سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » یک سال حبس برای رامین پرچمی، بازیگر سینما و تلویزیون...

یک سال حبس برای رامین پرچمی، بازیگر سینما و تلویزیون

چکیده :رامین پرچمی، بازیگر سینما و تلویزیون، به اتهام اقدام علیه امنیت ملی از طریق شرکت در تجمع غیرقانونی، اقدام به فیلم‌برداری و نیز اخلال در نظم عمومی، از سوی دادگاه انقلاب تهران به یک سال حبس تعزیری محکوم شد....


منابع خبری به نقل از کمیته گزارشگران حقوق بشر، از محکومیت رامین پرچمی، بازیگر سینما و تلویزیون، به یک سال حبس تعزیری از سوی شعبه ۱۳ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی اسلامی خبر دادند و اتهامات او را اقدام علیه امنیت ملی از طریق شرکت در تجمع غیرقانونی، اقدام به فیلم‌برداری و نیز اخلال در نظم عمومی عنوان کردند.

اين هنرمند سبز كه در راهپيمايي 25 بهمن ماه بازداشت شده بود، پس از دو ماه بازداشت در بند 209 وزارت اطلاعات و سلول انفرادي، شب قبل از دادگاه به بند 350 زندان اوين منتقل شد؛ بندي كه هم اكنون بيش از 170 زنداني حوادث پس از انتخابات را در خود جاي داده است .

رامین پرچمی 38 ساله، دارای کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد است. پرچمی علاوه بر بازیگری فیلمی کوتاهي با عنوان «راه حل» را نيز كارگرداني كرده است .

وي فعالیت خود را با بازی در سریال در پناه تو و فیلم سینمایی ضیافت آغاز کرد. وی همچنين مدتی سردبیر هفته‌نامه فرهنگی هنری نقش‌آفرینان بود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

13 پاسخ به “یک سال حبس برای رامین پرچمی، بازیگر سینما و تلویزیون”

 1. رضاخوشنویس گفت:

  دریغا!ودر ضیافت بند350اوین اگرچه مسعودکیمیایی نیست ورامین پرچمی اینبارازدوستان همکلاسی اش دوراست ویکی ازهمکلاسی هایش به خونخواهی امام حسین (ع)درقامت مختارثقفی قیام کرده است اماازدوستان دیگرش خبری تیست!واواینبار درضیافت اوین تنهاست! اما نه اوتنها نیست!من هم همکلاسی اوهستم!…

 2. ایران دوست گفت:

  نورچشم مردم ایران ” رامین پرچمی سبز ” در پناه خدا باشی ! شرم بر ” هنربندان بی غیرت و شرف ” که خودشان میدانند منظورم چه کسانی است !

 3. جنبش سبز گفت:

  اگه پرچمی عزیز ، پناهی غیور و رسول اف دوست داشتنی هنرمندن پس اونای دیگه که از این وادی فقط و فقط بزک دوزکای دو روزه ی این دوران و گرفتن چی ان؟
  بعضیاشون میگن ما دوست نداریم تو سیاست دخالت کنیم آخه یکی نیست بگه اینکه بخوای از مظلوم دفاع کنی ، به ظالم نهیب بزنی و در طلب حق مظلوم از ظالم باشی از کی شده سیاست و سیاسی کاری؟
  مطمئنن اسم اونائیکه از حق مظلوم دفاع کردن و فریاد بر سر ظالم زدن از خاطره ی مردم پاک نمیشه فرقی نمیکنه این اسم از قشر هنرمند ، سیاست مدار ، دانشجو ، بازاری و… باشه.
  این یکسال و یکسالای بعدی هم تموم میشه و قطعن به عزیزان دربند سخت هم میگذره اما مردم قدرشناس ایران همیشه یار و یاور امثال پرچمی عزیز و آزادگان دربند بوده و خواهند بود.

 4. یاالنثارات حسین گفت:

  قابل توجه نون به نرخ روزخوراش .کسانی که اسمشونو هر چی میشه گذاشت به جز هنرمند .چونکه یک هنرمند باید تعهد کاری داشته باشد

 5. مير اسماعيل موسوي گفت:

  دكتراي مردانگي را نيز به مدارك زندگيت اض

 6. ناشناس گفت:

  خدا حفظش کنه .ما براش دعا میکنیم

 7. اشکان گفت:

  هنرمند واقعی پرچمی پرچمی پرچمی

 8. مير اسماعيل موسوي گفت:

  نظر سنجی جالب در سایت حامی دولت(اگر به جای احمدی نژاد میر حسین رئیس جمهور بود)

  لینک http://aftabnews.ir/vdcaumn6u49nu61.k5k4.html

 9. مرتضی از قم گفت:

  در قلب ما جا داری آقا رامین . همیشه پاینده و استوار باشی.
  خداوند همیشه پشت و پناهت باشد روزگار به این منوال نمی ماند دیکتاتور رفتنی است. مرگ بر دیکتاتور

 10. مرودشتی گفت:

  درود بر همه ی آزادگان .زنان ومردان شجاعی که آیندگان از آنان به نیکی یاد می کنند درود وسلام بر رامین عزیز

 11. مصطفی گفت:

  خدا حفظش کنه و سلامتش بداره. یک مرد واقعی که فهمید باید کاری بکنه تا نشون بده هنر در ذات خود حقیقت انسان را نشان میده…،
  آزادی،آزادی و آزادی .
  تنها حقیقت،حقیقت دارد.

 12. ناشناس گفت:

  شما پایمردان جاودانه تاریخ خواهید ماند

 13. ناشناس گفت:

  حالا تا یکسال دیگه برای استقبال ازش تو روز آزادیش باید برنامه ریزی و اطلاع رسانی کرد