سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » نماینده آبادان با اشاره به معضل گرد و غبار:مشکلات آبادان برطرف نشود، اهالی شهر را ت...

نماینده آبادان با اشاره به معضل گرد و غبار:مشکلات آبادان برطرف نشود، اهالی شهر را تخلیه خواهند کرد

چکیده :با توجه به اینکه مردم آبادان از آب شرب مناسبی هم برخوردار نیستند، اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، مردم شهر را تخلیه خواهند...


نماینده آبادان با اظهار نگرانی از وضعیت آب و هوای این شهر، گفت: اگر مشکلات آبادان برطرف نشود، اهالی شهر را تخلیه خواهند کرد.

به گزارش سایت خانه ملت عبدالله کعبی با تأکید بر اینکه پدیده گرد و غبار آبادان به 70 برابر وضعیت مجاز رسیده است، تصریح کرد: روز گذشته با وجود اینکه کولرها روشن بود؛ اما از شدت خاک تنفس به سختی انجام می‌شد و تنها کاری که صورت گرفت این بود که شهر را تعطیل کردند.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تعطیلی شهر نه تنها مشکلی از مشکلات مردم بر طرف نمی‌کند، بلکه وضعیت اقتصادی آنها را به مخاطره می‌اندازد.

این نماینده تأکید کرد: با توجه به اینکه مردم آبادان از آب شرب مناسبی هم برخوردار نیستند، اگر این وضعیت ادامه پیدا کند، مردم شهر را تخلیه خواهند کرد.

کعبی گفت: به اندازه کافی با افزایش قیمت برق بر مردم فشار آمده است، اگر دولت راه حلی برای مقابله با پدیده گرد و غبار ارائه نکند شاهد مهاجرت معکوس خواهیم بود.

به گفته این نماینده در زمان وزارت متکی، مشکل گرد و غبار به دلیل تعامل این وزیر با کشورهای همسایه با غلظت کمتری گریبان اهالی آبادان را می‌گرفت.

نماینده آبادان اظهار کرد: برای جلوگیری از پدیده گرد و غبار باید در مرزهای کشور مالچ پاشی و درخت کاری کرد که لازمه آن تعامل وزیر امور خارجه با مسئولان کشورهای همسایه به خصوص عراق و عربستان است.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “نماینده آبادان با اشاره به معضل گرد و غبار:مشکلات آبادان برطرف نشود، اهالی شهر را تخلیه خواهند کرد”

 1. ناشناس گفت:

  اگر به خدا وعکس العمل او معتقدید به نظر من این بهترین نشانه خشم خداوند نسبت به سردمداران ماست. یادتان هست زلزله زمان شاه را به خشم خدا بستید، حالا این گرد وخاک هم نشانه غضب خداوند است. مردم ناراضی ار رژیم، از هرچه خشمگین و ناراضی و ناراحت شوند، آنرا به حساب رژیم می گذارند.

 2. ناشناس گفت:

  عجبی یه بخاری از نماینده های شهرمون بلند شد

 3. ناشناس گفت:

  من که دارم برای همیشه خانواده ام را از اینجا میبرم. هر که هرچی میخواد بگه.

 4. ناشناس گفت:

  از آبادان كجا برن?مكه همه به
  يكي دو استان كوج كنن.من كه
  كرمانشاه هستم كجا برم?بجه
  من كه مشكل تنفسي دارهاين
  روزها نميتونو حتي مدرسه
  بره.شايد اينم علاىم ظهوره!!!

 5. ناشناس گفت:

  به زودی اسناد و مدارک ارتباط این نماینده با امریکا اسراییل انگلیس و … منتشر خواهد شد:))

 6. علوی گفت:

  ما مردم مهمان نواز تهران منتظر خوزستانی های عزیز ومظلوم هستیم قدمتان بر چشم
  شاید از نزدیک صدایتان بهتر به گوش مسولین برسد

 7. کتایون گفت:

  نخیر اینو نمی بندند به خشم خدا،اینو می بندن به ظهور امام زمان و شعیب صالح و سید خراسانی!!!!