سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » احمد خاتمی: کار فرهنگی کافی نیست، برای ریشه‌کنی بدحجابی باید خون ریخته شود!...

احمد خاتمی: کار فرهنگی کافی نیست، برای ریشه‌کنی بدحجابی باید خون ریخته شود!

چکیده :احمد خاتمی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفته است با با رویکرد آرام و آهسته و به اصطلاح کار فرهنگی نمی‌توان جلوی بدحجابی را گرفت و باید برای ریشه‌کن شدن این مسئله، خون ریخته شود!...


جهان نیوز گزارش داد که احمد خاتمی عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفته است با با رویکرد آرام و آهسته و به اصطلاح کار فرهنگی نمی‌توان جلوی بدحجابی را گرفت و باید برای ریشه‌کن شدن این مسئله، خون ریخته شود!

بر اساس این گزارش، وی همچنین ادعا کرده که دولت برای جذب آرایی که در انتخابات ۸۸ به کاندیداهای دیگر رای دادند در مسئله حجاب روی به سیاست تساهل و تسامح آورده است.

احمد خاتمی مسئله حجاب در جامعه امروز را یک مشکل و فاجعه فرهنگی توصیف کرده و مدعی شده که در حوزه مسائل فرهنگی و علی الخصوص حجاب در کشور اصلا کاری در جامعه صورت نمی گیرد.

امام جمعه موقت تهران همچنین در اظهاراتی که به تحریک به خشونت نزدیک است، تاکید کرده که با رویکرد آرام و آهسته و به اصطلاح کار فرهنگی دیگر نمی توان این موضوع را حل کرد، و گفته است: به نظر می رسد دیگر با کار فرهنگی نمی توان جلوی بدحجابی در جامعه را گرفت و فکر می کنم برای حل این مسئله باید خون های پاکی ریخته شود تا این معضل از جامعه ما ریشه کن شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

52 پاسخ به “احمد خاتمی: کار فرهنگی کافی نیست، برای ریشه‌کنی بدحجابی باید خون ریخته شود!”

  1. صابر گفت:

    ما منتظریم

  2. ناشناس گفت:

    لا اكراه في الدين – بيشتر از اين دخالت در امور شخصي مردم نكنيد چون وقتي بازور و چماق به مردم عقيده تحميل بكني نتيجه عكس خواهيد گرفت پهلوي كشف حجاب كرد / جمهوري اسلامي ان را اجباري كرد ميبينيم كه بايستي همه را به اختيار خود بگذاريم تا ازادانه انتخاب كنند . با زور و چماق چيزي حل نخواهد شد. اگر خانمها عقايد شمارا ميپسنديدند ديگر نيازي به توصيه هاي حكومتي نبود.