سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی به دیدار مراجع قم رفتند...

جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی به دیدار مراجع قم رفتند

چکیده : مراجع عظام در این گفتگوی صمیمانه ضمن ابراز تاسف از این که این اتفاقات در کشور جمهوری اسلامی رخ می دهد و با توجه به اینکه وقتی مشابه این رفتارها در کشورهای دیگر انجام شود احساسات آقایان جریحه دار می شود و آنها را محکوم میکنند، بیان کردند هیچکدام از این برخوردها منطبق با شرع مقدس اسلام نیست و خشم الهی را به دنبال دارد....


تعدادی از خانواده های زندانیان سیاسی طی هفته ی گذشته با برخی از مراجع عظام قم دیدار و گفتگو داشتند.

به گزارش تلویزیون رسا، در این دیدار که به دلایل امنیتی خواسته شده نام مراجع و علما دیدار شده ذکر نشود خانواده ها ضمن بیان وضعیت اسفبار زندانها از نظر بهداشتی ،رفاهی و تغذیه ای که موجب بیمار شدن بیشتر زندانیان شده به نگهداری طولانی مدت در این شرایط که بیماریهای حاد برخی از آنها را در پی داشته پرداختند.

بر اساس این گزارش خانواده ها گفته اند که علیرغم نیاز شدید زندانیان به مداوا و رسیدگی، مسئولین زندان نسبت به این مساله توجهی نشان نمی دهند و روز به روز این مسائل سخت تر و آزار دهنده تر شده و موجبات نگرانی شدید خانواده های آنان را فراهم کرده است.

در این دیدار یکی از خانواده ها اذعان داشت که علاوه بر فشارهایی که به زندانی وارد می آورند با خانواده های نگران که پیگیر وضعیت جسمی عزیزانشان هستند نیز برخوردهای بسیار ناشایست و غیر منطقی می شود.

مراجع عظام در این گفتگوی صمیمانه ضمن ابراز تاسف از این که این اتفاقات در کشور جمهوری اسلامی رخ می دهد و با توجه به اینکه وقتی مشابه این رفتارها در کشورهای دیگر انجام شود احساسات آقایان جریحه دار می شود و آنها را محکوم میکنند، بیان کردند هیچکدام از این برخوردها منطبق با شرع مقدس اسلام نیست و خشم الهی را به دنبال دارد.

آیات عظام اظهار امیدواری کردند که کشوری که با انواع بحران های داخلی و خارجی روبروست بیشتر در جهت رفع نارضایتی ها تلاش کند.

ایشان افزودند: خشونت و سرکوب باعث می شود نارضایتی ها مثل آتش زیر خاکستر روزی شعله ور شود.

خانواده هاهمچنین دیداری با حجه الاسلام احمد منتظری، فرزند آیت الله منتظری داشتند که در این دیدار نیز آقای منتظری رفتارهای فراقانونی و سلیقه ای را با همه زندانیان بی گناه به خصوص جوانان معتقدی که هیچ نیت سوئی در سر نداشتند جز اینکه خواستار اصلاح کشور بوده و از سر دلسوزی نظام را نقد کردند را نا جایز شمرده و فرمودند دعای کسانی که مورد ظلم واقع شده اند قطعا مورد اجابت قرار می گیردDeprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “جمعی از خانواده های زندانیان سیاسی به دیدار مراجع قم رفتند”

  1. ناشناس گفت:

    قطعا دعاها مورد قبول حق قرار گرفته فعلا سر وزير اطلاعات بدجوري دعوايشان بالا گرفته فكر كنم طرف قهر كرده كه نيامده جلسه هيات دولت