سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
  • صفحه اصلی
  • » محروميت مجيد دري، زندانی سیاسی از هر گونه مرخصي با دستور دادستان تهران...

محروميت مجيد دري، زندانی سیاسی از هر گونه مرخصي با دستور دادستان تهران

چکیده : خانواده دري هر بار براي دريافت يك مرخصي چندروزه كه حق همه زندانيان است و حتي زندانيان جرايم خطرناك نيز از آن برخوردارند به دادستاني تهران مراجعه كرده اند با اين پاسخ مواجه شده اند كه وي از حق مرخصي محروم است...


مجید دری، دانشجوی محروم از تحصیل كه به زندان بهبهان تبعيد شده است طبق نظر دادستان تهران، جعفري دولت آبادي از هر گونه مرخصي محروم شده است .

به گزارش خبرنگار كلمه ، اين زنداني سياسي كه چندي پيش از زندان اوين به زندان بهبهان تبعيد شد اكنون در اين زندان كه هزار كيلومتر با محل زندگي خانواده اش فاصله دارد نگهداري مي شود . با اينكه دري به زندان بهبهبان تبعيد شده است اما همچنان اجازه استفاده از مرخصي و ملاقات حضوري او با دادستان تهران است و اين نكته در پرونده وي درج شده است .

خانواده دري هر بار براي دريافت يك مرخصي چندروزه كه حق همه زندانيان است و حتي زندانيان جرايم خطرناك نيز از آن برخوردارند به دادستاني تهران مراجعه كرده اند با اين پاسخ مواجه شده اند كه وي از حق مرخصي محروم است . دري امسال نيز نوروز خود را همچون سال گذشته در زندان گذراند، البته امسال در جايي بسيار دورتر از زندان اوين و زندانيان سياسي بند 350 .

مجيد دري به بيماري كم خوني و سردردهاي شديد مبتلاست اما دادستان و بازجويان وزارت حتي حاضر نيستند به اين دانشجوي محروم از تحصيل مرخصي درماني بدهند .

مجيد دري با حكم قاضي پير عباسي، رييس شعبه 26 دادگاه انقلاب به شش سال حبس همراه با تبعيد محكوم شده است .

چندي پيش ماموران اداره اطلاعات کرج، خانواده دري را نيز احضار كرده و به آنها گفتند در صورت هرگونه اطلاع رسانی در باره وضعیت مجید دری، وی را به زندان اهواز تبعید خواهند کرد و همین موضوع موجب عدم اطلاع رسانی خانواده مجيد دري از آن زمان تاكنون شده است . زندان اهواز شرايط به مرتب بدتري از زندان بهبهان دارد .Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.