سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده سمنان: فهرست مفسدان اقتصادی برای ما و مردم به یک راز سر به مهر تبدیل شده است...

نماینده سمنان: فهرست مفسدان اقتصادی برای ما و مردم به یک راز سر به مهر تبدیل شده است

چکیده :مصطفی کواکبیان گفت: مدت‌ها است که با تبلیغات بسیار از تدوین فهرست چندین و چند نفره مفسدان اقتصادی خبر می‌رسد، در حالی که تاکنون نه مردم و نه ما، نمایندگان آنان در مجلس، غیر از چند حرف منقطع الف و ب و کاف و جیم و . . . چیز دیگری از این فهرست مشهور...


رئیس فراکسیون دانشگاهیان مجلس، با انتقاد از به‌کار بردن حروف اختصاری به‌جای اسامی افراد و شرکت‌های متخلف در پرونده معوقات بانکی، گفت: فهرست مفسدان اقتصادی برای مردم به یک راز سر به مهر تبدیل شده است.

“مصطفی کواکبیان” در گفت و گو با خبرنگار خانه‌ملت، افزود: مدت‌ها است که با تبلیغات بسیار از تدوین فهرست چندین و چند نفره مفسدان اقتصادی خبر می‌رسد، در حالی که تاکنون نه مردم و نه ما، نمایندگان آنان در مجلس، غیر از چند حرف منقطع الف و ب و کاف و جیم و . . . چیز دیگری از این فهرست مشهور نشنیده‌ایم.

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی، تأکید کرد: باید مشخص شود که 40 هزار میلیارد تومان سرمایه مردم در بانک‌های کشور، به چه کسانی و با چه وابستگی‌های سیاسی پرداخت شده است.

کواکبیان، ادامه داد: این وظیفه مجلس است که با تلاش برای معرفی مفسدان اقتصادی به مردم واستیفای حقوق آنان، بعد نظارتی خود را تحکیم بخشد.

وی با اظهار نگرانی از ادامه تأخیرها در معرفی متخلفان کلان رقم اقتصادی کشور، توضیح داد: این عادلانه نیست که جوانانی برای دریافت یک وام‌ چند 10هزار تومانی بارها به دفتر من در مجلس بیایند در حالی که در بخش دیگر این داستان، کسانی به علت واسطه‌ها و وابستگی‌ها، وام‌های چند هزار میلیارد تومانی از بانک بگیرند.

عضو کمیسیون امنیست ملی وسیاست خارجی مجلس تصریح کرد: توجه و خواست مردم در این سال، اصلاح الگوهای ساختار اقتصادی در کشور و شفاف‌سازی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در این‌باره است و بی‌تردید هیچ‌گونه اهمال و کم‌کاری از جانب مردم و نمایندگان آنان در مجلس بخشودنی نیست.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “نماینده سمنان: فهرست مفسدان اقتصادی برای ما و مردم به یک راز سر به مهر تبدیل شده است”

 1. سبز راست قامت گفت:

  آقاي كواكبيان چه چيزها ميگوييد، ها ؟ خب آقايان پارسي را پاس ميدارند و ميخواهند بگويند كه حروف الفباي فارسي را بلدند!!
  شما كاري نكنيد كه از اين به بعد اين سنت شكسته شود و به حروف لاتين روي آورند كه آنوقت قيامت برپا ميشود و ايران را آتش فرا ميگيرد!
  كدام مفسد اقتصادي ؟يعني در ايران اسلامي هم مفسد اقتصادي وجود دارد؟ استفرالله !!!! يعني رحيمي و مشايي و وزير رفاه و ……؟!
  سريع توبه كنيد و 3 روز در مسجد جامع اعتكاف نماييد تا خداوندگار از گناهانتان در گذرد! و اگر منظورتان آن ليست رييس دولت است كه زمان آنهم گذشت ! آنرا براي گول زدن عده اي ساده لوح گفتن تا چند تا رأي بياورند خودش هم ميداند و الا اين دولت آنقدر پاكدست است كه مگو و مپرس!!
  فقط نميدانم اين دولتي كه از طرف امام زمان (عج) تأييد شده است ،چرا شعيب بن صالح آنها را بركنار ميكند يا استعفا ميدهند؟
  راستي آقاي نماينده و رييس كمسيون عزيز ،آن دلارهاي ميلياردي گمشده پيدا شد؟ به حساب صندوق واريز شد؟ پولهاي شهرداري پيدا شد؟
  آقاي احمدي نژاد پاسخگو هست يا هنوز هم گردن كلفتي ميكند؟ آيا مجلس هنوز هم در رأس امور است؟