سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » تبرئه عبدالله رمضان‌زاده از دومین شکایت رحیمی...

تبرئه عبدالله رمضان‌زاده از دومین شکایت رحیمی

چکیده :در پی شکایت محمدرضا رحیمی، معاون حقوقی سابق و معاون اول فعلی احمدی‌نژاد، از عبدالله رمضان‌زاده در دادگاه قم، دادگاه تجدیدنظر استان قم آقای رمضان‌زاده را از اتهام وارده تبرئه و برای او قرار منع تعقیب صادر کرد. رحیمی پیش‌تر تهدید کرده بود که به خاطر افشای تخلفاتش در زمان استانداری کردستان، از رمضان‌زاده انتقام خواهد گرفت....


عبدالله رمضان‌زاده، سخنگوی دولت اصلاحات، برای دومین بار اتهامات معاون اول احمدی‌نژاد را رد کرد و تبرئه شد.

به گزارش خبرنگار کلمه، در پی شکایت محمدرضا رحیمی، معاون حقوقی سابق و معاون اول فعلی احمدی‌نژاد، از عبدالله رمضان‌زاده در دادگاه قم، دادگاه تجدیدنظر استان قم آقای رمضان‌زاده را از اتهام وارده تبرئه و برای او قرار منع تعقیب صادر کرد.

این شکایت رحیمی، به یک سخنرانی در ماه مبارک رمضان سال 1387 در قم بر می‌گشت که رمضان‌زاده در آن گفته بود: «می‌خواهند کشور را با دروغ اداره کنند.» رحیمی این عبارت را مصداق توهین به رئیس‌جمهور دانسته بود که که دادگاه این اتهام را رد کرد.

قابل توجه است که رمضان زاده پیش از این هم به خاطر یک شکایت دیگر رحیمی در خصوص سخنرانی‌هایش درباره دولت احمدی‌نژاد در شعبه 1083 دادگاه کارکنان دولت محاکمه شده بود که در آن پرونده نیز دادگاه ضمن رد اتهام، برای وی قرار منع تعقیب صادر کرد.

رمضان زاده در هنگام محاکمه در شعبه 1083 مطالب فراوانی در مورد سوء رفتار بازجویان و ضرب و شتم هنگام دستگیری بعد از انتخابات بیان کرده بود.

در محافل سیاسی گفته می‌شود که رمضان‌زاده مدارک فراوانی از تخلفات رحیمی در زمان استانداری کردستان در اختیار داشته که آنها را به رئیسی، معاون اول قوه قضاییه، تحویل داده است. رحیمی نیز که از این موضوع مطلع بوده، تهدید کرده که به هر نحو ممکن از رمضان‌زاده انتقام خواهد گرفت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

9 پاسخ به “تبرئه عبدالله رمضان‌زاده از دومین شکایت رحیمی”

 1. بسیجیان زمان جنگ گفت:

  افسوس به حال کشوری که رهبران و رزمندگانی که زمانی از او با خون و دل و جان خود دفاع کرده اند را امروز در دفاع از باطل در حصر و زندان قرارداده است.
  درود بر دلاور و رزمنده دفاع مقدس عبدالله رمضان زاده . درود بر میر حسین عزیز ، درود بر تمام شهدای ایران زمین خصوصا شهدای جنبش سبز

  جمعی از بسیجیان زمان دفاع مقدس

 2. فاطمه - فرزند شهید گفت:

  آقای دکتر رمضان زاده عزیز همه ما می دانیم که شما به ناحق در زندان هستید. از خدا می خواهیم هرچه زودتر ظالمین به راه راست هدایت شوند و زمینه آزادی شما بزرگوار نیز فراهم گردد.

  فرزند یکی از شهدای همرزم دکتر رمضان زاده

 3. پناهی گفت:

  افتخار رهبران جنبش سبز امثال دکتر رمضان زاده است و افتخار اقتدارگرایان دزدانی همانند رحیمی .

 4. هر ایرانی، یک رسانه سبز گفت:

  البته به‌نظر می‌رسد که جناب رمضان‌زاده تقیه کرده و فرموده:«می‌خواهند کشور را با دروغ اداره کنند.» بلکه درستش این است که سالیان متمادی است که کشور را با دروغ اداره “می‌کنند”!!!

 5. ناشناس گفت:

  استاد گرامی و سبز اندیش ما دکتر رمضا زاده را آزاد کنید.
  رهبران جنبش سبز میر حسین و شیخ مهدی عزیز را آزاد کنید.
  حق عاقبت نمایان خواهد شد

 6. انسان سبز گفت:

  11 ارديبهشت روز فرباد كارگر

 7. مهران گفت:

  جالبه از بین صدها پرونده این اولین باری است که از اصلاح طلبان یکی رو تبرئه می کنند! بلید به فال نیک بگیریم یا اینکه با اینکار هدف دیگری دارند؟!

 8. مسعود ترابی گفت:

  خدایا جائر زمان را به راه راست هدایت نما و فرزندان ایران زمین را آزاد …

 9. افشین گفت:

  دکتر چه در زندان چه در دانشگاه بهترین معلم ما بوده و هستی.
  به امید آزادیت از دانشگاه اوین