سایت خبری تحلیلی کلمهhidden pichidden pichidden pichidden pichidden pic
 • صفحه اصلی
 • » خباز: پول برق چاه‌های کشاورزی 10 برابر شده است...

خباز: پول برق چاه‌های کشاورزی 10 برابر شده است

چکیده :شرایط به‌گونه‌ای است که یک چاه کشاورزی که در گذشته پول برقش 200 هزار تومان می‌شد، امروز این هزینه به 10 برابر افزایش یافته...


نماینده کاشمر گفت که در حال حاضر شرایط به‌گونه‌ای است که یک چاه کشاورزی که در گذشته پول برقش 200 هزار تومان می‌شد، امروز این هزینه به 10 برابر افزایش یافته است.

به گزارش خبرآنلاین، محمدرضا خباز در تذکری آئین‌نامه‌ای در صحن علنی مجلس اظهار داشت: شغل اکثر مردم حوزه انتخابیه بنده کشاورزی و دامپروری است. ده بارها به وزرای بازرگانی و جهاد کشاورزی تذکر دادم که نسبت به خرید تضمینی محصولات کشاورزی اعم از کشمش و زعفران اقدامی انجام دهند و رئیس وقت مجلس هم این مسئله را به ‌کمیسیون کشاورزی ابلاغ کرد تا اعضای این کمیسیون جلسه‌ای را تشکیل دهند و مشکل را حل کنند.

نماینده مردم کاشمر با بیان اینکه تاکنون در این زمینه اقدامی انجام نشده است، ادامه داد: متأسفانه نرخ بالای برق چاه‌های کشاورزی مشکلات عدیده‌ای برای کشاورزان ایجاد کرده است. در حال حاضر شرایط به‌گونه‌ای است که یک چاه کشاورزی که در گذشته پول برقش 200 هزار تومان می‌شد، امروز این هزینه به 10 برابر افزایش یافته است.

وی تصریح کرد: با وضعیت کنونی، کشاورزانی که از چاه کشاورزی استفاده می‌کنند، کشت بهاره نخواهند داشت چرا‌که تولید محصول برای آنان به صرفه نخواهد بود.

خباز اضافه کرد: از هیئت رئیسه مجلس می‌خواهم ‌به دولت در مورد مسائل یاد شده تذکر دهد تا به اقشار ضعیف جامعه بی‌توجهی نشده باشد.

شهاب‌الدین صدر که ریاست جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت، در پاسخ به تذکرات خباز گفت ‌که هم وزیر بازرگانی و هم وزیر جهاد کشاورزی به تذکرات شما توجه خواهند کرد تا مشکلی در فعالیت کشاورزان ایجاد نشود.Deprecated: پروندهٔ پوسته بدون comments.php از نگارش 3.0.0 که جایگزینی در دسترس نداردمنسوخ شده است. لطفاً یک قالب comments.php در پوستهٔ خود قرار دهید. in /var/www/html/kaleme.com/wp-includes/functions.php on line 6031

5 پاسخ به “خباز: پول برق چاه‌های کشاورزی 10 برابر شده است”

 1. ناشناس گفت:

  شما که دلتان برای کشور میسوزد
  آیا وقتی که در کاشمر بهترین دبیران را اذیت میکردین
  تهمت زدن، فراموش کردن که پدرتان یک مرد محترم بودن در کاشمر؟
  چرا خیانت کردین؟
  شما بدان در دادگاه باید جواب بدین آقای خباز
  شما دستتان به خون آلوده هست
  بهترین جوانان کاشمر را اذیت کردن
  پرونده شما دردادگاه لاهه هاست
  خود را آماده کنین
  اما یک چیز :
  من مخالف کشتن و اعدام هستم

 2. mehdi گفت:

  آدم یاد اون دزدی میفته که فریاد میز “آی دزد”. حالا مجلس تو تمام خرابکاری ها کمک محمد شعیب و سید خراسانی کرده اما وقتی اعتراض گسترده مردم رو می بینه شعار “کی بود کی بود من نبودم میده”

 3. رضا گفت:

  من تولید کننده ماهی توی خراسان
  با این اتفاقاتی که افتاد و تصمیماتی که گرفته شد یک جیز رو من فهمیدم که هیج کاری رو کارشناسی شده انجام نمیدن با این کارشون مار توی بد چاهی انداختن به گمانم باید دنبال یک کار دلالی باشم تو این کشور واسه دولت دلال ها محترم ترن و خرفشون بیشتر خریدار داره

 4. ناشناس گفت:

  خباز تو هیچی نگو که بعد 25 بهمن خوب شناختیمت….

 5. ناشناس گفت:

  آقای خبازجنابعالی برای شهرمان یک نعمت هستی مردم کاشمرهمیشه به شماافتخارمیکنند همانطورکه دیگروشایدهیچ وقت ایران رئیس جمهوری مثل خاتمی نخواهددید کاشمرهم نماینده ای مثل شمانخواهددید من ازدوستانی که مغرضانه متنی می فرستند خواهش می کنم به وجدان خودهم مراجعه کنند(( عیب کسان منگروپندارخویش دیده فروبربه گریبان خویش)) همشهریان عزیز دوستتان دارم به امیدفردایی بهتربرای شهرعزیزترازجانم ((کاشمر))