سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » آیت‌الله جوادی آملی: نگذارید فقر بماند و دامنگیر شود...

آیت‌الله جوادی آملی: نگذارید فقر بماند و دامنگیر شود

چکیده :ایشان تاکید کرد: نباید فکر کنیم که این بار را دیگری باید بردارد، بلکه همه باید تلاش و کوشش کنیم تا این بار را برداریم، بنابراین نگذارید که این فقر بماند و دامنگیر شود....


آیت‌الله جوادی آملی خواستار تلاش بیشتر مسئولان برای حل مشکلات مردم شد و گفت: نگذارید فقر بماند و دامنگیر شود.

به گزارش مهر، آیت الله عبدالله جوادی آملی در دیدار با فرماندار آمل، مسئولیت مسئولان را در زمینه ارائه خدمات بهتر به مردم، مهم دانست و افزود: تمام فعالیت ما باید به گونه ای باشد که چگونه بار را از روی دوش مردم برداریم.

ایشان تاکید کرد: نباید فکر کنیم که این بار را دیگری باید بردارد، بلکه همه باید تلاش و کوشش کنیم تا این بار را برداریم، بنابراین نگذارید که این فقر بماند و دامنگیر شود.

وی اشاره به ظرفیت عظیمی که استان مازندران از حیث دامداری و کشاورزی وجود دارد، بر لزوم ایجاد صنایع تبدیلی در این استان تاکید کرد و افزود: بعضی از کشورهای کوچک دنیا که در حد استان مازندران هستند، هم خودشان را تامین می کنند و بیکاری در آن کشور وجود ندارد و هم بخشهای دیگر را تامین می کنند.

وی احداث سد در شهرستان آمل را فرصت مناسبی برای شکوفایی اقتصادی مردم آن منطقه دانست و ضمن توصیه ای به مسئولان این شهرستان تاکید کرد: در جریان سدسازی نباید تماشا کنید که چه سدی می سازند، بلکه همان طوری که یک عده در حال احداث این سد هستند، شما هم باید شبانه روز به این فکر باشید که چگونه از این سرمایه در مسیر شکوفایی اقتصادی و اشتغالزایی بهره برداری کنید.

وی گفت: نباید منتظر باشید که سدی ساخته شود و در آن آبی وجود داشته باشد، بعد فکر کنید که چگونه از آن آب استفاده کنید، به خاطر اینکه سد یک سرمایه است و از سرمایه بهره نمی برند.

استاد برجسته حوزه علمیه در توضیح بیشتر این مطلب اظهار داشت: ما باید از محل درآمد، زندگی خودمان را تامین کنیم، نه از سرمایه. به عنوان مثال اگر کسی مغازه ای با 100 تومان سرمایه در اختیار دارد و مرتب با این سرمایه هزینه زندگی‌اش را تامین کند، اول ورشکستی اوست.

در ابتدای این دیدار اکبرزاده فرماندار شهرستان آمل در خصوص فعالیتهای انجام شده در این شهرستان، گزارشی ارائه کرد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “آیت‌الله جوادی آملی: نگذارید فقر بماند و دامنگیر شود”

  1. ایرانی گفت:

    تا چه زمانی قرار است فقط حرف زده بشه اون هم برای مردم؟؟؟؟؟؟؟و تا کی مردم باید هزینه بدهند؟؟؟؟