سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » خلف وعده مسئولان درباره بن‌کارت شب عید معلولان...

خلف وعده مسئولان درباره بن‌کارت شب عید معلولان

چکیده :مسئولان در روزهای پایانی سال قول داده بودند که بن کارت‌های مربوط به عید معلولان را به آنها پرداخت کنند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد. مبلغ این بن کارتها 40 هزار تومان بود....


رئیس جامعه معلولان کشور از پرداخت نشدن بن کارت ویژه شب عید به معلولان با وجود وعده مسئولان خبر داد.

به گزارش مهر، علی همت محمود‌نژاد افزود: مسئولان در روزهای پایانی سال قول داده بودند که بن کارت‌های مربوط به عید معلولان را به آنها پرداخت کنند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

وی با اشاره به اینکه مبلغ این بن کارتها 40 هزار تومان بود، گفت: با توجه به اینکه معلولان با مشکلات زیادی در ارتباط با معیشت، درمان، توانبخشی و … مواجه هستند به همین دلیل پرداخت این بن‌ها تا حدودی می‌توانست در رفع مشکلات‌شان موثر باشد.

رئیس جامعه معلولان کشور در پاسخ به اینکه آیا بن کارت معلولان با تاخیر پرداخت می شود تاکید کرد: تا این لحظه هیچ خبری مبنی بر پرداخت با تاخیر بن کارت‌ها به معلولان دریافت نشده است و با گذشته حدود یک ماه فکر نمی‌کنم چنین اتفاقی بیافتد.

محمود نژاد گفت: پرداخت بن کارت، یارانه طبیعی معلولان است بنابراین چرا باید از بین برود و چرا باید در طرح اقتصادی معلولان نادیده گفته شوند.

وی از وزیر رفاه خواست در مورد عدم پرداخت بن کارت به معولان پاسخ‌گو باشد.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.