سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » هشدار احمد توکلی به عملکرد کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه بودجه ۹۰...

هشدار احمد توکلی به عملکرد کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه بودجه ۹۰

چکیده :وی با بیان اینکه تا آخر اردیبهشت برای تصویب قانون بودجه ۹۰ فرصت داریم و نباید بی​دلیل عجله کنیم، خطاب به رئیس مجلس ادامه داد: سال گذشته هم شما یکباره برای کل جداول رای گیری کردید که آن هم اقدامی غیرقانونی...


احمد توکلی در تذکری نسبت به تعجیل کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه بودجه ۹۰، هشدار داد.

به گزارش خبرآنلاین، این نماینده تهران که به دلیل بیماری امکان حضور مداوم در جلسات کمیسیون تلفیق را ندارد طی تذکری در جلسه علنی امروز اعلام کرد: کمیسیون تلفیق دیروز تصمیم گرفت که پیشنهادات اعضا را بررسی نکرده و بررسی لایحه بودجه را سریعتر تمام کند. این تصمیم شامل عدم بررسی جداول لایحه بودجه ۹۰ می​شود.

وی افزود: اما در جداول صدها حکم است که اموال مردم را به دلیل خدمات دولتی و غیره جابه​جا می​کند. در این جداول احکامی هست که بر خلاف برنامه پنجم است. و باید اصلاح شود. مثلا وقتی وضع مالیات بر عهده مجلس است نمی​توان بر اساس جداول تعریفی دولت، آن را به قوه مجریه واگذار کرد.

به گفته وی، اگر جداول بررسی نشود ما به وظیفه قانونی​مان عمل نکرده​ایم.

لاریجانی با بیان اینکه احکام ذیل جداول باید در بندها می​آمد، گفت: به این ترتیب احکام قانون بودجه کاملا در خدمت نمایندگان در می​آمد تا به آن رای بدهند.

اما توکلی به او یادآور شد که صدها حکم در خلال خود جداول آمده​ و نمی​توان آنها را بررسی نکرده تصویب کرد. بویژه آنکه ملاک رفتار دولت و بررسی دیوان محاسبات جداول است.

وی با بیان اینکه تا آخر اردیبهشت برای تصویب قانون بودجه ۹۰ فرصت داریم و نباید بی​دلیل عجله کنیم، خطاب به رئیس مجلس ادامه داد: سال گذشته هم شما یکباره برای کل جداول رای گیری کردید که آن هم اقدامی غیرقانونی بود.

لاریجانی قول داد که این موضوع را در گفت​وگویی با رئیس و نایب رئیس کمیسیون تلفیق بررسی و پیگیری کند.

توکلی اضافه کرد که اگر گزارش کمیسیون تلفیق بدون بررسی جداول به صحن مجلس بیاید، کار خراب می​شود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

یک پاسخ به “هشدار احمد توکلی به عملکرد کمیسیون تلفیق برای بررسی لایحه بودجه ۹۰”

  1. ایران داد عمارلویی گفت:

    اقا ترا به حدا از وکیل و وکالت و قانون و همه دست اندر کاران که از حق و از نا حق و از راستی و دروغ می گویند و در حرف خود را تالی علی و محمد میدانند به این جر رسیده ایم که مپرس.وکیل کیلویی چنده. ایا وکیل خوردنی یا بردنی.راستی دلار چنده.چهار تا صفر از بضاعت ماست یا از بی غیرتی و ندانم کاری ما . راستی وقتی پیش گویی 100 دیگر را میگنیم که اتفاقی نخواهد افتاد.خدایی ما را خر میدانندو یا خودشان را. بغد صد سال این اقا را از کجا پیدا کنیمو به ایشان با ترس و لرز بگوییم اقا شما دروغ گفتید. راستی جایی خوانه ام که علی فرمودند که هر که از اینده خبر دهد لاف زن و دروغ گو میباشد. چرا این ها دم از علی میزنند.دیگری از کورش میگوید. بهتر نیست درسی در دانشگاه بگذارند و از کتاب های یهود بر ما بگویند.حد اقل 15 بار از کورش و از داریوش و از خشایار گفته اند. این کلاس را برای مداحین هم بگذارند.شاید به رگ غیرتشان بر بخورد. کمتر غلو کنند . جاییکه گردو فراوانست البته همه با شماره. مگر نایب توان دارد بی اذن ولی و صاحبش که نفر دوم است از اسراییل بگوید. من که نه ولی مداح ها هم باور ندارند .ولی کو جربزهکه بگویند. اگر هم گفته امده از الت بودهاستو بنیان این الت ایران خراب کن است.راستی وکیلان اجازه دارند. گمان ندارم . نه جرات و نه جربزه که ریششان و میزشان به گرو میباشد.