سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هشدار پورمحمدی درباره قانون‌گریزی به بهانه جهاد اقتصادی...

هشدار پورمحمدی درباره قانون‌گریزی به بهانه جهاد اقتصادی

چکیده :در مورد این‌که گفته می‌شود «برای جهاد اقتصادی، نباید به قوانین و مقررات پاییبند بود»، همین‌جا اعلام می‌کنم که جهاد اقتصادی یعنی حرکت با برنامه، ضابطه و قانون. جهاد اقتصادی از بزرگراه برنامه، انضباط و شفافیت می‌گذرد. رسیدن به جهاد اقتصادی از راه‌های غیرقانونی، پنهان، پستوها و خروج از برنامه، عقیم است و به مقصد نمی‌رسد....


رییس سازمان بازرسی کل کشور نسبت به شیوع قانون گریزی در مسئولان به بهانه جهاد اقتصادی هشدار داد و تصریح کرد: رسیدن به جهاد اقتصادی از راه‌های غیرقانونی، عقیم است.

به گزارش خبرگزاریها، پورمحمدی گفت: در مورد این‌که گفته می‌شود «برای جهاد اقتصادی، نباید به قوانین و مقررات پاییبند بود»، همین‌جا اعلام می‌کنم که جهاد اقتصادی یعنی حرکت با برنامه، ضابطه و قانون. جهاد اقتصادی از بزرگراه برنامه، انضباط و شفافیت می‌گذرد. رسیدن به جهاد اقتصادی از راه‌های غیرقانونی، پنهان، پستوها و خروج از برنامه، عقیم است و به مقصد نمی‌رسد.

مصطفی پورمحمدی، در جمع دبیران شورای دستگاه‌های نظارتی استان‌ها گفت: مقام معظم رهبری دهه‌ای را که در آن هستیم به‌عنوان دهه «عدالت و پیشرفت» نامیدند. عدالت ناظر به حاکم‌شدن قوانین و محترم داشتن حقوق مردم است و پیشرفت، ناظر به توسعه تمدنی و تکنولوژی اقتصادی، صنعتی و رفاه است.

پورمحمدی در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به نام‌گذاری امسال به‌عنوان سال جهاد اقتصادی، گفت: در سال جهاد اقتصادی باید از همه ظرفیت‌های پیشرفت استفاده کرد. سازمان بازرسی کل کشور و شورای دستگاه‌های نظارتی هم در بخش عدالت و هم در بخش پیشرفت باید هدف‌های اصلی و شاخص‌های توسعه و پیشرفت را رصد کنند.

رییس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: در سال جهاد اقتصادی تکلیف‌مان این است که در نظارت بر اجرای قانون و برنامه، جهادی عمل کنیم. پس سال جهاد اقتصادی یعنی حرکت جهادگونه بر ضد فساد و این را شرع، قانون و مقام معظم رهبری از ما خواسته است. نظارت بر اجرای قانون و جلوگیری از فساد و حرکت بر اساس برنامه از اصول مهم آن است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “هشدار پورمحمدی درباره قانون‌گریزی به بهانه جهاد اقتصادی”

  1. حسین شریعتمداری سبز گفت:

    زبان قال آق‌مصطفی و زبان حال محمودخان:

    آق‌مصطفی: «جهاد اقتصادی یعنی حرکت با برنامه، ضابطه و قانون. جهاد اقتصادی از بزرگراه برنامه، انضباط و شفافیت می‌گذرد. رسیدن به جهاد اقتصادی از راه‌های غیرقانونی، پنهان، پستوها و خروج از برنامه، عقیم است و به مقصد نمی‌رسد.»
    محمودخان: می‌شود، می‌توانیم؛ هیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ … نمی‌توانید بکنید. (البته داخل پرانتز را محمودخان گفت، در شأن ما و جناب مصطفی نبود منتشر شود!).