سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » پلیس «ضد جرایم سایبری» در تمام استان‌ها تاسیس می‌شود...

پلیس «ضد جرایم سایبری» در تمام استان‌ها تاسیس می‌شود

چکیده :فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، گفت: پلیس «فتا» که همان پلیس ضد جرائم سایبری است در اواخر سال گذشته در نیروی انتظامی افتتاح شد و امسال در تمام استانها نیز تاسیس می‌شود. به گزارش ایسنا سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در حاشیه مراسم صبحگاه فرماندهی انتظامی استان سمنان در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه پلیس ضد...


فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، گفت: پلیس «فتا» که همان پلیس ضد جرائم سایبری است در اواخر سال گذشته در نیروی انتظامی افتتاح شد و امسال در تمام استانها نیز تاسیس می‌شود.

به گزارش ایسنا سردار اسماعیل احمدی‌مقدم در حاشیه مراسم صبحگاه فرماندهی انتظامی استان سمنان در جمع خبرنگاران، با بیان اینکه پلیس ضد جرایم سایبری در فضای مجازی فعالیت می‌کند و باید کاملا حس شود، افزود: این پلیس کمتر دیده می‌شود و بیشتر در فضای مجازی و برای شناسایی جرایم جدید علیه امنیت مردم، حوزه اخلاقی، اقتصادی و حتی تروریسم فعالیت خواهد کرد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: اگر چه سال90، سال آغاز کار این پلیس است و انتظارات را نباید زیاد کنیم، ان‌شاالله تا پایان برنامه پنجم توسعه، جمهوری اسلامی در این حوزه یک نیروی برتر خواهد بود.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، همچنین از کاهش30 درصدی ورود مواد مخدر طی سال گذشته در کشور خبر داد و افزود: تقویت مرزهای کشور، تقویت مرزبانی و پلیس مواد مخدر، اقدامات جهانی و تقویت دولت افغانستان موجب کاهش کشت و تولید مواد مخدر در افغانستان و مرزهای مشترک با جمهوری اسلامی ایران شده است.

سردار احمدی مقدم تصریح کرد: در اثر همین کمیاب شدن مواد مخدر، قیمتهای بازار داخلی نیز 2 تا 3 برابر افزایش پیدا کرده است و امیدوارم با حصول اعتبارات، بتوانیم تقویت مرزهای شرقی را کامل کنیم و از ورود مواد مخدر جلوگیری کنیم.

وی همچنین اظهار داشت: قانون جدیدی که در حوزه روانگردان‌ها تکلیف را روشن کرد، بسیار مفید بود، گرچه امروز مواد مخدر مختص به افغانستان نیست حتی مواد مخدر صنعتی ممکن است در کشور خودمان و در کارگاه‌های خیلی کوچک و ابتدایی بدست بیاید، در واقع با قاطعیت دستگاه قضایی امیدواریم کاهش ورود و تولید مواد مخدر را در کشور داشته باشیم.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از تلاش در جهت ارتقای ایمنی خودروها در کشور خبر داد و گفت: طولانی بودن مسیرها در کشور فاکتور تعیین کننده در تصادفات جاده‌ای است و نیروی انتظامی برای کاهش تلفات در دو بعد تلاش و همت کرده است.

احمدی‌مقدم در پایان تصریح کرد: امسال با تلاش و همکاری دولت، نیروی انتظامی در افزایش ایمنی خودروها تلاش خواهد کرد و همچنین در بعد دیگر توجه جدی به حمل و نقل عمومی خواهد داشت و اگر مردم به سمت الگوی سفر عمومی بروند قطعا تلفات نیز کاهش خواهد یافت.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

7 پاسخ به “پلیس «ضد جرایم سایبری» در تمام استان‌ها تاسیس می‌شود”

 1. با انصاف گفت:

  به غیر از مجرم چه کسی از پلیس می ترسد؟

 2. ناشناس گفت:

  به غیر از مجرم کسانی میترسند که در ایران زندگی میکنند و طعم سرکوب را هنگام اعاده حق چشیده اند .کسانی که حتی برای انتقاد از مسائل صنفی نیز به حبس می افتند . کسانی که برای گرفتن حقوق ماهیانه خود نیز جرات نمیکنند به سرکارگر خود از گل نازک تر بگویند.
  کسانی که ماه ها برای گرفتن اجازه چاپ کتاب پشت درهای “اداره ممیزی” منتظر میمانند . مهمتر از همه کسانی که برای گرفتن رای خود به دولت معترض شدند و غیر از طعم باتوم و زندان چیزی نصیبشان نشد .کسانی که به اسلام من درآوردی و فرق ضاله جدید که تا بالاترین مقام های دولتی نفوذ کرده اند معترضند ………..

