سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تجمع کارگران چینی‌سازی البرز در مقابل مجلس...

تجمع کارگران چینی‌سازی البرز در مقابل مجلس

چکیده :یک سال است که برای ما بیمه رد نشده است و دفترچه‌های بیمه ما را نه تعویض می‌کنند و نه اعتبار می‌زنند. ما حدود ۲۰ سال در این شرکت کار کردیم، حالا ما کارگران این شرکت با این سن و سال کجا برویم و کار کنیم؟...


جمعی از کارگران شرکت چینی‌سازی البرز امروز مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش فارس، یکی از کارگران این شرکت به بیان علت تجمعشان پرداخت و اظهار داشت: از تاریخ ۲۵ اسفندماه ۱۳۸۸ شرکت چینی‌سازی البرز منحل شد و از این تاریخ تاکنون با ما تسویه ‌حساب نکردند و ما در حال حاضر یک سال است که حقوق و مزایایمان را دریافت نکرده‌ایم.

وی افزود: ما برای حل مشکلمان پیش همه مسئولان کشور رفته‌ایم اما به این موضوع رسیدگی نکردند و در حالی که علی‌اکبر محرابیان وزیر صنایع و معادن در نامه‌ای به مسئولان خواستار رسیدگی به این مسئله شده بود اما مسئولان استان قزوین متأسفانه توجهی نکردند.

این کارگر شرکت چینی‌سازی البرز ادامه داد: با انحلال این شرکت حدود ۱۸۵ نفر کار خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه ما حدود ۲۰ سال در این شرکت کار کردیم، از مسئولان پرسید حالا ما کارگران این شرکت با این سن و سال کجا برویم و کار کنیم؟

وی اضافه کرد: در حال حاضر یک سال است که برای ما بیمه رد نشده است و دفترچه‌های بیمه ما را نه تعویض می‌کنند و نه اعتبار می‌زنند.

این کارگر شرکت چینی‌سازی البرز با ذکر این نکته که ما خواهان پرداخت معوقاتمان از سوی شرکت هستیم، یادآور شد: ما از مسئولان و نمایندگان مجلس می‌خواهیم که نسبت به حل این موضوع اقدام کنند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

4 پاسخ به “تجمع کارگران چینی‌سازی البرز در مقابل مجلس”

 1. ناشناس گفت:

  من از نزدیک شاهد وقایع این کارخانه بوده ام.تنبل ترین و مفت خورترین کارگران دنیا در این شرکت مشغول کار بودند.انقدر در راه تولید سنگ اندازی کردند تا سرمایه گذار اصلی شرکت ناچار به تعطیلی ای شرکت عظیم تولیدی نمود.حق کارگران ناشکر این شرکت همین است.برن گرسنگی بکشند تا قدر نعمت را بدانند.

 2. ناشناس گفت:

  خدمت این کارگران شریف میخوام بگم که امام زمان خودش داره همه چی رو مدیریت میکنه!!!

 3. ناشناس گفت:

  پدر من متاسفانه 20 سال در اين شركت كار كرده و الان نه بيمه نه حقوق نه بازنشستگي…
  خدايا خداوندا اين بي ناموس ها را از رياست ايران بردار…
  ممنون از اطلاع رساني
  لطفا از تمامي خبرهاي شركت هاي تعطيل شده مخصوصا چيني البرز اطلاع رساني هاي گسترده كنيد. شايد به رگ غيرت نداشته مسئولان بر بخورد…

 4. مشقاسم گفت:

  این دری که شما جلویش جمع می شود مثلا چه کار برای شما می تواند بکند. خودشان از دست این وآن میروند جلو در رهبری تجمع می کنند. شما هم دلتان خوش است بابام جان؟