سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » آزادی جعفر گنجی و آرش نجبایی، دو جوان بازداشتی 25 بهمن...

آزادی جعفر گنجی و آرش نجبایی، دو جوان بازداشتی 25 بهمن

چکیده :سایت میزان خبر از آزادی جعفر گنجی و آرش نجبایی، دو تن از بازداشتی‌های راهپیمایی روز ۲۵ بهمن که از علاقه‌مندان نهضت آزادی هستند، خبر داد....


سایت میزان خبر از آزادی جعفر گنجی و آرش نجبایی، دو تن از بازداشتی‌های راهپیمایی روز ۲۵ بهمن که از علاقه‌مندان نهضت آزادی هستند، خبر داد.

به گزارش میزان خبر، جعفر گنجی و آرش نجبایی، که پس از راهپیمایی روز ۲۵ بهمن دستگیر شده بودند، یکشنبه شب از زندان اوین آزاد شدند.

بر اساس این گزارش، ماموران مادر جعفر گنجی را که شرایط جسمانی‌اش وخیم است و از بیماری‌های ریوی، قلبی و کلیوی رنج می‌برد، مدت‌ها از پسرش بی‌خبر نگه داشته بودند.

پیش از این نیز نهادهای امنیتی به کرات با اعمال قدرتهای غیر قانونی با استفاده از شرایط خانوادگی به ایجاد فشار روانی بر زندانیان سیاسی پرداخته اند.

جعفر گنجی، ۳۱ ساله طراح و گرافیست ساکن تهران است.

آرش نجبایی نیز ۲۸ ساله و ساکن تهران، و فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد قزوین و دارای کار‌شناسی ارشد مدیریت آی تی از دانشگاه علوم تحقیقات تهران است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

3 پاسخ به “آزادی جعفر گنجی و آرش نجبایی، دو جوان بازداشتی 25 بهمن”

 1. ناشناس گفت:

  اميدوارم فرزندان انقلاب هر چه زودتر ازاد شوند

 2. ت.س گفت:

  سلام بر یاران سبز.

 3. نويد گفت:

  اگرچه كمي بي حاليم، اما بي شماريم