 3. ناشناس گفت:

  جناب” با انصاف ” : این حرف شما در کشورهایی به غیر از ایران درسته. توی مملکت ما همه مجرم هستن مگر غیر اون ثابت بشه. همین شمایی که از فیلتر شکن برای استفاده از سایت ” کلمه ” استفاده میکنی ، از نظر اونا مجرمی!!!

 4. پررو.مشهد گفت:

  فقط پول بيت المال را به هدر ميدهيد .و كشور را بيشتر در دامن ديكتا توري وعقب افتادگي ميبريد .

 5. يه وكيل با17سال سابقه درقضا گفت:

  آقاي با “انصاف “جرم در قانون
  جزا تعريف داره كه مرتكب آن
  مجرم محسوب ميشه.اكه درعمل
  قانون بالسويه ودور از نظرات اشخاص
  جاري باشه فرمايش شما صحيحه.
  اما بعيدميدانم فردي باانصاف والبته
  مطلع اينو تاىيدكنه.بنده متاسفانه از
  اين موارد بيشمار ديده ام.نمونه آخر
  همين هفته قبل رخ داد.يكي از
  دوستان كه از سرداران و صاحب
  منضبان در سباه است سالهاست
  دور از شهرستان زادكاه زندكي ميكنه
  وبجز آشنايان كسي اونو نميشناسه
  بارهادر عين دوستي با هم بحث
  داريم و انصافا آدم خوبيه.بمن زنك
  زد كه بازداشت شده و تاكيد كرد به
  كسي جيزي نكم و سمتش را فاش
  نكنم وفقط به ديدنش برم.من با
  نكراني مطابق خواسته اش رفتم.
  موضوع واقعامضحك بود.خلاصه
  اين بود كه در برخوردي كه با جند
  مامور داشته جدال لفظي آنهابه
  غرور اونا برميخوره.جون من قاضي
  كشيك و..ميشناختم قصد اقدام براي
  آزاديشو داشتم كه با اصرار خودش
  منصرف شدم.جاكب بود توي صورتجلسه تنظيمي از تمرد و فحاشي
  تا توهين به رهبرنوشته شده بود.
  بيرو بحثمان به دوست بازداشتي
  كفتم حالابرونده سازي رو قبول داري
  كه تاييد كرد.روز بعد كه به دادكاه رفتم
  عجيب تر بود كه طولانيه.وقتي به
  داديار شغل وسمت دوستمو كفتم
  يكباره انكار ميتي كومون اومده زنك
  زد به شكات كه بيايد از متشاكي عنه
  عذرخواهي كنيد!!!ديدني بود
  راستي اكه دوست ماسردار نبود بابت
  اتهامات فوق جه حكمي صادر ميشد?

 6. حسین شریعتمداریِ سبز گفت:

  امید آنکه این پلیس شرافت هم داشته‌باشد و اسیر هوا و هوس تشنگان قدرت و زالوهای خبری و … نشود!

 7. ناشناس گفت:

  باسلام خدتمت كسي كه در زمان هشت سال جنگ براي من بسياري از دوستان اسوه از هر نظر بوده و هستيد يك اگر مرا قابل بدانيد دارم دوست عزيز بزرگوار والا خود را در دامي كه اقاي …… براي شمايي كه امام خميني در سخت ترين شرايت هر انقلابي / زمان جنگ خارجي و توطغه هاي داخلي / از بين صد ها نفر برگزيد و مردم مهر تاييد زدنند واقعا باعث درد …… است كه در دام اين اقا كه كارنامهاش از ايينه واضح تراست افتاده باشيد من كه باور نميكنم و التماست ميكنم با ان بصيرتي كه داري از اين …… دور بمان و اگر ارماني والا داري كه داري با دوستاني همراه شو كه اقشار مختلفي كه شما داييه حمايت از حقوق انها را داريد دعا گويت باشند .دراخراگر از گليم خودم فراتر رفتم مهندس به كرامتت من را عفو كن و خدا در هر زمان ومكان حافظت باشد.