سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic

افزایش 100 تومانی قیمت انواع نان

چکیده :قیمت هر کیلوگرم گندم از 250 به 350 تومان افزایش می‌یابد، ضمن اینکه احتمال افزایش هر قرص نان سنگک به 500 تومان، تافتون به 250 تومان، بربری به 400 تومان و لواش به 150 تومان وجود دارد....


به زودی قیمت هر کیلوگرم گندم از 250 به 350 تومان افزایش می‌یابد، ضمن اینکه احتمال افزایش هر قرص نان سنگک به 500 تومان، تافتون به 250 تومان، بربری به 400 تومان و لواش به 150 تومان وجود دارد.

به گزارش مهر، خبرهای رسیده از کارگروه طرح تحول اقتصادی حکایت از بررسی‌های نهایی در مورد افزایش 100 تومانی قیمت ملی هر کیلوگرم گندم دارد که بر این اساس، احتمالا قیمت هر کیلوگرم گندمی که در اختیار کارخانجات آرد قرار می‌گیرد، از 250 تومان به 350 تومان افزایش خواهد یافت.

بر این اساس، آنالیز قیمت‌ها حکایت از آن دارد که احتمالا قیمت هر قرص نان سنگک با 100 تومان افزایش به 500 تومان، قیمت هر قرص نان تافتون از 200 تومان به 250 تومان، قیمت هر قرص نان بربری از 300 تومان به 400 تومان و قیمت هر قرص نان لواش از 100 تومان به 150 تومان افزایش می‌یابد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

8 پاسخ به “افزایش 100 تومانی قیمت انواع نان”

 1. عصبانی گفت:

  تا ما باشیم به هر خفتی تن در ندهیم . اگر در مرحله اول سکوت نکرده بودیم جرات نمی کردند دوباره اینکار رو بکنند. باز هم ساکت بنشینیم باز هم میزنند تو سرمون !

 2. یکی گفت:

  ” خلایق هر چه لایق “. حتما” حق ما هم چنین سرنوشتیه با این بی عرضگیمون !

 3. شهاب الدين گفت:

  تا ظلم پذيري هست، بيدادگري هم افزايش خواهد داشت. باعث تاسف است كه عده اي چشم و گوششان را بر حقايق بسته اند و منتظرند كودتاگران اين كشور را تبديل به خاكستر كنند.

 4. احمد گفت:

  با سلام نظر من این است…اگر یارانه ها برداشته شود وپولی به مردم ندهند که خیلی خطر دارد شاهد رونق کسب وکار میشویم

 5. ناشناس گفت:

  خدا لعنتتون کنه . چی دارید بر سر مردم می آورید. مردم دیگه نان هم نباید بخورند؟
  آخه چی از جون مردم می خواهید؟ الهی که بچه هاتون از گشنگی بمیرند.

 6. اعتصاب کارخانه آرد گفت:

  سلام
  من یه نانوا هستم
  خواهشا در مورد اعتصاب دیروز و امروز کارخانه های آرد قزوین گزارش بدید.الان 2 روز به ما آر نمیدن و میگن با این قیمت ما به نانوا ه آرد نمیدیم.حتی خواستیم از کرج بگیریم که اونا هم اعتصاب کردن.میتونید به کارخانه های آرد تماس بگیرید و بگید که نانوا هستید و آرد میخواید.اونا هم در جواب میگن که “تا از تعاونی نامه نیاد ما هم آرد نمیدیم”
  الن هم جلو اداره غله قزوین و اتحادیه کلی نانوا جمع شدن که اونا هم میگن با کارخانه ها صحبت میکنیم که نفری 10-15 کیسه آرد بهتون بدن تا ببینیم چی میشه

 7. ناشناس گفت:

  من یه آدم مذهبی ام و همیشه سرنمازم برای کسانی چه اساتید دانشگاه و دانشمندان چه دانشجویان و چه دولتمردان که نون را از سرسفره مردم به خصوص فقرا و روستایان و بیکاران برداشته اند . و این طرح مسخره را اجرا کرده اند می خوام که خدا نون را از سر سفره آنان و فرزاندانشان و نسل شان بردارد و فقیری که بدترین است به آنان بدهد. امیدوارم کسانی که از این طرح حمایت می کنند و ان را اجرا می کنند هر کی باشه چه روحانیت چه دانشجو خدا وند خودش قصاص کنه . دنیا دار مکافات است .

 8. فانوس گفت:

  مبارک باشه