننده نیست و حل‌شدنی است!

مدیرکل کار و امور اجتماعی این استان که با خبرگزاری مهر گفت‌وگو می‌کرد، در عین حال اذعان کرد که حدود 27 تا 30 واحد صنعتی استان با مشکل پرداخت حقوق و تولید مواجه‌اند، و وعده داد که برای حل آنها اقدام خواهد شد.

علی ایمانی خاطرنشان کرد: در استان قزوین تنها پنج واحد شامل فرنخ، مه نخ، پوشینه بافت، زیاران، چینی البرز و نازنخ در ردیف واحدهای بحرانی و در آستانه تعطیلی بشمار می‌روند که برای پرداخت مطالبات کارگری، سنوات و بیمه بیکاری پیگیر هستیم.

وی گفت: برخی مشکلات واحدها مانند عدم پرداخت یک تا سه ماه نگران کننده و حاد نیست و در زمره مطالبات تلقی می‌شود که با پیگیری و اتخاذ راهکار مناسب حل شدنی است.

وی افزود: ادعا نمی‌کنیم که در استان قزوین مشکلی در واحدهای صنعتی وجود ندارد بلکه دغدغه همه مسئولان استان تلاش در مسیر حل مشکلات کارگری در حد امکانات و اختیارات است و مسائل ریشه ای و قدیمی از جمله واگذاری واحدها به بخش خصوصی در اختیار مسئولان استان نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “سی واحد صنعتی استان قزوین مشکل پرداخت حقوق دارند / تا سه ماه تاخیر، نگران‌کننده نیست!”

  1. ت.س گفت:

    ببخشید.غیر از قزوین,
    اونایی که حقوق ماههای آبان و آذر و دی و بهمن 88 را بهشان گفته اند تیر89 پرداخت میکنند و چک تیر89 را بهشان داده اند چه کار کنند؟

  2. ناشناس گفت:

    آقاي ايماني خسته نباشيد! آيا وقت براي پيگيري 10 سال كافي نيست كه اين مشكل حل شود ؟ويا اينكه اگر مشكل اين واحدها حل شود موضوعي براي تشكيل جلسات نخواهيد داشت. چون اشتغال را نيز به تعاون واگذار كرده ايد