سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده خوی: تبعیض و بی‌عدالتی، مردم را ناراضی کرده است...

نماینده خوی: تبعیض و بی‌عدالتی، مردم را ناراضی کرده است

چکیده :بی‌عدالتی و تبعیض در برخورداری از امکانات و امتیازات جامعه، موجب نارضایتی و گله‌مندی مردم نقاط مختلف کشور شده است....


نماینده خوی و چایپاره، بی‌عدالتی‌های و تبعیضات موجود در جامعه را به دور از شأن نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و تأکید کرد: بی‌عدالتی و تبعیض در برخورداری از امکانات و امتیازات جامعه، موجب نارضایتی و گله‌مندی مردم نقاط مختلف کشور شده است.

به گزارش خانه ملت، موید حسینی صدر در نطق میان دستور خود در صحن علنی امروز مجلس، یکی از نارضایتی‌های عمده مردم را تبعیض‌ها و نابرابری‌ها دانست و اظهار داشت: نظام اسلامی ما با اصل عدالت شکل گرفته است و در جای جای قانون اساسی به آن تاکید شده است؛ چنانکه در قانون اساسی آمده است که تمام امکانات مادی و معنوی باید عادلانه توزیع شود و تبعیضات ناروا از میان برود.

وی با انتقاد شدید از روند رشد بی‌عدالتی و تبعیض در برخورداری افراد از امتیازات مختلف، ادامه داد: امروز در کشور افرادی هستند که چندین شغل دارند و فرزندان و خویشان و نزدیکان آنها همه بر سر مشاغل خوب مشغول به کار هستند؛ اما خانواده‌هایی هستند که حتی یک نفر را در استخدام دولت مشغول به کار ندارند و مشکل اشتغال و بیکاری آنها را با آسیب‌های فراوانی روبرو کرده است. این با اصل عدالت جمهوری اسلامی منافات دارد.

حسینی صدر با اشاره به نزدیک شدن انتخابات مجلس نهم به افراد حاضر در این انتخابات توصیه کرد: بیایید به خاطر میز و مقام مکر نکنیم، پاک و صادقانه بکوشیم و بیت المال را آلت دست قرار ندهیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “نماینده خوی: تبعیض و بی‌عدالتی، مردم را ناراضی کرده است”

 1. حسین جعفری گفت:

  همشهری بالاخره صدای تو هم درآمد؟

 2. جمعيت مبارزات مسالمت آميز آزاديخواهانه و عليه تبعيض (جماعت) گفت:

  آهسته، آهسته، رفع تمامى اشكال تبعيض، من جمله تبعيض بيان، به مطالبه اى عمومى تبديل ميشود.
  متأسفانه شوراى راه سبز، در برخورد با تحولات، منفعلانه عمل مى كند.

 3. علی گفت:

  همواره رسم براین بوده که نمایندگان مجلس زمانی که به پایان دوره نمایندگی نزدیک می شوند تازه یاد مسایل ومعضلات مردم
  می افتند وبرای حفظ کرسی خوددرمجلس بعدی حرفهایی راکه سه سال بایدمی زدند ونزدندرا بیان می نمایند.آقای حسینی
  تبعیض ها ونابرابری ها وسایرمواردی که ابرازداشته اید از قبل ازشروع مجلس هشتم وجودداشته وکماکان وجوددارد شما تازه
  متوجه شده اید.وای برمامردم بیچاره که به اصطلاح شما نمایندگان ما هستید.