سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » اعتصاب غذای مائده قادری از وکلای بازداشتی در زندان وکیل آباد مشهد...

اعتصاب غذای مائده قادری از وکلای بازداشتی در زندان وکیل آباد مشهد

چکیده :در پی عدم پاسخگویی مراجع قضایی نسبت به علت دستگیری وی و تنها نسیت دادن اتهامات ناروا، ایشان نیز به جهت اعتراض به روند رسیدگی پرونده خود و خارج شدن آن از روال قانونی دست به اعتصاب غذا زده...


در پی اعتصاب غذای مائده قادری از وکلای بازداشتی طی چند روز گذشته وی به بهداری زندان وکیل آباد مشهد منتقل شده است.

به گزارش تحول سبز، مائده قادری از اعضای کانون وکلای تهران که در تاریخ۱۲اسفند ماه توسط نیروهای امنیتی بازداشت شده، تاکنون نیز دز زندان و تحت بازجویی به سر می برد.

در پی عدم پاسخگویی مراجع قضایی نسبت به علت دستگیری وی و تنها نسیت دادن اتهامات ناروا، ایشان نیز به جهت اعتراض به روند رسیدگی پرونده خود و خارج شدن آن از روال قانونی دست به اعتصاب غذا زده است. آنچه که خانم قادری نیز نسبت به آن اعتراض داشته عدم تفهیم اتهام از سوی دادگاه و بازپرس پرونده خویش، آن هم بعد از مدت طولانی بازداشت خود بوده است.

همچنین طی چند روز گذشته از ملاقات خانواده این زندانی با وی جلوگیری به عمل آمده است و مسئولین قضایی بار دیگر اعلام داشته اند که ایشان همچنان ممنوع الملاقات می باشند.

شایان ذکر است، باتوجه به دیدار کوتاه خانواده ایشان با وی در هفته گذشته به نظر می رسد علت ممنوع الملاقات شدن مائده قادری اقدام ایشان به اعتصاب غذا بوده و شرایط جسمی نامناسب و انتقال ایشان به بهداری موجب جلوگیری از ملاقات با وی شده است.

گفتنی ست، مائده قادری از اعضای کانون وکلای تهران میباشد که در پی پیگیری پرونده همسرش علی پرندیان که در سال گذشته دستگیر شده بود مورد غضب مامورین امنیتی قرار گرفت و خود نیز به دلایل مبهم و تنها به دلیل نسبت دادن اتهامات واهی از سوی مامورین وزارت اطلاعات مشهد دستگیر شده است.

براساس آخرین خبر ایشان از نظر روحی و جسمی به علت اعتصاب غذای خود در شرایط ناگواری به سر می برد و خانواده وی نیز از طرف مامورین وزارت اطلاعات بارها مورد تهدید نیز قرار گرفته اند.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

2 پاسخ به “اعتصاب غذای مائده قادری از وکلای بازداشتی در زندان وکیل آباد مشهد”

 1. سبزمشهد گفت:

  در مشهد به علت دوري از پايتخت بي قانوني وفشار بر سيا سيون بيشتر از تهران است .وهيچ كس جواب گوي اعمالش نميباشد
  هر ارگان امنيتي هر كار بي قانوني كه دلش خواست انجام ميدهد .نظا رت هم كه وجود ندارد .انسانيت وحقوق بشر در اين شهر
  وجود خارجي ندارد .ميگيرند ميزنند هر جور كه بخواهند پرونده سازي ميكنند .داد انسان به خدا هم نميرسد .روحانيت هم در اين
  شهر يا وابسته به حكومت است وحقوق بگير يا منزوي ودر لاك خودش فرو رفته كاري به ظلم اين از خدا بي خبران ندارند .

 2. ص گفت:

  خداوند تو را از مائده هاي بهشتي اطعام مي نمايد.