سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » انتقاد آیت‌الله امینی از قطع مستمری خانواده تحت پوشش کمیته امداد به خاطر حمایت از ...

انتقاد آیت‌الله امینی از قطع مستمری خانواده تحت پوشش کمیته امداد به خاطر حمایت از یک شخصیت سیاسی

چکیده :شنیده شده است، یکی از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد که از یکی از شخصیت‌های سیاسی حمایت کرده بود، مستمری‌‌اش قطع شده بود. چنین نمونه‌هایی اگر یک مورد هم وجود داشته باشد، ‌اشتباه...


امام جمعه قم گفت: هدفمندی یارانه‌ها طرح خوبی است که در کشور اجرا می‌شود، ولی این کار باید به گونه‌ای مدیریت شود که تعداد فقرا را بیشتر نکند.

به گزارش آفتاب آیت‌الله امینی، قبل از ظهر پنج شنبه در دیدار مسئولان کمیته حضرت امام خمینی (ره) اظهار داشت: با توجه به اینکه طبیعت انسان، راحت‌طلبی است، ممکن است به این پول‌های یارانه‌ای اکتفا نماید و کار و تلاش را‌‌ رها کند، در این شرایط آسیب‌های فراوانی خانواده را تهدید می‌کند.

امام جمعه قم خاطرنشان کرد: در خدمت‌رسانی به محرومان، باید به گونه‌ای عمل شود که افراد بتوانند به خودکفایی برسند، نه اینکه مشکل اقتصادی آن‌ها به اندازه‌ای جزئی برطرف شود.

وی گفت: برای اینکه این خدمت‌رسانی مدیریت شود، باید یارانه‌های افرادی که تحت پوشش کمیته امداد و سایر نهاد‌های مرتبط هستند، از طریق خود این نهاد‌ها ارائه شود تا هدف خدمت‌رسانی که خودکفایی مددجویان است، ‌محقق شود.

در کمک‌رسانی به مددجویان برخورد سیاسی نکنیم

آیت‌الله امینی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر اینکه در کمک‌رسانی به مددجویان کمیته امداد برخورد سیاسی نکنیم، اظهار داشت: شنیده شده است، یکی از خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد که از یکی از شخصیت‌های سیاسی حمایت کرده بود، مستمری‌‌اش قطع شده بود. چنین نمونه‌هایی اگر یک مورد هم وجود داشته باشد، ‌اشتباه است.

وی با اشاره به سیره حضرت علی(ع) در کمک‌رسانی به نیازمندان اظهار داشت: حضرت علی(ع) در کمک‌رسانی توجه نمی‌کردند که شخص چه تفکری دارد و چه سخنی می‌گوید؛ ما نیز باید از این روش امام علی(ع) پیروی کنیم.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

6 پاسخ به “انتقاد آیت‌الله امینی از قطع مستمری خانواده تحت پوشش کمیته امداد به خاطر حمایت از یک شخصیت سیاسی”

 1. حسين سبزانديش گفت:

  ۱۱اردیبهشت

  روز فریاد

  ((((((((((((روز اتحاد کارگران و جنبش سبز))))))))))))

 2. محمد گفت:

  همه چيز براي خودي ها هلال وبراي ديگران حرام است .اين تفكر مصبا ح ورهبري ودور بريشان مي باشد

 3. افشین هدایتی گفت:

  اینا فقط اسم حضرت علی رو یدک میکشن و توی اخلاق و رفتار ذره به آن حضرت تاسی ندارند. کسی کهبا اسم دین هر کاری ( غلطی ) انجام میده رو نمیشه مرید حضرت علی دونست.

 4. فریاد گفت:

  علی ع آنگونه بودندامامعاویه مالی روزبه مردم میبخشیدشب هنگام همه آن مال رابه اضافه اموال صاحبش رامیدزدیدوبه گردن علی ع ویارانش میانداخت مثل اینکه 40تومان یارانه میدن000 80تومان پول گاز30000تومان پول برق 700تومان بنزین……………………………………..میگیرند عجبادرروزروشن

 5. ناشناس گفت:

  واقعا خجالت نميكشن اسم حضرت علي رو ميارن؟

 6. عبید سن خوزانی گفت:

  امینی جان جرات داشته باش، اسم ببر یک نفرسیاسی یعنی چه تو مگر معمم نیستی تو مگر عمری ما را نصیحت نکردی که شجاع باشید و حرف حق را بگویید. مگر خود اینها نگفتند این چهارنفر نامزد هایی هستند که بالا و پاینشان را گشته ایم و هیچ ایراد و اشکالی ندارند و بروید به هرکه دلتان می خواهد رای دهید و از هرکه خوشتان می آید از او طرفداری کنید حالا حقه بازی می کنند و ایراد میگیرند که چرا از فلانی طرفدارای کرده ای؟ خوب کاری کردم چشم تو چهارتا مگر نگفتی برو رای بده که تنور انتخابات گرم شود؟ حالا ازمن ایراد میگیری و شما آقای امینی “یک نفر سیاسی” یعنی چه کدام یک نفر این یک نفر اسم دارد؟ شما جرات داری اسمش را ببری خوب چرا اسمش را نمی بری؟ نکنه داری تقیه می کنی؟