سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » تاخیر 16 ماهه در پرداخت حقوق کارگران شرکت ذوب و فلزات ابهر...

تاخیر 16 ماهه در پرداخت حقوق کارگران شرکت ذوب و فلزات ابهر

چکیده :200 نفر از کارگران شرکت ذوب و فلزات ابهر در تجمعی در مقابل فرمانداری ابهر، پرداخت حقوق عقب افتاده خود را خواستار شدند. آنان 16 ماه حقوق و 2 ماه عیدی طلبکارند....


کارگران شرکت ذوب و فلزات ابهر 16 ماه است که حقوقی دریافت نکرده اند.

به گزارش اعتدال، 200 نفر از کارگران این شرکت در تجمعی، پرداخت حقوق عقب افتاده خود را خواستار شدند. آنان در مقابل فرمانداری ابهر بر پرداخت 16 ماه حقوق و 2 عیدی عقب افتاده خود اصرار کردند .

یکی از کارگران معترض در این باره گفت: از حدود 7 ماه پیش با مراجعه فرمانداری ، استانداری زنجان ، دادگاه و دفتر نماینده مردم ابهر و خرمدره خواسته خود را مطرح کرده ایم اما تا امروز جواب قانع کننده ای دریافت نکرده ایم .

یکی دیگر از آنان افزود: چند ماه پیش اداره کار شهرستان ابهر حکم به پرداخت حقوق معوقه کارگران این شرکت داد، اما تاکنون این حکم اجرا نشده است .

در پی این تجمع ، نمایندگان کارگران به همراه نمایندگان دادگستری و معاون فرماندار ابهر تشکیل جلسه دادند و مقرر شد این موضوع از طریق دادگستری استان پیگیری شود .

جلیلی مدیر سیاسی امنیتی فرمانداری ابهر در این زمینه گفت : قرار بود شرکت ذوب و فلزات ابهر برای پرداخت حقوق معوقه کارگران خود 2 میلیارد تومان تسهیلات بانکی دریافت کند .

وی افزود : این شرکت به علت ناتوانی در تامین وثیقه و همچنین سفته برای سپردن به بانک ، تاکنون موفق به دریافت تسهیلات بانکی نشده است .

به گفته جلیلی قرار است در صورت پرداخت نشدن تسهیلات ، با حکم دادگستری اموال شرکت فروخته شود .

وی گفت : کارگران این شرکت حدود 16 ماه است که از بیمه بیکاری استفاده می کنند.

کارخانه ذوب و فلزات ابهر که در زمینه تولید قطعات ماشین آلات و ریخته گری از سال 73 فعال است ، به علت تغییرات متعدد اعضای هیات مدیره و مسائل مالی از 2 سال پیش با مشکلات مالی مواجه شده است و همچنین شماری از کارگران این شرکت در اسفند ماه سال گذشته، با اعلام اینکه بیش از 18 ماه است که حقوق و مزایا و مطالبات خود را دریافت نکرده اند در مقابل فرمانداری تجمع نموده بودند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.