سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » رامتین غفاری به بند 350 زندان اوین منتقل شد...

رامتین غفاری به بند 350 زندان اوین منتقل شد

چکیده : برادر این زندانی سیاسی آبتین غفاری هم یک سال را در زندان اوین گذراند و چندی پیش از زندان آزاد شده است. او نیز از شهروندان متعرض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بود که در راهپیمایی های اعتراضی بازداشت شده...


رامتین غفاری، زندانی سیاسی پس از تحمل بیش از دوماه سلول انفرادی به بند عمومی 350 زندان اوین منتقل شد .

به گزارش کلمه، این شهروند سبز بعد از دو ماه و نیم بازداشت در بند 209وزارت اطلاعات سرانجام به بند 350 زندان اوین منتقل شد.

برادر این زندانی سیاسی آبتین غفاری هم یک سال را در زندان اوین گذراند و چندی پیش از زندان آزاد شده است. او نیز از شهروندان متعرض به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری بود که در راهپیمایی های اعتراضی بازداشت شده بود.

آبتین غفاری در یک دادگاه دو دقیقه ای توسط قاضی مقیسه به سه سال حبس محکوم شده بود ، موضوعی که موجب تعجب همه از جمله خانواده او شده بود، این حکم سپس در دادگاه تجدید نظر به یک سال کاهش یافت. خانواده غفاری می ترسند همین اتفاق برای دیگر فرزندشان هم رخ دهد و او در دادگاهی ناعادلانه به زندان محکوم شود.

هنوز از جزییات پرونده این زندانی خبری در دست نیست اما او در انتظار برگزاری دادگاهش به سر می برد و هم اکنون در بند 350 زندان اوین با 175 زندانی سیاسی نگهداری می شود .Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.