سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » دکتر ملکی: رهبران واقعی جنبش سبز مجید توکلی ها و احمد زید آبادی ها هستند...

دکتر ملکی: رهبران واقعی جنبش سبز مجید توکلی ها و احمد زید آبادی ها هستند

چکیده :دکتر ملکی با تاکید بر اینکه "دانشجویان و جوانان موتور محرک جنبش سبز هستند" و این جنبش صد در صد به پیروزی خواهد رسید"، خاطرنشان و تاکید نمود که رهبران واقعی و نمادین جنبش سبز مجید توکلی ها و احمد زید آبادی ها...


دکتر محمد ملکی، اولین رئیس دانشگاه تهران بعد از انقلاب و از فعالان ملی- مذهبی، طی دیداری که جمعی از فعالان دانشجویی و مدنی با وی داشتند، با بیان اینکه “رهبران واقعی و نمادین جنبش سبز مجید توکلی ها و احمد زید آبادی ها هستند”، خطاب به آنان تاکید کرد که جنبش مدنی سبز مردم ایران بی تردید و “صد در صد” پیروز خواهد شد.

به گزارش تارنمای «سبزینه»، جمعی از دانشجویان و فعالین سیاسی و اجتماعی، از دکتر محمد ملکی که در بستر بیماری به سر می برد، عیادت کردند، و با وی به گفتگو پرداختند.

بر اساس این گزارش، دکتر ملکی با تاکید بر اینکه “دانشجویان و جوانان موتور محرک جنبش سبز هستند” و این جنبش صد در صد به پیروزی خواهد رسید”، خاطرنشان و تاکید نمود که رهبران واقعی و نمادین جنبش سبز مجید توکلی ها و احمد زید آبادی ها هستند.

دادگاه محمد ملکی که در جریان حوادث بعد از انتخابات بازداشت و بعد از مدتهای مدید با قرار وثیقه آزاد شده، به خاطر وضعیت سلامتی اش به تاخیر افتاده است .

محمد ملکی، اولین رئیس دانشگاه تهران بعد از انقلاب، به دلیل بیماری حاد، چندین بار در طول مدت حبس خود بستری شده است. او به سرطان پروستات مبتلاست و از بیماری دیابت و نارسایی‌های قلبی نیز رنج می برد و عملاً در منزلش بستری است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “دکتر ملکی: رهبران واقعی جنبش سبز مجید توکلی ها و احمد زید آبادی ها هستند”

 1. مانی افشار گفت:

  با تمام احترام
  رهبران واقعی جنبش میر حسین موسوی می باشد که بر سر حق و آزادی خواه مردم ایران معامله نکرد..
  درود به مجید توکلی و احمد زید آیادی این 2 بزرگ جنبش سبز….

 2. ناشناس گفت:

  درود بر مجيد توکلي شرف جنبش دانشجوويي وخار چشم ديکتاتور

 3. مرتضی گفت:

  با مانی موافقم