سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تشکیل پرونده قضایی جدید برای فائزه هاشمی...
» به این خاطر که گفت مملکت دست اراذل و اوباش است

تشکیل پرونده قضایی جدید برای فائزه هاشمی

چکیده :محسنی اژه‌ای از تشکیل پرونده قضایی برای فائزه هاشمی به اتهام مصاحبه با سایت روزآنلاین خبر داد. او در این مصاحبه گفته بود که مملکت دست اراذل و اوباش است....


محسنی اژه‌ای از تشکیل پرونده قضایی برای فائزه هاشمی به اتهام مصاحبه با سایت روزآنلاین خبر داد. او در این مصاحبه گفته بود که مملکت دست اراذل و اوباش است.

به گزارش انتخاب، دادستان کل کشور در نشست خبری امروز خود در پاسخ به سؤال یک خبرنگار درباره مصاحبه اخیر فائزه هاشمی گفت: من هم دیدم که مصاحبه چه بود و الحق و الانصاف برخی مطالب قابل تعقیب است. همانجا به دادستان تهران زنگ زدم و گفتم چه کرده اید؟ آقای دولت آبادی هم گفت من هم دیده ام و اقدام کرده ام.

سخنگوی قوه قضائیه درباره اینکه آیا فائزه هاشمی احضار شده است یا خیر، گفت: مراحل بعدی را نمی دانم که آیا احضار شده یا نه ، ولی وقتی دادستان تهران می گوید اقدام کرده ایم، به دنبال ثبت پرونده اقدامات بعدی پیش می آید.

فائزه هاشمی در گفت و گو با روزآنلاین با اشاره به هتاکی صورت گرفته در شهر ری به او، گفته بود که “مملکت به دست اراذل و اوباش افتاده است.”Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “تشکیل پرونده قضایی جدید برای فائزه هاشمی”

 1. بسیجی ملت گفت:

  “مملکت به دست اراذل و اوباش افتاده است” ! به نظر من سخنی بسیار زشت است و اراذل و اوباش حق دارند ، ضد خانم هاشمی شکایت کنند و ایشان را محکوم کنند !

 2. صابر گفت:

  اقای محسنی ازه ای حقیقت تلخ است

 3. ناشناس گفت:

  ای بنازم به شهامتت دختر ؛ کاش بابات یک هزارم شعامت و غیرت تو رو داشت

 4. رزمنده سابق گفت:

  دروغ نگفته ولي حقيقت تلخ است

 5. ناشناس گفت:

  مگه دروغ گفته بنده خدا؟؟!! تازه خیلی مؤدبانه گفته . بدتر از اینها باید گفت.
  مملکت به دست یک سری دزد بی سر وپای غارتگر، خدانشناس، جنایتکار و قاتل (مثل صدام) افتاده است که همگی کمر همت به نابودی مردم و کشور ایران بسته اند.

 6. ابراهیم گفت:

  واقعا غیرت دختر هاشمی نشانه یک زن کامل ایرانی میباشد. وگرنه یکی مثل او اگرمیخواست خودش را وارد این مسائل نکندتا آخر عمر هیچ کمبودی نداشت.من در گذشته نسبت به آقای هاشمی و خاندان او بد بین بودم ولی با خواندن نامه های هاشمی به امام و خامنهای ازخودم خجالت کشیدم و متوجه شدم که هاشمی خیلی بزرگتر ازآن هست که در ذهن حقیری چون من جای بگیرد امیدوارم از بابت بدبینی گذشته این حقیر را ببخشند